Konie :D

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez olwo 18 mar 2007, o 14:45

Moim zdaniem Basi chodzi o to, że Cię "trochę" obcieło ;)
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez goguni@ 18 mar 2007, o 14:56

Pika napisał(a):Moim zdaniem Basi chodzi o to, że Cię "trochę" obcieło ;)

ahaa :lol:
Tak zdjęcie wyszło :wink: :oops:
"Możesz mieć psa z rodowodem, możesz mieć championa i psa, który wszystko wszędzie zawsze wygra, ale pamiętaj jedno pies jest bo to byś miał najlepszego przyjaciela, a on chce jednego: być przez Ciebie kochanym!"
by goguni@ ;)
Avatar użytkownika
goguni@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 387
Dołączył(a): 25 lis 2006, o 23:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Basia_sz 18 mar 2007, o 17:03

Wiedziałam Olusia, że jesteś niezawodna, jak - nie przymierzając - Zawisza :wink:

Oczywiście Gosiu, chodziło mi o to, że Cię fotograf o głowę skrócił :roll:
nie miał przypadkiem ksywki Samograj :?: 8)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez goguni@ 19 mar 2007, o 17:27

basia_sz napisał(a):Wiedziałam Olusia, że jesteś niezawodna, jak - nie przymierzając - Zawisza :wink:

Oczywiście Gosiu, chodziło mi o to, że Cię fotograf o głowę skrócił :roll:
nie miał przypadkiem ksywki Samograj :?: 8)

Nie, to nie moja mama robila zdjęcie tylko tata :wink: :)
"Możesz mieć psa z rodowodem, możesz mieć championa i psa, który wszystko wszędzie zawsze wygra, ale pamiętaj jedno pies jest bo to byś miał najlepszego przyjaciela, a on chce jednego: być przez Ciebie kochanym!"
by goguni@ ;)
Avatar użytkownika
goguni@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 387
Dołączył(a): 25 lis 2006, o 23:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Basia_sz 19 mar 2007, o 19:34

No tak, to by wiele tłumaczyło... :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez natala_afro 22 mar 2007, o 21:11

szczotek napisał(a):Konie są kochane, ale perfumami nie można tego nazwać, szczególnie jak czyścisz ich stajnie. Po każdej pielęgnacji konia ubrania dośc nieładnie pachną...


A ja lubię koński zapach i jak wracam do domu z jazdy to narkotyzuję się ciuchami pachnącymi stajnią :oops: A najprzyjemniejsze co może być to podczas czyszczenia wetknąć nos w koński grzbiet i przytulić się do kunia... :P
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez szczotek 23 mar 2007, o 13:57

natala_afro napisał(a):
szczotek napisał(a):Konie są kochane, ale perfumami nie można tego nazwać, szczególnie jak czyścisz ich stajnie. Po każdej pielęgnacji konia ubrania dośc nieładnie pachną...


A ja lubię koński zapach i jak wracam do domu z jazdy to narkotyzuję się ciuchami pachnącymi stajnią :oops: A najprzyjemniejsze co może być to podczas czyszczenia wetknąć nos w koński grzbiet i przytulić się do kunia... :P


Sam zapach konia nie jest odrażający ;) Ale gdy do tego dołoży się czyszczenie stajni to... hmmm moje ubrania od razu lądują w pralce. Każdy zwierzak ma swój zapach tak jak np. psy. Ja uwielbiam zapach mojego psa, a dla niektórych on po prostu "śmierdzi psem". To zależy kto co lubi, ale ja w końskich kupach nie gustuje hihi.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez mila7 23 mar 2007, o 14:17

Ja lubie czarne i biale i ciemno brazowe ale to musi byc braz a nie braz pomieszany z czarnawym no dzisiaj ide na konie i bede jechac na czarnym kucu Very Happy Very Happy .


jeju, co to za określenia czarne, białe? co to ma znaczyć?
mówi sie siwe, kare, kasztan, gniade, itd. a nie takie coś, i to nie jedna osoba, tylko kilka, heh, :lol: ale, hmm. smiech to zdrowie.
dla mnie konie sa najcudniejszymi zwierzakami na świecie, mimo, że rzadko bywam w stajni ze względu na czas, jaki mam, to i tak je kocham. przy nich czuję się lepiej, niż przy ludziach. jeżdżę ponad 4 lata. obecnie w małej prywatnej stajence, choć dawno tam nie byłam. są tam 2 klaczki siwa i kasztanka. obie kocham.
Avatar użytkownika
mila7
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:01
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Atena 23 mar 2007, o 14:18

mila7 napisał(a):jeju, co to za określenia czarne, białe? co to ma znaczyć?
mówi sie siwe, kare, kasztan, gniade, itd. a nie takie coś, i to nie jedna osoba, tylko kilka, heh, :lol: ale, hmm. smiech to zdrowie.

nie każdy się interesuje końmi i nie każdy wie, jak się określa ich umaszczenie :P
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez mila7 23 mar 2007, o 14:22

tak, tylko jeśli mówia, że będą jeździć, czy cuś, to raczej sie tym interesują, a to znaczy, że raczej powiini znać nazwy maści końskich. zresztą psy tez mają swoje nazwy "umaszczenia".
Avatar użytkownika
mila7
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:01
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez szczotek 23 mar 2007, o 14:45

mila7 napisał(a):tak, tylko jeśli mówia, że będą jeździć, czy cuś, to raczej sie tym interesują, a to znaczy, że raczej powiini znać nazwy maści końskich. ".


Tak... to jest bezwzględnie potrzebne do jazdy ;) Bez tego nikt nie nauczy się jeździć. :lol:

A jeżeli posiadasz psa, albo chcesz chodzić z nim na jakieś szkolenia to czy musisz znać wszystkie rasy, umaszczenia itp??
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez mila7 23 mar 2007, o 14:55

tzn. nie, nie o to moze mi chodziło, ale nie umiem tego wytłumaczyć,
chodzi o to, że zwykle jak ktoś jeździ konno, to zazwyczaj się chce tym zaintereować tym głębiej, np. czyta książki, jakieś stronki w necie, żeby wiedzieć na ten temat jak najwięcej. rozumiesz już? ja nie mówię, że każdy ma sie tym interesować w szczegółach, niee, bo dla nie których zapach koński to przyjemność, dla innych męka.
jasne, wszystkich nie trzeba znać, ale z czasem chce sie to wiedzieć.
Avatar użytkownika
mila7
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:01
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez szczotek 23 mar 2007, o 15:12

mila7 napisał(a):tzn. nie, nie o to moze mi chodziło, ale nie umiem tego wytłumaczyć,
chodzi o to, że zwykle jak ktoś jeździ konno, to zazwyczaj się chce tym zaintereować tym głębiej, np. czyta książki, jakieś stronki w necie, żeby wiedzieć na ten temat jak najwięcej. rozumiesz już? ja nie mówię, że każdy ma sie tym interesować w szczegółach, niee, bo dla nie których zapach koński to przyjemność, dla innych męka.
jasne, wszystkich nie trzeba znać, ale z czasem chce sie to wiedzieć.


No z tym sie zgodze ;) raczej jak ktoś jeździ, albo ma zamiar to czyta ksiązki, albo przegląda strony w internecie. Ale nie koniecznie wszyscy tak robią. Wydaje mi sie, że początkujący nie muszą takiej wiedzy posiadać, chociaż wypadało by się takimi zwrotami posługiwać, bo to wcale nie jest trudne ;) Wręcz z własnej ciekawości takich rzeczy sie wyszukuje :)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez mila7 23 mar 2007, o 15:55

Wręcz z własnej ciekawości takich rzeczy sie wyszukuje Smile

no właśnie, o to mi chodzi.
Avatar użytkownika
mila7
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:01
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez goguni@ 4 kwi 2007, o 20:30

Wklejam jeszcze trochę nowych fotek z Udorza :wink:
Ja i Pasjans
Obrazek

Obrazek
Pasjans:
Obrazek
"Możesz mieć psa z rodowodem, możesz mieć championa i psa, który wszystko wszędzie zawsze wygra, ale pamiętaj jedno pies jest bo to byś miał najlepszego przyjaciela, a on chce jednego: być przez Ciebie kochanym!"
by goguni@ ;)
Avatar użytkownika
goguni@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 387
Dołączył(a): 25 lis 2006, o 23:05
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints