Konie :D

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez natala_afro 27 sty 2007, o 01:36

Wybieracie się może na jakieś ferie zimowe związane z końmi? Ja jadę na tydzień do wrzesinki :D
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 27 sty 2007, o 14:45

a jest tam hala, czy bedziecie jezdzic na dworze?W stadninie ktorej jezdze zima jezdzimy tylko na hali ;(
Gość
 

Postprzez natala_afro 27 sty 2007, o 15:59

:) Hali tam.... nie ma! Pamietam jak rok temu w ferie bylysmy w terenie.... Byla taka zamiec... A my galopem przez las... To bylo piekne. Ale nikt juz nie mial sily sie cieszyc tylko wszyscy jechali tacy skuleni zmarznieci i w ogóle przymarznieci do siodla...
taaa... Nie ma nic pyszniejszego niz goraca herbata po takiej jezdzie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Just 6 lut 2007, o 16:00

Taak... ja też to przeżyłam :D jakieś dwa lata temu ;) Jeździcie cały rok czy jesteście tak zwanymi sezonowcami? Ja w zeszłym roku jeszcze byłam sezonowcem, ale postanowiłam to zmienić :D w tym roku będę jeździć równiutko przez cały rok :D i wszyscy będą szczęśliwi :D
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez goguni@ 6 lut 2007, o 22:08

Ja jeżdzę na koniach już 3 lata, niedawno uczyłam sie galopować :wink:
"Możesz mieć psa z rodowodem, możesz mieć championa i psa, który wszystko wszędzie zawsze wygra, ale pamiętaj jedno pies jest bo to byś miał najlepszego przyjaciela, a on chce jednego: być przez Ciebie kochanym!"
by goguni@ ;)
Avatar użytkownika
goguni@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 387
Dołączył(a): 25 lis 2006, o 23:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Paulinka 7 lut 2007, o 12:24

Z uwagi na to że ma własne koniki to jeżdżę kiedy chcę ;) Aktualnie nie jeżdżę, bo nie mam czasu na jazdy, a ubierać konia, rozgrzewać itp. na 20 minut jazdy nie ma sensu ;) Od Maja do Września 2005 jeździłam codziennie, może z tego łącznie z tydzień odpuściłam :twisted: W 2006 wiosna i trochę w lato, parę razy na jesieni, aktualnie jak pisałam powyżej nie. Na wiosnę coś powinno się zmienić.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez natala_afro 11 lut 2007, o 11:20

Just napisał(a):Jeździcie cały rok czy jesteście tak zwanymi sezonowcami? Ja w zeszłym roku jeszcze byłam sezonowcem, ale postanowiłam to zmienić :D w tym roku będę jeździć równiutko przez cały rok :D i wszyscy będą szczęśliwi :D


Ja sie staram jeździć co tydzień, a w okresie letnim codziennie :P Jak są ferie tam orgnizowane to zawsze się zapisuję, np. w najbliższą niedzielę jadę na tydzień :D A w wakacje zawsze organizują tam 2 obozy po 2 tyg. i jadę na oba :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Just 16 lut 2007, o 23:28

ja również staram się jeździc co tydzień, zazwyczaj jeżdżę dwa razy w tygodniu, czasami 3.

Paulinka masz super, marzę o własnym koniu :D
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Paulinka 17 lut 2007, o 10:55

Just napisał(a):
Paulinka masz super, marzę o własnym koniu :D


To może i jest super, ale... jak masz czas. Ja mam konie ale co z tego jak nie jeżdże bo z kucy już wyrosłam, a na Pipi nie mam czasu żeby brać z nią podstawy ujeżdżenia... :roll: :roll: :roll: Dla mnie godzina dziennie na prace z koniem to jest jak 5 minut. Trzeba konia wyczyścić, osiodłać, rozgrzać, a potem dopiero zabierać się do jazdy. MI te czynności przed jazdą zajmują ok. godziny jak dobrze idzie. A potem siadać na konia nie ma sensu na pół godzinki... Więc dla koni muszę rezerwować od 2 godzin i więcej... A tyle aktualnie nie mam wolnego min. kilka razy w tygodniu.... Za dużo zajęć w szkole...
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Bordomaniak 17 mar 2007, o 22:17

Ja jeżdże konno od 10 lat! Kocham konie i w zadnym wypadku nie mogę się zgodzić z tymi osobnikami, którzy twierdzą że konisie śmierdzą!!! Konie pachną!!! :lol: Naprawdę jestem zakochana w konisiach po uszy i w każdą wolną chwilę spędzam w siodle! :lol:
Ufaj ludziom, których znasz i poznawaj ludzi, którym ufasz...
Avatar użytkownika
Bordomaniak
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 157
Dołączył(a): 17 mar 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez szczotek 18 mar 2007, o 09:00

Bordomaniak napisał(a): w zadnym wypadku nie mogę się zgodzić z tymi osobnikami, którzy twierdzą że konisie śmierdzą!!! Konie pachną!!! :lol:


Bez przesady... Każdy zwierzak ma swój specyficzny zapach. Konie są kochane, ale perfumami nie można tego nazwać, szczególnie jak czyścisz ich stajnie. Po każdej pielęgnacji konia ubrania dośc nieładnie pachną...
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez goguni@ 18 mar 2007, o 10:10

Mam nadzieję że mogę wam pokazać
konia ze stadniny do której jeżdzę w Udorzu
ma na imię Pasjans, Bardzo lubię na nim jeździć :D
to ja, na nim:
Obrazek

Obrazek
"Możesz mieć psa z rodowodem, możesz mieć championa i psa, który wszystko wszędzie zawsze wygra, ale pamiętaj jedno pies jest bo to byś miał najlepszego przyjaciela, a on chce jednego: być przez Ciebie kochanym!"
by goguni@ ;)
Avatar użytkownika
goguni@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 387
Dołączył(a): 25 lis 2006, o 23:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Basia_sz 18 mar 2007, o 14:18

Łoj, Gośka, no mówię Ci, najbardziej z tego podoba mi się Twoja..... czapka :?: :P
A konik też fajny, owszem, owszem :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez goguni@ 18 mar 2007, o 14:21

basia_sz napisał(a):Łoj, Gośka, no mówię Ci, najbardziej z tego podoba mi się Twoja..... czapka :?: :P
A konik też fajny, owszem, owszem :lol:

Dzieki Basiu :lol: Ale o jaką czapkę chodzi :oops: :?:
"Możesz mieć psa z rodowodem, możesz mieć championa i psa, który wszystko wszędzie zawsze wygra, ale pamiętaj jedno pies jest bo to byś miał najlepszego przyjaciela, a on chce jednego: być przez Ciebie kochanym!"
by goguni@ ;)
Avatar użytkownika
goguni@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 387
Dołączył(a): 25 lis 2006, o 23:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Paulinka 18 mar 2007, o 14:40

Basi pewnie chodzi o toczek/kask (nakrycie głowy jeźdźca) czyli tą "czapkę" :wink:
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints