Konie :D

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Psiarka 5 sie 2006, o 09:56

Ja byłam u znajomych w Dziemianach. Były tam Ola i Agata. Agata ma 14 lat a Ola 17 we wrześniu. Jeździć konno uczą się praktycznie od dzieciństwa. Teraz w wakacje przyjechał jakiś obóz jeździecki i poproszono je o pomoc z końmi na czas obozu. Podziwiam je. Wstają codziennie o 6.00 a o 6.30 wychodzą. Najczęściej koło południa wpadają na chwile do domu, ale za jakąś godzinę znowu pędzą na konie. Zostają tam gdzieś do 21.30 i jak przychodzą o 22.00 to ja, Ola i Agata idziemy sobie do stołu kuchennego. Zabieramy paluszki i gdzieś do 23.00 gadamy. Maja takie hoby że praktycznie cały dzień na nie poświęcają. No a ja też chyba będę od początku roku szkolnego jeździć na koniach, bo rezygnuję z pianina.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Just 8 sie 2006, o 10:23

łaaa też bym tak chciała...
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Echta 16 lis 2006, o 20:03

Konie sa piekne:)Jezdze juz ok hmm...4 lata?Ale niestety z przerwami.Podobaja mi sie konie arabskie...Takie delikatne...A co do koloru to kocham czarne ogiery :)
=-=-=-=-=-=-=-=- Nie ma złych psów,są źli właściciele -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Avatar użytkownika
Echta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2006, o 15:58
Lokalizacja: Luboń k/PoZnaNiA

Postprzez kaylegh 24 lis 2006, o 17:44

A ja ciemnobrązowe!! Echta, zapraszam do rozwiązywania zagadek w temacie "Dżelada (quiz)"
kaylegh
 

Postprzez Izumi 2 gru 2006, o 18:14

to ja się jeszcze dopiszę. jeżdże jakieś 5 lat , konie kocham , niestety czasem są problemy z kaską i mam teraz przerwę. no cóż. Trener mnie ciągnie na zawody, ale ja (chociaż jestem ambitna) boję się, że przez takie startowanie, rywalizację (nawet taką zdrową) stracę pasję i to coś co zawsze czuję kiedy np jadę galopem przez łąkę więc nie startuję :)
Avatar użytkownika
Izumi
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26 paź 2006, o 15:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 2 gru 2006, o 19:22

Tj. ja!
Gość
 

Postprzez Paulinka 2 gru 2006, o 20:17

Izumi zapraszam na forum o koniskach:
http://www.swiatkoni.bo.pl
Oraz wszystkich WIELBICIELI KONI :D
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Gość 31 gru 2006, o 22:39

Może dorzucę swoje trzy (czy dwa się mówi?) grosze. :) Ja jeżdże chyba ze 3 lata, pogubiłam się w rachubie, ale faktem jest, że miałam niesamowite szczęście-trafiłam do świetnej stadniny, gdzie konie traktuje się z szacunkiem, a uczniów poważnie. Nie, aby odbębnić godzinę i mieć z głowy, ale aby naprawde czegoś nauczyć.

Poza tym, to właśnie tam spędziłam najwspanialsze wakacje, ferie, hubertusy... panuje tam niesamowita atmosfera... Rodzinna i w ogóle :wink:

A koniki są kochane. :) Oto kilka fotek...

To zdjęcie zostało zrobione o wschodzie-wstałam z koleżanką o 4 rano, poszłyśmy na mokre od rosy pastwisko i narobiłyśmy wiele pięknych fotek... Tu akurat: pejzaż z Ilonką. :) To najstarsza klacz w stadzie. Bardzo przyjacielska i ugodowa. :)

Obrazek
Gość
 

Postprzez natala_afro 31 gru 2006, o 22:52

Kurczę, to ja byłam :)

Wkleje jeszcze raz Ilonkę bo na tym widoczku to tak niezbyt ją widać.
Obrazek

A to jej synaluś-Desant. Leniuch i śpioch :P
Obrazek

Wiklinka- mała cwaniara :wink:
Obrazek

Ukochany mały bąbelek-najlepsiejszy najkochańszy!!! Madras/Madziuch/Madrasek!!!
Obrazek

Maranta-największy koniś w stajni. Kochana
Obrazek
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Gość 9 sty 2007, o 18:52

a jak nazywa się ta stadnina, gdzie się znajduje? :) ja właśnie szukam dobrej stadniny, takiej jak opisujesz 8) tylko jeden warunek- mieszkam w Poznaniu :lol: od 4lat jeżdże w Jaszkowie, zarówno na obozy, jak i co weekend,jest super tylko troszke za daleko ;(
Gość
 

Postprzez Gość 9 sty 2007, o 18:53

przepraszam,że tak nieskładnie, w dwóch postach.zapomniałam dodać-koniki śliczne!!
Gość
 

Postprzez Gość 10 sty 2007, o 10:37

Piekne konie, ale nie pałam do nich jakąś wielką miłością...
Gość
 

Postprzez natala_afro 12 sty 2007, o 23:51

Anonymous napisał(a):a jak nazywa się ta stadnina, gdzie się znajduje? :) ja właśnie szukam dobrej stadniny, takiej jak opisujesz 8) tylko jeden warunek- mieszkam w Poznaniu :lol: od 4lat jeżdże w Jaszkowie, zarówno na obozy, jak i co weekend,jest super tylko troszke za daleko ;(


Heh, Poznań to trochę daleko od... Olsztyna, a dokładniej Wrzesiny
:wink:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
natala_afro
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 321
Dołączył(a): 21 wrz 2006, o 18:01
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Just 17 sty 2007, o 18:09

Właśnie! Gdzie jeździcie? W klubie jeździeckim, może w szkółce, albo gdzieś w jakiejś prywatnej stajni, a może macie swojego konia, na którym trenujecie? Podzielcie się!

Ja jeżdzę w prywatnej stajni. Jest tam całkiem fajnie, fajne tereny do jazdy, dużo przestrzeni i niezłe ujeżdżalnie. Nieraz są tam organizowane małe zawody, w których najczęściej startuję.

Pozdrawiam :D
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Paulinka 21 sty 2007, o 19:42

Ja jeżdżę u siebie ;-) Po za tym w wakacje w 2005r. bywałam często w SKJ Bajardo, bo mam chyba do niego najbliżej :lol:

Moje ulubione foty:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints