Konie :D

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Konie :D

Postprzez Just 14 lip 2006, o 19:45

Moim hobby są także konie. Zakładam ten temat, ponieważ chcę wiedzieć co sądziecie o nich, bo na przykład niektórzy mówią, że konie śmierdzą i tylko dlatego ich nie lubią, a przecież konie to bardzo inteligentne stworzenia i przy tym piękne. Proszę o opinię co o nich sądzicie.
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Demeter 14 lip 2006, o 20:00

Ja jezdze konno od 7miesiecy i dla mnie konie nie smierdza a raczej pachna tak wiem ze sa inteligentne sama sie przekonalam :roll:
Mi najbardziej podobaja sie konie pociagowe maja takie fajne wloski (no dluzsza siersc) na nogach :D :lol:
Psy patrza na nas z szacunkiem, koty z pogarda, a swinie jak na rownych sobie...

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzta.
Avatar użytkownika
Demeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 14:02
Lokalizacja: Belgia

Postprzez Just 14 lip 2006, o 20:09

A mi się podobają konie trakeńskie. Ja jeżdżę od 3 lat i skaczę przez przeszkody. To jest super! Mi tż konie nie śmierdzą i uważam, że to jest najpiękniejszy zapach na świecie.
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Demeter 14 lip 2006, o 20:35

Przez przeszkody :shock: lol niezle ja sobie jak narazie tylko o tym marze ale moze za rok czy dwa tez sie zaczne uczyc skakac a masz moze wlasnego konia :?: :?:
Psy patrza na nas z szacunkiem, koty z pogarda, a swinie jak na rownych sobie...

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzta.
Avatar użytkownika
Demeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 14:02
Lokalizacja: Belgia

Postprzez Paulinka 14 lip 2006, o 20:40

Koffane konisie! Ja jeżdże ok. 7 lat... Przez ostatni rok bardzo czynnie-miałam jechać po wakacjach w tamtym roku na zawody w skokach.
Konie nie śmierdzą :!: Uwielbiam konie arabskie, angloarabskie (mialm klacz 75% tej krwi) hanowerskie i holenderskie :)
Oczywiście wszystkie siwki i tz. indianie górą :)
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Just 14 lip 2006, o 20:50

No niestety nie mam ale marzę o tym. A ty? Skoki nie są trudne. To jest przyjemność. Trzeba tylko wiedzieć jak się trzymać w siodle żeby nie spaść :D
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Demeter 14 lip 2006, o 20:55

Just napisał(a):No niestety nie mam ale marzę o tym. A ty? Skoki nie są trudne. To jest przyjemność. Trzeba tylko wiedzieć jak się trzymać w siodle żeby nie spaść :D


No niestety tez nie mam wlasnego i jak na razie moge sobie tylko pomarzyc :cry: :( tak wiem ze trzeba miec rownowage ale najpierw czeba ja bardzo dobrze opanowac :)
Psy patrza na nas z szacunkiem, koty z pogarda, a swinie jak na rownych sobie...

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzta.
Avatar użytkownika
Demeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 14:02
Lokalizacja: Belgia

Postprzez Just 14 lip 2006, o 20:58

No tak. Wyćwiczysz się zobaczysz! Będziesz jeszcze skakać 150 cm albo więcej! :) Ja najbardziej lubię maść kasztanowatą. A ty? Siwa też ładniutka, ale się brudzi :P
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Kamcia 14 lip 2006, o 20:59

http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=2332 jest juz podobny temat i założony przez mnie, tez kocham konie!
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 sie 2005, o 10:51
Lokalizacja: z Wrocławia:)

Postprzez Just 14 lip 2006, o 21:09

KONIE SĄ KOCHANE!!! :D
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Paulinka 14 lip 2006, o 21:12

Mam całego bialutkiego konika oj brudzi sie strasznie! Czasami już nie mam siły do niej: co ją wyczyszcze to zaraz brudna... Eh... Ale za to jak jest czysta to jest śliczna i ten pychol...
Obrazek
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Just 14 lip 2006, o 21:15

Piękny konik :)
Just
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 13 lip 2006, o 16:22

Postprzez Demeter 15 lip 2006, o 11:07

Just napisał(a):No tak. Wyćwiczysz się zobaczysz! Będziesz jeszcze skakać 150 cm albo więcej! :) Ja najbardziej lubię maść kasztanowatą. A ty? Siwa też ładniutka, ale się brudzi :P


Ja lubie czarne i biale i ciemno brazowe ale to musi byc braz a nie braz pomieszany z czarnawym no dzisiaj ide na konie i bede jechac na czarnym kucu :D :D .
Psy patrza na nas z szacunkiem, koty z pogarda, a swinie jak na rownych sobie...

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzta.
Avatar użytkownika
Demeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 14:02
Lokalizacja: Belgia

Postprzez Michał 15 lip 2006, o 12:11

Ja się nie interesuję koniami i wszelkimi ciekawostkami na ich temat. Patrzę na konie jak na wszelkie inne zwierzęta "domowe" ( :twisted: ), tylko że one są na tyłach mojej listy. Nie zrozumcie mnie źle.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Demeter 15 lip 2006, o 12:19

Michał napisał(a):Ja się nie interesuję koniami i wszelkimi ciekawostkami na ich temat. Patrzę na konie jak na wszelkie inne zwierzęta "domowe" ( :twisted: ), tylko że one są na tyłach mojej listy. Nie zrozumcie mnie źle.


Ja Cie rozumiem sa tacy ludzie co bardzo kochja te zwierzeta kochja ten sport mogliby calymi dniami tylko przebywac z tymi zwierzetami a sa i tacy co za nimi szczegulnie nieprzepadaja i nieinteresuja sie nimi a czasem nawet boja sie ich kazdy ma swoj gust :) .
Psy patrza na nas z szacunkiem, koty z pogarda, a swinie jak na rownych sobie...

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzta.
Avatar użytkownika
Demeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 14:02
Lokalizacja: Belgia

Następna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

paw prints