Przybleda

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Przybleda

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 11 sty 2009, o 16:52

mieszkam na wsi i obok mojego domku znajduje sie szklarnia mojej cioci, w ktorej ma 2 kotki (matke z doroslym synem) ostatnio w okolicy pojawila sie dorosla,czarna ,piekna i sympatyczna kotka, w lato wiosne i jesien szklarnia jest otwarta i czarna ma tam dostep do jedzenia ale zima babcia karmi koty cioci a szklarnia jest zamknieta, wtedy czarna musi sobie czesto sama radzic, dokarmiam ja czesto( codziennie lub co dwa dni) ale zal mi sie jej zrobilo gdy ostatnio zostawilam drzwi na dwor otwarte a ona weszla do srodka , juz mialam dla nie jedzenie przgotowane, wiec wzielam ja i jedzenie na zewnatrz, gdzie wszystko z apetytem zjadla i oto pytanie: poniewasz nie moge ja trzymac w domu( zewzgledu na mojego psa) a zima jest zimno, czy nalezaloby zrobic jej cos w stylu poslania w stodole???
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Anna51 11 sty 2009, o 19:46

Myślę,że kotka ma już miejsce. Może to nawet ta stodoła o której piszesz. Koty wybierają sobie same miejsca do spania. A Twój pies nie lubi kotów?
Mój nie mógł przejść spokojnie nawet na smyczy ,że nie pogonić. A teraz popatrzObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 11 sty 2009, o 20:15

nie to ze nie lubi... uwielbia za nimi biegac, ale nie w zlych intencjach, pozatym na kota w domu i tak moja mama by mi nie pozwolila
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Anna51 12 sty 2009, o 19:22

U mnie też nigdy nie było kotów ,zawsze psy. No i zaczęło się. teraz mam trzy i bez nich byłoby smutno.Może i Twoja mama przekona się,że kot to nie koniec świata, a i pomruczy i pogrzeje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 12 sty 2009, o 22:23

na moja mame nie ma co liczyc... jakbym sie tak bardzo nieopiekowala psem to go by tez juz nie bylo... odkat mamy psa pozwolila mi jeszzce wziasc chomika od cioci pod opieke bo ciocia sie przeprowazdala po za tym i tak prawie nikt o nim nie pamietal...
Gość
 

Postprzez Anna51 16 sty 2009, o 23:41

Masz bardzo dobre serduszko i nie daj czarnej kotce zginąć. Domyślam się,że mieszkasz na wsi ,a tam czasem ludzie niestety mają inny stosunek do zwierząt. :cry:
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Weronika-<retriever> 18 sty 2009, o 18:33

jak ma stodołę w której śpi to do szczęścia brakuje jedzonka i twojej miłości :wink:
Pozdrawiam
Weronika & Diana

Obrazek
Avatar użytkownika
Weronika-<retriever>
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 496
Dołączył(a): 2 sty 2009, o 08:43
Lokalizacja: Zamość


Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron