koncik rybi

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Taki tam 27 sie 2006, o 11:15

Aha , to niemusiał kłamać nikt by przecież się nieśmiał , że ma 54l
Zielona Magia ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
Taki tam
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 534
Dołączył(a): 31 lip 2005, o 08:59
Lokalizacja: Śrem

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez czarny_motyl 27 sie 2006, o 11:54

no wlasnei szczegolnie ze ja otwarcie napisalam ze mam 27
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Taki tam 1 wrz 2006, o 11:19

Jakie jedzenie dajcie swoim Bojownikom :?: Mój jest wybredny , ochotna żywa <niechce> , ochotka mrożona <niechce> , czerowe żywe robaki <niechce> , tylko Wodzeń są to białe żywe robaki . Mój bojownik mocno brudzi kule :? i powstają Okrzemki które mocno osiadają się na akwa , tzn na wszystkim . Mam troche mniej spotykany kolor bo niebieski tzn nie , że jakiś okaz tylko przeważnie bojowniki są czerowne i fioletowe a samice nawet takie żółtawe , pomarańczowe :wink:
Zielona Magia ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
Taki tam
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 534
Dołączył(a): 31 lip 2005, o 08:59
Lokalizacja: Śrem

Postprzez czarny_motyl 1 wrz 2006, o 11:39

Taki tam napisał(a):Jakie jedzenie dajcie swoim Bojownikom :?: Mój jest wybredny , ochotna żywa <niechce> , ochotka mrożona <niechce> , czerowe żywe robaki <niechce> , tylko Wodzeń są to białe żywe robaki . Mój bojownik mocno brudzi kule :? i powstają Okrzemki które mocno osiadają się na akwa , tzn na wszystkim . Mam troche mniej spotykany kolor bo niebieski tzn nie , że jakiś okaz tylko przeważnie bojowniki są czerowne i fioletowe a samice nawet takie żółtawe , pomarańczowe :wink:



taki tam kula nie nie nie i jeszcze raz nie zamien ja na akwa min 15 litrow z filtrem i grzalka bojownik wymaga min 25C
a to ze jest wybredny moze byc spowodowane zlym samopoczuciem w kuli
moj bojek je wszystko tylko ze to musi plywac po powierzchni je platki[takie dla rybek] i mrozona ochotke

masz w akwa filtr? grzalke? jakies roslinki?

sorki jezeli zbyt ostro ale kule sa beee
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Taki tam 1 wrz 2006, o 12:31

Kula jest dobrym rozwiązanie bo ma owalny kształt a nie prostokątny , bojowniki z natury lubią się przeciskać , mam filter węglowy ( ze względu na pompke ) , roślinki prawdziwe , grotka , zamek , skała wapniowa dużo tego podłoże dość grube ;) , grzałka z termostatem
Zielona Magia ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
Taki tam
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 534
Dołączył(a): 31 lip 2005, o 08:59
Lokalizacja: Śrem

Postprzez Michał 1 wrz 2006, o 17:47

Próbowałeś dawać rozwielitki? To jest najpopularnieszy żywy pokarm dla rybek.
Jestem przeciwnikiem kul. Ryby nie mają swojego kąta i czują się nie swojo. Poza tym najpopularnieszy kolor bojowników syjamskich jest czerwony, bo je ludzie najwięcej kupują. Poza tym, na bojownikach syjamskich nie kończy się świat. Niebieskie bojowniki to: bojownik bezbronny, bojownik zwadliwy i bojownik szmaragdowy. Reszta ma inne kolory.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Taki tam 1 wrz 2006, o 19:52

Ogółem to mam 2 akwa i kule , ale kula była specjalnie kupiona ze względów , ze tam miał być bojownik i moim zdaniem kula jest odpowiednia . Ludzie kupują więcej czerwonego więc dlatego jest bardziej popularny , ale ja wolałem niebieskiego :D Dla bojownika kula 10l-15l to jest raj bo one żyją w innych warunkach a jak ja mam kule 33litórw to co ma powiedzieć xD ale jutro lece po trzy samice bojownika . Jaka u was są ceny bojowników bo u nas Samce 8zł , Samice 5zł więc 15zł trzeba jutro wydać :D
Zielona Magia ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
Taki tam
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 534
Dołączył(a): 31 lip 2005, o 08:59
Lokalizacja: Śrem

Postprzez cir i tosia 8 lis 2006, o 20:07

u mnie10 zł za samca i 7 za samice!!!
cir
cir i tosia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sie 2006, o 11:11
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez czarny_motyl 8 lis 2006, o 20:21

cir i tosia napisał(a):u mnie10 zł za samca i 7 za samice!!!

nie daj sie u mnie jakby ktos dal takie ceny to by nikt nie kupowal chyba ze by mial came bialusienkie
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Pelkowna 9 lis 2006, o 16:51

Noje gupiki mnożą się osatnio jak szalone! Mam dwie samiczki i co chwila zapadają w ciążę! Mam też molinezje czarne, i parę młodych. A moja "nieczyczka" też chyba będzie miała małe. Mogę sprzedać:D
Pelkowna
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 lis 2006, o 20:21
Lokalizacja: Grodzio city

Postprzez cir i tosia 9 lis 2006, o 21:02

nie u mnie tylko w szczecine<ceny dla szwabów blisko granicy>a gupiki to ja mam 50 malych i 18 dorosłych ipare innych dorosłych też moge sprzedać gupiki 2zł szt> :lol:
cir
cir i tosia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sie 2006, o 11:11
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints