Do posiadaczy rybek

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez czarny_motyl 14 sty 2007, o 18:02

ShihTzu_Suzi napisał(a):grzałki itp. znaczyło także o filtrze, chodziło mi o to że nie ma ryby która nie potrzebuje grzałki filtra i innych "gadżetów" do akwarium


sercem akwarium jest filtr jesli w domu jest cieplo i np temeratura w akwa wynosi 20stopni mozna wpusic do akwa kardynalki jezeli akwa jest odpowiednio duze i przygotowane a im mierzy sie wyrzej tym tego sprzetu jest wiecej
po prostu sa pewne mity ktore moze do smierci rybek bezposrednio nie doprowadza ale w łagrach/lagrach tez ludzie zyli po kilka/kilkanascie lat
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez czarny_motyl 18 sty 2007, o 15:02

no i jak bedzie nowa akwarystka czy nie ? ;)
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gość 25 sty 2007, o 16:19

ShihTzu_Suzi napisał(a):To ja sie już pogubiłam skoro nie ma ryb które nie potrzebują grzalki itp. czyli nei ma takich które by mogły żyć w kuli to co kurcze robią kule w zoologicznych ??!! :shock:


W kuli przeciez można zainstalować filtr i grzałkę :) przynajmniej w jednym sklepie tak zrobili, mieszkał w kuli 1 bojownik.
Gość
 

Postprzez czarny_motyl 26 sty 2007, o 15:44

Anonymous napisał(a):
ShihTzu_Suzi napisał(a):To ja sie już pogubiłam skoro nie ma ryb które nie potrzebują grzalki itp. czyli nei ma takich które by mogły żyć w kuli to co kurcze robią kule w zoologicznych ??!! :shock:


W kuli przeciez można zainstalować filtr i grzałkę :) przynajmniej w jednym sklepie tak zrobili, mieszkał w kuli 1 bojownik.


nie bede sie klÓcic powiem tylko tyle
istnieja takie glupoty o psach ze np. pies z czarnym podniebieniem bedzie agresywny czy pies z litera R w imieniu bedzie agresywny tak i istnieja podogno mity o rybkach. kule czesto sa sprzedawane poczatkujacym a w tak malych zbiornikach strasznie trudno utrzymac rownowage biologiczna i na poczatek najlepsze sa baniaki od 50l wzwyz. ale oczywiscie mozna hodowac rybki byle jak i meczyc je...
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez P. 9 lut 2007, o 13:34

Hej, mam pytanie - ja mam w kuli filtr i napowietrzacz, pozatym mam muszlę gdzie rybka może sie schować. Mogę trzymac ja w kuli, czy jednak mam kupić akwa??
P.
 

Postprzez m.m 9 lut 2007, o 15:34

P. napisał(a):Hej, mam pytanie - ja mam w kuli filtr i napowietrzacz, pozatym mam muszlę gdzie rybka może sie schować. Mogę trzymac ja w kuli, czy jednak mam kupić akwa??


Powiedz co to za rybka i jakiej pojemności jest kula.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Rybki

Postprzez gajek 22 gru 2007, o 10:22

:D Są Rybki Które nie potrzebują grzałki, tlenu,napowietrzacza....i zyja w kuli!! taka rybka to na przyklad mały Welon
gajek
 

Postprzez czarny_motyl 22 gru 2007, o 19:18

male?
masz na mysli zlote rybki ktore w dobrych warunkach dorastaja 30-45 cm? a w kuli karlowacieja?
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Arek 22 gru 2007, o 21:34

P. napisał(a):Hej, mam pytanie - ja mam w kuli filtr i napowietrzacz, pozatym mam muszlę gdzie rybka może sie schować. Mogę trzymac ja w kuli, czy jednak mam kupić akwa??

Radził bym zbadać twardość wody, jeśli woda ma np. kh=10 i gh=14 lepiej wyjąc muszle (która zatwardza wodę)
A co do kuli, to nawet z odpowiednim osprzętem nie nadaje się dla ryb.
Obrazek
Accípere praestat quam inferre iniúriam.
Arek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 89
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 10:00

Postprzez paulina265 22 kwi 2008, o 16:25

Rybki mogął żyć w kuli moja koleżanka miała rybkę w kuli i żyła jej 2 lat
paulina265
 

Postprzez Veroonica 22 kwi 2008, o 16:58

paulina265 napisał(a):Rybki mogął żyć w kuli moja koleżanka miała rybkę w kuli i żyła jej 2 lat


A jaką rybke miała :?: :roll:
Rasowy = Rodowodowy!
www.stoppseudohodowcom.org


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Gość 22 kwi 2008, o 21:27

paulina265 napisał(a):Rybki mogął żyć w kuli moja koleżanka miała rybkę w kuli i żyła jej 2 lat

Równie dobrze można powiedzeć że pies może zyć na krótkim łańcuchu.
Tylko co to za życie...
Gość
 

Postprzez bjossa 23 kwi 2008, o 18:54

paulina265 napisał(a):Rybki mogął żyć w kuli moja koleżanka miała rybkę w kuli i żyła jej 2 lat


pies moze zyc na sznurky, york nie wychodzic tylko sie do kuwety załatwiać itp itd.. tylko troche to okrutne co?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints