Czym się bawią pieski?

Zdarzenia, historie i anegdoty, takie że pies by się uśmiał :)

Moderator: Moderatorzy

Czym się bawią pieski?

Postprzez Basia_sz 10 paź 2005, o 09:39

Z uwagi na to, że to temat lekki i przyjemny, umieściłam go w "Humorze".
Napiszcie proszę, czym się lubią bawić Wasze pieski? Z moich obserwacji wynika, że mogą to być rzeczy czasem bardzo dziwne, jak choćby ulubiona zabawka Maxa - stara, dziurawa robocza rękawica. Podrzuca ją, szarpie i zachęca mnie, żebym go goniła. Siłujemy się przez chwilę, potem pies w śmiesznych podskokach udaje, że ucieka, a ja go gonię. Po jakiejś chwili takiej zabawy, sapię jak lokomotywa, a pies nadal w świetnej formie. Później "łaskawie" mi ją przyniesie, żebym mu rzuciła i cała zabawa zaczyna się od początku.
Poza tym, lubi się bawić plastikową butelką (PET). O rany, niepomny na swój "poważny" wiek, zachowuje się jak szczeniak!
Jak większość psów uwielbia też zabawy z patykiem, i to takim, który sam sobie wybierze.
No a w największą euforię wprawia go granie w piłkę z chłopakami (tylko oni coś niezbyt zadowoleni hi hi!) Jedną już "załatwił" na amen, to się boją o drugą :lol:
A czym się bawią Wasze pieski?
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 10 paź 2005, o 09:59

atenka w domu nie bawi sie niczym, ze wzgledu na silna potrzebe niszczenia :lol: na dworze bawi sie tym, co znajdzie - patyk, butelka plastikowa, itp. jednak najlepsza zabawa polega na tym, ze atenka rozrywa dana rzecz na strzepy :twisted: jedynie ukochana pileczka zdolala przetrwac rok czasu w stanie nienaruszonym :D ostatnio udalo mi sie kupic swietna rzecz - wyrzutnie pilek tenisowych, dzieki czemu rzucanie obslinionej pilki staje sie przyjemne :D
Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Jadzia 10 paź 2005, o 10:08

Moje preferują sznurki, różnego rodzaju. A już węzły...........to jest to, nawet emerytki lubią porozplątywać. Natomiast najmłodszy MIKI najbardziej lubi buty, im większy tym lepszy. A wszystkie olewają piłeczki i inne piszczące zabawki.... chyba nie są normalne :?:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Atena 10 paź 2005, o 10:19

wiesz Jadziu - sa gusta i gusciki :wink: Twoje psiaki po prostu preferuja inna kategoria rzeczy do zabawy :lol: to jest tak jak z dziecmi - jedne dziewczynki bawia sie lalkami, inne samochodzikami, a jeszcze inne jakimis stworkami :wink:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 10 paź 2005, o 10:32

Pieski Jadzi lubią widać zabawy "wyższego" szczebla, bo ganiać za różnymi przedmiotami, to każdy pies potrafi! No a rozplątywanie węzełków - to jest coś :!: :wink:
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Doris 10 paź 2005, o 14:06

tydzien temu byl u mnie kuzyn ze szczeniaczkiem labradorkiem(strasznie kochany) jak tylko dostal plastikowa butelke zaczal tak szalec ze nie mozna mu bylo jej wyrwac gonil za nia i szczekal. Jak by nigdy takiej nie widzial :lol:
ale rozplatywac suply to jest cos!
Doris
 

Postprzez pauline_g 10 paź 2005, o 14:16

reksio kocha taki supełek z linki!!! ale największą zabawe sprawia mu to jak coś ukradnie i zniszczy np. długopis lub butelkę!! czasami zciąga z suszarki skarpetki, ja już nie moge z tym nadążyć - ciekawe co dziś wymyśli reksio?? - tak zaczynam dzień!! kiedyś pogryzł mi pasek od zegarka!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ValdeQ 10 paź 2005, o 14:40

Xenia nie niszczy zabawek, więc ma ich całą masę nazbieranych od dzieciństwa.

Darzy je umiarkowanym zainteresowaniem. Preferuje nowości. Ucieszy się z każdej rzeczy przyniesionej do domu, zawsze sprawdza zakupy, najbardziej interesujące są rzeczy zakmniete w szeleszczących opakowaniach.

Na zewnątrz bawi sie czym popadnie, na podwórku chetnie piłką do koszykówki. Najlepszą zabawką jest jednak drugi pies.
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez kuzi 10 paź 2005, o 14:45

Jako, że Borek jest kierunkowany na psa sportowego szaleje na punkcie gryzaka, czy takiego swojego kółka. ;) Uwielbia się siłować o cokolwiek, np. wczoraj próbował wyrwać swojemu kumplowi Bako (AST, 45 kg) patola. ;) Uwielbia wieszać się na gryzaku, czy innej zabawce. Teraz niszczy kawałek gałęzi przyniesiony z dworu, o obwodzie z 30 cm. ;) Od czasu do czasu lubi także pogonić za piłką tenisową w domu, obowiązkowo zaliczając wszystkie pobliskie ściany.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pauline_g 10 paź 2005, o 14:50

mój kuzyn ma ast i jedyna zabawka której nie zniszczyła heksa to piłka wielkości dwóch pięści cała wypełniona gumą!! tylko tej rabawki nie znieszczyła jeszcze (ma ją 1 rok)!! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Asiek 10 paź 2005, o 18:21

Mój Less najbardziej lubi zabawę małam pluszakiem, który przypomina buldoga ponad to lubi gryźć ciapa- tak zwanego "bambosza" :P
...Prostych słów boi się największy nawet twardziel
Proste słowa z gardła nie chcą wyjść najbardziej
Avatar użytkownika
Asiek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 kwi 2005, o 11:14

Postprzez Basia_sz 10 paź 2005, o 18:54

He he, ale wiecie, co Wam powiem? To jest naprawdę bardzo dziwne, ale Max jeszcze nigdy nic nie zniszczył w domu, szok!! Ani butów, ani kapci, ani w ogóle niczego! Żadnych ogryzionych mebli, czy coś. Przypuszczam, że to dlatego, że nie pracuję - chwilowo - zawodowo, więc mam czas go pilnować. On raczej zawsze przy pańci..He he My na wzajem, to bez siebie żyć nie możemy!
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez pauline_g 10 paź 2005, o 19:08

takich rzeczy to reksio też nie niszczy on np. ogonek od berwtu!! takie drobnostki, kótre niszczą wszystko!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Tinus 15 paź 2005, o 10:25

moze wiec ja opowiem o mojej Pierdolce :D

Otoz Amida niszczy wszystko co tylko poda jej sie, aby mogla sie tym bawic. Na dworze kazdy patyk jest jej - nie tylko ten ktory znajdzie. Najszczesliwsza jest, kiedy moze zabrac patyk innemu psu.
w domu wszelkiego rodzaju zabawki starczaja na jeden dzien. Juz sama nie mam pomyslow co jeszcze jej kupic. W niedziele na wystawie w zabrzu kupilam jej najtwardsza pilke, jaka znalazlam i nie wytrzymala nawet do wieczora. Doszlam do wniosku, ze narazie jej nic wiecej juz nie kupuje, teraz musi oproznic szafke z butami - tj. ostatnio przebralam buty i te co sa do wyrzucenia, dostanie Amida do zabawy :)
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Postprzez Jadzia 15 paź 2005, o 11:47

N ie rób tego, bo jak sunia zasmakuje w bucikach, to zeżre te dobre też :lol:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Następna strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints