Jaki pies??

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Jaki pies??

Postprzez Kari 21 lut 2007, o 20:24

witam wszystkich. chciałem sie zapytać o rodzaj psa. mieszkam w bloku. chciałbym kupić jakiegoś małego krótkowłosego psa. najlepiej jakiegoś wesołego kundelka który nie bedzie sprawiał dużo kłopotów. czy powinienem wybrać właśnie kundelka czy raczej rasowego z rodowodem? wiem że z rodowodem są "pewniejsze" a jeżeli zdecyduje sie na psa ze schroniska to jak rozpoznać że nie jest chory i agresywny itp. chodzi o to żeby nie okazało sie potem że musze oddać psa spowrotem z różnych dziwnych powodów.[/url]
Kari
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez szczotek 21 lut 2007, o 20:40

Nie idz do schroniska z nastawieniem, że oddasz psa. To jest niedopuszczalne :!: Pies też ma swoją psychike, która szybko ulega załamianiu, szczególnie po powrótnym oddaniu. Schronisko to oczywiście szlachetny wybór. Jest tam wiele pięknych i mądrych psów. Z pewnością w wyborze pomogą Ci wolontariusze zajmujący się psiakami na codzień :) Bardzo się cieszę, że bierzesz to pod uwagę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Gość 21 lut 2007, o 20:48

mom zdaniem to jedyne rozwiązanie. nie mam dużo kasy. żeby pozwolić sobie na wydanie kwoty ok 1000 zł. a poza tym mam jescze kilka pytań. chodzi mi o sprawy ogólne podstawowe obowiązki itp.
Gość
 

Postprzez Gość 21 lut 2007, o 20:49

nie miałem nigdy psa więc chce wiedzieć co powinienem robić.
Gość
 

Postprzez szczotek 21 lut 2007, o 20:51

Poczytaj sobie tematy w dziale wychowanie, zdrowie, żywienie. Tam znajdziesz informacje, które Cię interesują.

Zanim weźmiesz psa zgromadz wszystkie potrzebne Ci do niego informacje. W razie problemów pytaj :)

Miłej lekturki :D
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Anka145 28 lut 2007, o 07:30

Napisz z jakiego jestes miasta?
Wiele psów jest wyciagnietych z schronisk bo np. sobie nie radziły i oczekuja na nowych właścicieli w domach tymaczosowych, o takich psach dowiesz się wiecej, czy niszczą, szczekaja jak są same-tego w schronisku nikt Ci nie zagwarantuje.
W wielu schroniskach sa wolontariusze, znaja poszzegolne psiaki wiec napewno Ci doradza ;) tylko pamietaj ze jesli chcesz szczeniaka to trzeba bardzo uwazac, dużo szczeniat niestety umiera w schroniskach...
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints