jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez justyna 23 lut 2007, o 22:22

chcialabym miec bardzo labladora lecz nie moge nigdzie jakiegos znalezc a bym go chciala miec za darmo lub za 100 zl prosze odpiszcie...
wiem ze labladory sa drogie ale naprawde bym go chciala miec :mrgreen: :cry: :cry:
justyna
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez szczotek 23 lut 2007, o 22:25

Odwiedz schroniska, tam jest wiele pięknych psów, może także i labek.

Jeżeli nie masz na psa to czy będziesz w stanie opłacić jego potrzeby :?: Szczepienie, żywienie itp. Zastanów się nad tym, bo pies to duże koszty.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez karolcia-mazur 23 lut 2007, o 22:43

szukaj w ogłoszeniach na stronie www.google.pl wpisz kupie psa pojawi sie wiele stron z ogłoszeniami. ja tak znalazłam swoją bokserkę
ale takie ogłoszenia za darmo są podejrzane bo nigdy nie wiadomo co z takiego szczeniaka ci później wyrośnie!!!


(Jeżeli nie masz na psa to czy będziesz w stanie opłacić jego potrzeby Szczepienie, żywienie itp. Zastanów się nad tym, bo pies to duże koszty)
A w tym jest sporo racji bo pies to przyjemność ale tez wydatki!!im większy tym większe!!!!
karolcia-mazur
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 28
Dołączył(a): 23 lut 2007, o 21:44

Postprzez Gość 24 lut 2007, o 08:15

wiem ze juzpisali wyzej ale musze to dopisac
jesli na psa masz 100 zl to sie zastanow za co dojedziesz po psa ( mozesz znalesc go w bardzo odleglym miescie )
i za co go zaszczepisz?
ostatnio szepilem psa i tak:
1 odrobaczenie - 5zl
1 szczepienie - 39 zl
2 szczepienie - 45 zl
szczepienie przeciwko wsciekliznie - 18 zl

plus akcesoria ( mam malego psa wiec i tak mnie taniej wyszlo )
miska - 4zl
druga miska - 4zl
smycz - 8 zl ( ale to dla malego psa labrador ma wiecej sily )
obroza - 5 zl

co razem daje:
128 zl

kupienie psa to najlatwiejsze
a utrzymanie?

dziwne masz wymagania
nie chce Cie oczywiscie obrazac czy cos ale ostatnio labladory sa popularne, tez chcesz takiego bo fajny jest?
wielu ludzi juz chcialo tak psa, tez najlepiej za darmo albo tanio
i jak to sie skonczylo?
tanie mieszanki amstaffow - grozne, amstaffowate a co najwazniejsze TANIE
darmowe wyrosniete krzyzowki w schroniskach
darmowe rottweilery
a pamietacie moze czas kiedy husky nie kosztowal mniej niz 1000 zl?
jak wiele ludzi chcialo pieknego niebieskookiego psa
teraz jest husky za 250 nawet na allegro

wiec moze poczekaj az i labladory stanieja
moze do tego czasu odniechce ci sie psa?
Gość
 

Postprzez cofi 24 lut 2007, o 08:19

to ja pisalem to wyzej jak cos jakby ktos odpowiadal na mojego posta
z wrazenia az zapomnialem sie zalogowac
nie wiem ale strasznie wkurza mnie jak ktos tak mowi : ach chcialbym psa ale mnie na niego nie stac
ja chcialem bardzo chcialem rhodesiana - ale myslac rozsadnie wydalbym fortune ( jak na psa ) na kupno szczeniaka potem nie wiem jak wykombinowal bym pieniadze na szczepienia a potem jesc to juz nie wiem za co bym mu dal jesli tyle pienieddzy dalem za sam zakup
dlatego trzeba myslec logicznie : po przemysleniach kupilem ratlerka, szczeniak srednio drogi, starczylo mi potem na szczepienia i piesek teraz ma pelna miske
cofi
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 14:45

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez Basia_sz 24 lut 2007, o 09:59

justyna napisał(a):chcialabym miec bardzo labladora lecz nie moge nigdzie jakiegos znalezc a bym go chciala miec za darmo lub za 100 zl prosze odpiszcie...
wiem ze labladory sa drogie ale naprawde bym go chciala miec :mrgreen: :cry: :cry:


:ojej: Labradora za darmo możesz ewentualnie znaleźć w schronisku, ale to nie zmienia faktu, że, tak, jak już poprzednicy pisali, na jego utrzymanie i chociażby niezbędne minimum i tak potrzebujesz trochę pieniędzy :roll:
Więc moja rada jest taka: Przemyśl sprawę trzydzieści trzy razy, zanim zdecydujesz się na posiadanie jakiegokolwiek psa :!:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Gość 24 lut 2007, o 10:26

słusznie piszą poprzednicy!!!!pies to nie moda , bo teraz labradory są wszędzie to ja też takiego musze mieć!! Mnie osobiście też bardzo się podobają ale utrzymanie takiego psa nie jest tanie . Mam boksera więc wiem!!!Poza tym jak ci zachoruje (nie daj boże!) to koszta są ogromne!!Przemyśl sprawę za nim podejmiesz jakąkolwiek decyzje!!
Gość
 

Postprzez Timon 24 lut 2007, o 16:21

ktos napisal - odrobaczenie - 5zl. no to wez sobie teraz pomoz to razy 4 :) bo mniej wiecej tyle wychodzi odrobaczeni labiszczona.
srednio w roku masz takie wydatki na ZDROWEGO labka:

ok 30zl - odrobaczenie
ok 50 - komplet szczepien wraz ze wscieklizna
ok 30 - preparaty przeciwsko pchlom i kleszczom, ale tylko jednorazowo. trzeba bynajmniej 4 razy w roku je stosowac.
80-150zl - koszt jednego worka karmy 15kg, ktora starcza od 4 do 6 tyg.
+ wyprawka owszem, ale...
w przypadku labka musisz miec dobra gruba i solidna smycz - kolejne 40zl
obozoa przynajmniej 20.
jesli chcesz miec cale mieszkanie pies musi miec stale zabawki. np. moj musi miec raz w miesiacu nowa, bo tak szybko je niszczy, ok 15zl

o miskach i spaniu nie mowie, bo to jest raczej koszt jednorazowy, ale ok 150zl trzeba wydac lacznie, zeby nie kupowac byle czego.

takze podsumowujac wychodzi
1505zlw skali roku + pierwsza powazna wyprawka, ktora musi zawierac miski, spanie, smycz, obroze, kaganiec, min 2-3 zabawki kolejne 200-250zl

takze wydatki sa straszne.
jesli jednak mimo wszystko stac Cie na to, zeby psa utrzymac i nie oddac go bron Cie! spowrotem to mozesz wsziasc ze schornu. z tego co wiem np. w szczecinie jest suka do adopcji, w warszawie... musisz poszukac poprostu.
ale mam nadzieje, ze jestes w pelni swiadoma co to za rasa i nie chcesz miec psa tylko dlatego, ze to ladna i modna w tej chwili kluska!
SZALOM
---
...psia dusza większa jest od psa...
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza.
Avatar użytkownika
Timon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 gru 2006, o 23:03
Lokalizacja: Rzeszów/Pionki

Postprzez cofi 25 lut 2007, o 17:08

http://www.allegro.pl/item165913269_mie ... _rece.html

takie cos znalazlem przypdkowo ale za 44 minuty juz sie konczy aukcja
ale labladorowaty jest? jest.
i za darmo 8)
cofi
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 14:45

Postprzez Ania_Ś 26 lut 2007, o 11:15

Zgadzam się z poprzednikami. Chcesz psa za darmo albo za 100 zł a za co będziesz go karmić, leczyć, pielęgnować itp :?:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez RODA 26 lut 2007, o 13:18

jest forum ktore oferuje labkji do adopcji w rozxnym wieku , z papierami i bez
zajrzyj tam
ROTTWEILER jest jak MEDIA MARKT
nie dla idiotów


ASIA I PSY
RODA
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 204
Dołączył(a): 22 mar 2005, o 20:38

Postprzez Milena5_12 26 lut 2007, o 18:35

Pójdź do schroniska. Tam jest dużo psów i lepiej weź małego bo koszty utrzymania labradora są duże.
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez Anka145 28 lut 2007, o 07:27

basia_sz napisał(a):
justyna napisał(a):chcialabym miec bardzo labladora lecz nie moge nigdzie jakiegos znalezc a bym go chciala miec za darmo lub za 100 zl prosze odpiszcie...
wiem ze labladory sa drogie ale naprawde bym go chciala miec :mrgreen: :cry: :cry:


:ojej: Labradora za darmo możesz ewentualnie znaleźć w schronisku, ale to nie zmienia faktu, że, tak, jak już poprzednicy pisali, na jego utrzymanie i chociażby niezbędne minimum i tak potrzebujesz trochę pieniędzy :roll:
Więc moja rada jest taka: Przemyśl sprawę trzydzieści trzy razy, zanim zdecydujesz się na posiadanie jakiegokolwiek psa :!:


zapewniam Cie ze jest chyba bardzo malo schronisk ktore dawaja psy za darmo.. ;) i na całe szczęście, bo jakby nie było zwierzaki sa zaszczepione i odrobaczone przynajmniej u nas w Rudzie Sl. no i labki mozna znalezc w schonisku, widzialam nawet kilka ogloszen o oddaniu, tylko pamietaj ze sa to najczesciej psy powyzej roku.
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Postprzez Basia_sz 28 lut 2007, o 09:33

Ehh, no tak, ale opłata za zabranie psa ze schroniska jest chyba "symboliczna" :?:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Labrador

Postprzez Ktoś 7 maja 2007, o 14:21

Hej podobnie jak koleżanka szukam labradorka za darmo. Najlepiej 3-7 tygodniowego. Niestać mnie na jego kupno, poniewaz drogie jest utrzymanie które jedynie moge zapewnic psiakowi. Prosze o kontakt
Ktoś
 

Następna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints