jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez sWeter 30 maja 2007, o 09:10

basia_sz napisał(a):
Jest takie samo, jak każdego psa podobnej wielkości, którego karmisz dobrą karmą, szczepisz i odrobaczasz regularnie, szczotkujesz i pielęgnujesz jak należy 8) :lol:


No nie są to może wielkie pieniądze, ale warto pomyśleć że to nie jest zabawka ale kolejny członek rodziny, którego trzeba nakarmić, pielęgnować dbać o jego zdrowie. Pies to przede wszystkim obowiązek, dopiero później (bezgraniczna) przyjemność. A tym obowiązkiem jest również odpowiedzialność finansowa. Ile to psów zostało oddanych do schroniska, ponieważ pana/ pani nie było stać na kolejne wizyty u weta czy wręcz karmę. Kiedyś się spytałam wolontariusza i to jest najczęstsza "wymówka" :(
Avatar użytkownika
sWeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 126
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 12:12

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez Gość 21 maja 2008, o 12:09

ja tez chciała bym miec labladora bo to som cudowne i kochane psiaki mnie na niego stac tylko jak ja widze ceny za labladora za 1500 albo 2000 to mi sie odechcewa go miec :*jak by sie jakis znalazł za 200 lub 250 to bym go odrazu kupiła te szczepienia nie som aż takie drogie.jak bym go miala to wszystko do niego bym miała za darmo bo moja mama pracuje w sklepie zoloogicznym:)


Rozwiązanie Twojego problemu z ortografią znajdziesz w
słowniku
Gość
 

Postprzez Ewka 21 maja 2008, o 13:31

Oj niee, za 200 nie kupuj... wtedy to się możesz zmartwić jak ci dom zarzyga albo coś jeszcze... :?
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez m.m 21 maja 2008, o 13:57

Anonymous napisał(a):ja tez chciała bym miec labladora


Tyle tylko, że taka rasa nie istnieje! :wink:
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez pauli 21 maja 2008, o 14:17

Anonymous napisał(a):ja tez chciała bym miec labladora bo to som cudowne i kochane psiaki mnie na niego stac tylko jak ja widze ceny za labladora za 1500 albo 2000 to mi sie odechcewa go miec


szkoda że ci się nie odechciewa tak na stałe...
a ja chcę gwiazdkę z nieba, tylko za darmo.
marzy mi się dzień w którym tzw. ogół zrozumie, że pies to jest luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić :roll:
szczepienia nie są aż takie drogie, jedzenie też nie jest jednorazowym dużym powalającym wydatkiem..
ale co jeśli twój ewentualny pies ulegnie wypadkowi, złamie łapę i będzie konieczna szybka operacja za 1000-2000 PLN?
wtedy eutanazja albo do drzewa w lesie, bo nie ma pieniędzy na operację i hop następnego "labladora" za 200 PLN?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez bjossa 22 maja 2008, o 11:41

Anonymous napisał(a):ja tez chciała bym miec labladora bo to som cudowne i kochane psiaki mnie na niego stac tylko jak ja widze ceny za labladora za 1500 albo 2000 to mi sie odechcewa go miec :*jak by sie jakis znalazł za 200 lub 250 to bym go odrazu kupiła te szczepienia nie som aż takie drogie.jak bym go miala to wszystko do niego bym miała za darmo bo moja mama pracuje w sklepie zoloogicznym:)


ile masz lat? bo 'som' nie rokuje dobrze..

labRadora za 250 zł nie kupisz, kupisz najwyzej psa podobnego do labRadora, ale bedzie to kundelek. Co zrobisz jak taki pies bedzie miał dysplazje?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ania_Ś 22 maja 2008, o 17:22

A szczepić, dawać mu jeść itd nie będziesz bo to też kosztuje :roll: :?:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

lablador

Postprzez grazynakuchta 23 maja 2008, o 19:30

Labki to najwspanialsze psy,miałam stracił życie 30 marca 2006,do dnia dzisiejszego nie mogę do siebie dojść.Kupiła bym ale mąż sie nie zgadza(był przy jego zejściu).Wnuk miał wtedy 2 lata dzisiaj ma 4 a doskonale pamięta psiaka ,maskotka z którą się nie rozstaje od czterech lat nazywa się imieniem TAJTEK(pies nazywał sie Tajfun ze względu na żywiołowość)Mimo że w swoim domu ma sukę wilczycę ,pyta się czy Tajtek prawdziwy wróci z nieba Nie potrafi tak się z nią bawić jak z tamtym Tajfun był nie tylko wulkanem przyjemności ale tez spokojności i łagodności.Był kochanym psem i taki pozostał w mojej świadomości.To najlepsza rasa dla dorosłych i dzieci jeżeli są warunki
grazynakuchta
 

Postprzez mArGoSiA 24 maja 2008, o 11:38

drogi Ktosiu a dlaczego akurat labrador ? ja wiem,że jest teraz moda na te psy,ale jeżeli zależy Ci naprawdę na labku to lepiej poczekać,zebrać odpowiednią ilość pieniędzy i wtedy pomyśleć o psie. Albo można wziąć jakąś psinkę ze schroniska
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez leonberger.go.pl 24 maja 2008, o 18:48

Anonymous napisał(a):ja tez chciała bym miec labladora bo to som cudowne i kochane psiaki mnie na niego stac tylko jak ja widze ceny za labladora za 1500 albo 2000 to mi sie odechcewa go miec :*jak by sie jakis znalazł za 200 lub 250 to bym go odrazu kupiła te szczepienia nie som aż takie drogie.jak bym go miala to wszystko do niego bym miała za darmo bo moja mama pracuje w sklepie zoloogicznym:)


jednym z powodów dla których pies z hodowli kosztuje 1500 a nie 150 zł ( starania hodowcy, koszty wystaw itd pomijam by uproscic problem ) jest własnie taki sposób myslenia! psy to nie kroliczki czy chomiki które zyja 2 lata. niska cena - krótki namysł przy zakupie i szczeniaczek w domu! za rok, dwa kopa do lasu. sam miałem kiedys bokserke która znudziła sie 1 włascielowi po tygodniu! jesli masz wydac 2000 zł to zastanowisz sie nad zakupem, jesli mozesz wydac tyle pieniedzy to mozesz utrzymac psiaka. jesli to dla ciebie za drogo wez psa ze schronu, jednej biduli mniej.
chcesz psa okreslonej rasy? jak ja byłem mały, chciałem byc kosmonauta! i co z tego? :D :D :D
leonberger.go.pl
 

Re: jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Postprzez mwijatak 24 maja 2008, o 20:22

leonberger.go.pl napisał(a):chcesz psa okreslonej rasy? jak ja byłem mały, chciałem byc kosmonauta! i co z tego? :D :D :D


Czy wypada mi powiedzieć, że Cię uwielbiam za to jak piszesz :?: :lol:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KittyChan 24 maja 2008, o 20:30

ja chce żeby on siem zarejestrował! i tu nie ma tutaj 'i co z tego'! xD On ma Leonbergera, niech się pochwali psinką ;)
[sorka za offtop :oops: ]
A ja nie mam psa.! Posiadam KOTa :3
Obrazek
Kasia mam na imię. nie musicie używać japońszczyzny Obrazek
Avatar użytkownika
KittyChan
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 19:21
Lokalizacja: z nad morza. 8)

Postprzez Gość 25 maja 2008, o 00:54

KittyChan napisał(a): On ma Leonbergera, niech się pochwali psinką ;)


oj chwalic sie to ja potrafie, oj potrafie :lol: az rodzina na mnie sie złosci za to chwalenie :rotfl: mamy leosia który w 4 wystawy zrobił championat i jak na razie nie zszedł na wystwie ponizej oceny doskonałej :D zapraszam na nasza stronke www.leonberger.go.pl
mysle ze po wizycie przybedzie w polsce leonmaniaków a na pewno szukajacych na wystawach ringu z leonami.
leony to psiaki typowo rodzinne. to ze maja wieksze gabaryty w niczym nie przeszkadza, rzekłbym nawet dobrze. maja mniej energi niz małe psy i spokój wewnętrzny :lol: sa bardzo mało kłopotliwe. któremu małemu psu 2 latek moze wsadzic palec do oka a piesc do gardła? kazdemu ale tylko jeden raz :lol: za drugim razem moze to juz byc proteza dłoni :lol: a leos znosi to spokojnie i to bez specjalnego szkolenia, co wiecej bedzie jeszcze z tego szczesliwy :rotfl: mozna smiało napisac ze leon to pies nianka, do tego jeszcze nie tak popsuty przez pseudohodowców jak golden bo mało popularny. spokojny nie strachliwy a jednoczesnie strzsznie delikatny. nie nadaje sie do kojca i na łancuch ale potrafi spac na sniegu. nie wymaga wielogodzinnych spacerów ( po godzinnym spi 4 :rotfl: )
mamy tez galerie zdjatek www.leonberger.go.pl
Gość
 

Postprzez KittyChan 25 maja 2008, o 08:13

wiesz że po twoim poście chyba zastanowię się nad Leosiem? ;) tzn, nie teraz, gdy już będe dorosła :lol: zawsze marzyłam o takim wspaniałym misiu :D Skoro tak chwalisz te pieski, no i powiem szczerze, przyjaźnie wyglądają :)
ale zarejestruj się tutaj!! 8)
A ja nie mam psa.! Posiadam KOTa :3
Obrazek
Kasia mam na imię. nie musicie używać japońszczyzny Obrazek
Avatar użytkownika
KittyChan
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 19:21
Lokalizacja: z nad morza. 8)

Postprzez leonberger.go.pl 25 maja 2008, o 18:22

KittyChan napisał(a):wiesz że po twoim poście chyba zastanowię się nad Leosiem? ;) tzn, nie teraz, gdy już będe dorosła :lol: zawsze marzyłam o takim wspaniałym misiu :D Skoro tak chwalisz te pieski, no i powiem szczerze, przyjaźnie wyglądają :)
ale zarejestruj się tutaj!! 8)


ty sie nie zastanawiaj tylko kup. pamietaj tylko ze na jednym sie nie skonczy. my juz planujemy nastpnego i to chyba nie bedzie koniec.

na razie dajcie mi szanse przyjrzec sie temu forum.
www.leonberger.go.pl :lol:
leonberger.go.pl
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints