Golden...???

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Golden...???

Postprzez talamalala 11 kwi 2007, o 17:35

Mieszkam w w gdansku na starowce i niestety nie posiadam wielkiego domu z ogrodem,a marzy mi sie jak nic na swiecie golden retriever,jednak nie chce zeby jakiekolwiek zwierze cierpialo z powodu moich widzimisiow.Sadzicie,ze bylby to bardzo zly pomysl,zeby zdecydowac sie akurat na ta rase???Myslalam rowniez o chow chow,czy shiet-shu :wink: czy jakos tak.
W sumie jaka rasa jest dosc mala,kudlata,aliczna i inteligentna jak goldenki???? HELP [/b]
talamalala
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Golden...???

Postprzez Ania_Ś 11 kwi 2007, o 17:43

talamalala napisał(a):Mieszkam w w gdansku na starowce i niestety nie posiadam wielkiego domu z ogrodem,a marzy mi sie jak nic na swiecie golden retriever,jednak nie chce zeby jakiekolwiek zwierze cierpialo z powodu moich widzimisiow.Sadzicie,ze bylby to bardzo zly pomysl,zeby zdecydowac sie akurat na ta rase???Myslalam rowniez o chow chow,czy shiet-shu :wink: czy jakos tak.
W sumie jaka rasa jest dosc mala,kudlata,aliczna i inteligentna jak goldenki???? HELP [/b]

Chow Chow należy do ras średnich a samiec jest większy od suki. Pies tej rasy waży ok 30 kilo. A porównanie Chow Chow do Goldena nie jest zbyt trafne. Owszem są to psy przywiązane do właściciela i wymagające pielęgnacji ale Golden potrzebuje o wiele więcej ruchu niż chow czy shih tzu. Chow bardziej nadaje się na stróża niż rasy wymienione przez ciebie ale nie nauczysz ich tylu sztuczek co np.goldena. Przeczytaj najpierw dokładna charakterystykę tych ras ( na stronie mojej hodowli jest bardzo fajny opis rasy)a nie patrz tylko na wygląd.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Gość 11 kwi 2007, o 17:53

dziekuje za podpowiedz napewno sprawdze
Gość
 

Postprzez Goldenka_Hera 20 kwi 2007, o 17:36

ja akurat mam goldena tyle że mieszkam w domu z ogrodem... właściciel znajomego reproduktora mieszka w bloku (z resztą wszyscy znajomi majacy goldeny mieszkaja w bloku...) i pies jest zadowolony i w ogóle spoko. Ale potrzebuje dużo spacerów... przynajmniej 3 razy dziennie po półtorej godziny... Zastanów się jeszcze czy masz wystarczajaco dużo czasu na goldena czy w ogóle na psa...
Io amare Italia... <3
Goldenka_Hera
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 17:08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints