Pies do mieszkania dla początkujących

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Jadzia 11 sty 2006, o 10:01

PopieramObrazek Ja juz nie mam ochoty co tydzień, czy co dwa, pisać to samo :oops: Bo komuś nie chce się przejrzeć wcześniejszych pytań i odpowiedzi :evil: Przydały by się porządki i zebranie w jednym miejscu tych samych tematów co :?:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 11 sty 2006, o 10:39

Tak, Tak i jeszcze raz TAK :!: Jestem jak najbardziej ZA :!: Można też zrobic temat z książkami dla początkujących włascicieli bądź dla szukających odpowiedniego psa 8)
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Basia_sz 11 sty 2006, o 10:45

No ja tak ogólnie też popieram, ale - może mam chwilowe zaćmienie 8) - nie bardzo rozumiem, jak to sobie wyobrażacie... :oops:
Czy w tym temacie miałyby być zebrane "do kupy" wszystkie nasze wypowiedzi, czy może raczej krótkie charakterystyki ras? (to by chyba było niewykonalne i bez sensu... :roll: )
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez AXe_MeXx 11 sty 2006, o 10:45

Również jestem za to bardzo ułatwi sprawe i uporządqje forum
>>PR0gRe$ivE<<
<<LiFe $TYLe>>
Avatar użytkownika
AXe_MeXx
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 8 sty 2006, o 20:02
Lokalizacja: Z brzucha mamY

Postprzez pauline_g 11 sty 2006, o 11:40

to nie troszkoe zaśmieca forum, tylko troszke bardzo!!
popieram takich tematów było już bardzo dużo!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Tinus 12 sty 2006, o 08:50

Jak to zrobić? Pozamykać te tematy i założyć jeden: "Jaki pies na moje warunki". A w nim po prostu opisać to, co pisane jest w każdym z tych tematów. Tzn. np.: dla osób, które chcą psa przyjaznego dla domu, ale do trzymania w budzie najlepszy będzie taki i taki ponieważ... . Osoby, które szukają obrońcy powinny się zdać na takiego i takiego psa. Najlepszy dla rodziny z dzieckiem jest, w zależności od wieku dziecka ple ple lub ple. Do małego mieszkania można się zdecydować na.. Dla osób, które nie mają doświadczenia z psami polecamy... I tak dalej.. gdyby odpowiednio pogrupować kategoriami psiaki, to każdy mógłby po prostu przeczytać to co by chciał. Mało tego, możnaby pod spodem umieścić krótkie notatki o zaproponowanych psach - a wtedy nikt by się nie pytał, jaki ten psiak jest. A gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania, to przecież temat byłby otwarty i w tym jednym konkretnym temacie możnaby mu na nie odpowiedzieć. Ja widzę to właśnie w ten sposób. :)
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints