Jaki pies?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Jaki pies?

Postprzez olwo 22 lut 2006, o 09:26

Mojej babci niedawno umarł pies (kundel, podobny do owczarka niemieckiego). Chce kupić sobie nowego. Jaką rasę polecacie :?:
Pies powinien być dość duży i łatwy do ułożenia. Będzie mieszkał w dużej budzie, w kojcu ok. 2x3 metry. 1-7 razy w tygodniu będzie wypuszczany na ok. 5-30 min. do ogrodu, żeby sobie pobiegać. Powinien szczekać, kiedy ktoś przyjdzie na podwórko.
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 22 lut 2006, o 09:52

jezuuu... kolejny ten sam temat. Czy wy musiscie w kolko zakladac te same tematy? moze ja tez zaraz zaloze, jakiego mam sobie kupic psa. i tak po kolei kazdy uzytkownik forum - bedzie wesolo :evil:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Grusia 22 lut 2006, o 11:02

pomijajac fakt,że to kolejny nowy temat,taki jak juz byl wiele wiele razy,to proponuje przejechac sie do schroniska dla zwierzat i stamtad zabrac jakas bidule,ktora bedzie sie sie cieszyc nawet z takich warunkow(tzn maly kojec,ale zawsze to wlasny kojec a nie azylowy z ktorym musi dzielic sie z kilkoma psami i mala mozliwosc wybiegania,ale i to lepsze niz w azylu bo tam prawie tej mozliwosci nie ma). zakladam ze Twoja babcia nie kupi psa z rodowodem,wiec biorac psa z azylu nie tylko pomozecie uratowac psie zycie ale rowniez nie bedziecie wspierac nielegalnego rozrodu psow w pseudo "CHodowlach"
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez olwo 22 lut 2006, o 16:17

Atena napisał(a):jezuuu... kolejny ten sam temat. Czy wy musiscie w kolko zakladac te same tematy? moze ja tez zaraz zaloze, jakiego mam sobie kupic psa. i tak po kolei kazdy uzytkownik forum - bedzie wesolo :evil:


Atenko, wiem, że często ten temat sie powtarza, ale każdy ma inne wymagania.
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez marmara_19 22 lut 2006, o 16:18

sorry ale nie podoba mi sie , ze peis bedzie wypuszczany raz do 7 razy w tyg od 5do 30 minut...!! czy to znaczy ,ze jednego tygodnia peis bedzie biegal tylko 5 minut a innego 2 razy po 15 np?? pies powinien ciagle biegac... a do kojca byc zamykany tylko na troche...
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez olwo 22 lut 2006, o 16:20

Wiem, ale czy ja jestem moją babcią, żeby o tym decydować? Nie zawsze ma się czas na wypuszczanie psa...
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez marmara_19 22 lut 2006, o 16:22

ale czy trzeba miec czas na wypuszczanie psa??wystarczy tylko kojec otworzyc... moze da sie ja jakos przekonac zeby peis biegal chociaz cala noc albo dzien a w nocy lub w ciagu dnia byl zamkniety??sorrki ale sama chyba wiesz, ze pies trzymany na 5 m kwadratowych non stop w zamknieciu sie meczy!!!!!!!!!przekonaj ja jakos albo namow na kupno takeigo stzucznego psa ktory szczeka glosno gdy ktos sie zbliza
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez olwo 22 lut 2006, o 16:24

Na takie "gonienie" to mój dziadek raczej by nie pozwolił. Nie do końca wierzy psom, a poza tym teren nie jest ogrodzony :?
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez marmara_19 22 lut 2006, o 16:36

to najlepiej bedzie jesli ZADNEGO psa sobie nie sprawia...
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez olwo 22 lut 2006, o 16:40

Nie ma takiej możliwości, a poza tym Nero (tak miał na imię poprzedni pies) nie narzekał na warunki i po 5 - 10 min. spacerku sam wracał z chęcią do kojca.
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Atena 22 lut 2006, o 16:41

Pika napisał(a):Atenko, wiem, że często ten temat sie powtarza, ale każdy ma inne wymagania.

a czy nie mozna tego ciagnac w jednym temacie :?:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez joan 22 lut 2006, o 18:02

Atena napisał(a):
Pika napisał(a):Atenko, wiem, że często ten temat sie powtarza, ale każdy ma inne wymagania.

a czy nie mozna tego ciagnac w jednym temacie :?:

Zgadzam się z Olą.
Avatar użytkownika
joan
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 935
Dołączył(a): 8 lis 2005, o 19:34

Postprzez olwo 22 lut 2006, o 18:12

Rzeczywiście, na to nie wpadłam :oops:
Przepraszam...
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Regius 22 lut 2006, o 18:36

Atena napisał(a):jezuuu... kolejny ten sam temat. Czy wy musiscie w kolko zakladac te same tematy? moze ja tez zaraz zaloze, jakiego mam sobie kupic psa. i tak po kolei kazdy uzytkownik forum - bedzie wesolo :evil:


Chcesz to zakladaj ,masz prawo.
A tak pozatym to nie rozumiem was....Wiem,ze tematy ktore sie pojawiaja czesto potrafia byc denerwujace,jednak kazdy ma inne wymagania co do czworonoga.Po to jest forum o psach ,zeby znajdowac tutaj informacje.Zreszta wiekszosc z was miala kiedys ten sam problem,a dla wiekszosci ludzi forum jest jedynym miejscem gdzie moga pogadac z kims znajacym sie na psach.Gdzie niby ludzie maja szukac pomocy?Na form o rybkach?Nie chcesz czytac ,ani pisac to poprostu nie pisz i zignoruj dany temat,forum nie jest twoja wlasnoscia-jak i wiekszosci osob.Moze dobrym rozwiazaniem bylo by stworzenie osobnego dzialu w ktorym pisaly by osoby zamierzajace kupic psa?

Pozdr.
Regius
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lut 2006, o 12:52

Postprzez Atena 22 lut 2006, o 18:49

Regius napisał(a):Chcesz to zakladaj ,masz prawo.
A tak pozatym to nie rozumiem was....Wiem,ze tematy ktore sie pojawiaja czesto potrafia byc denerwujace,jednak kazdy ma inne wymagania co do czworonoga.Po to jest forum o psach ,zeby znajdowac tutaj informacje.Zreszta wiekszosc z was miala kiedys ten sam problem,a dla wiekszosci ludzi forum jest jedynym miejscem gdzie moga pogadac z kims znajacym sie na psach.Gdzie niby ludzie maja szukac pomocy?Na form o rybkach?Nie chcesz czytac ,ani pisac to poprostu nie pisz i zignoruj dany temat,forum nie jest twoja wlasnoscia-jak i wiekszosci osob.Moze dobrym rozwiazaniem bylo by stworzenie osobnego dzialu w ktorym pisaly by osoby zamierzajace kupic psa?

ja nie bronie nikomu pytac sie o psa, choc mam na ten temat swoje zdanie... ale po co zakladac tysiace topikow z serii "jaki pies" - rownie dobrze moznaby to pisac w jednym, wspolnym temacie. Poza tym nie czytam tych tematow, bo w wiekszosci zakladaja je nowe osoby - tym razem zajrzalam, bo zalozyla go pika, ktora juz jest jakis czas na forum.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Następna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints
cron