Beagle dla mnie?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

aportowanie

Postprzez JacaFcb 19 paź 2007, o 12:47

bieganie uczenie komend i aportowanie
JacaFcb
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Panibee 19 paź 2007, o 18:23

A wiesz o tym, że beagle można spuszczać ze smyczy w kontrolowanych warunkach, najlepiej na zamkniętym terenie? W wakacje nie wolno chodzić z psem po plaży. Nauka przychodzenia na zawołanie wymaga czasu i pracy i nie zawsze się udaje psiaka nauczyć. Więc żeby pies aportował, musisz go tego nauczyć. Beagle najchętniej węszą podczas spaceru, często zapominając o właścicielu. Kończy się to czekaniem na psa lub w wersji pesymistycznej szukanie go po całej okolicy.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

aha

Postprzez JacaFcb 19 paź 2007, o 19:13

wiem . to bede na podworku uczyl go aportowac
JacaFcb
 

beagl to zywe stworzenie

Postprzez madzia 10 gru 2007, o 21:17

mam beagla i to sa bardzo energiczne psiaki wiec jeslli zostawisz go w lato samego to albo zdemoluje ci mieszkanie albo co gorsza moze powarznie zachorowac (z tesknoty..... wiem ze to glupio brzmi ale to prawda jego psia psychika na pewno bardzo na tym ucierpi i nie starczy mu jesli twoj tata bedzie do niego "zagladal" beagle maja rozne sposoby na to aby zatrzymac wlasciciela na dluzej w domu moj np nie pozwala mi wyjsc wieszajac sie na nogi pies mojej kolezanki(tez beagl) zalatwia sie w mieszkaniu choc ma juz ok 3 lat powinienes jeszcze raz powarznie zastanowic sie nad tym czy beagl jest psem dle ciebie
madzia
 

Beagle w domu

Postprzez JacaFcb 28 lut 2008, o 15:36

Juz kapsel jest w domu;)) nie jest wcale tak strasznie. Myslalem ze bedzie gorzej.

Czesto jhezdzimy z nim "na sarenki" bo jest blisko las 16 kilometrow opo 2-3 razy w tygodniu pies jest zachwycony ale jak go dostalem to byl chory na koci tyfus ale teraz jest zdrowy;))
JacaFcb
 

Re: Beagle w domu

Postprzez Gość 28 lut 2008, o 17:26

JacaFcb napisał(a):Juz kapsel jest w domu;)) nie jest wcale tak strasznie. Myslalem ze bedzie gorzej. Jak go dostalem to byl chory na koci tyfus ale teraz jest zdrowy;))



Obrazek koci tyfus... o mamo.

To skąd ty go dostałaś juz takiego chorego?
Gość
 

tzn

Postprzez Beagle 1 mar 2008, o 10:39

To znaczy nie nikt nie mowil mi nie mowil gdy zamawialem Kapsla ze nie mozna jego do innych kolezanek i kotow dopuscic. ale przeszedl teraz wali w 2-3 razy w tygodniu za roewrem 15 kilosow az piszczy a jak na sarenki patrzy....
Beagle
 

Kapsel

Postprzez Jaca 1 mar 2008, o 10:43

Poprostu dziekuje Wam za rady. przeczytalem www.beagle.pl beagle sa najlepsze i jescze jakas ksiazke;))


jak ide przez wioche ta jest na smyczy a jak na peryferiach to biega sobie;-)

podworko specjalnie ogrodzone. biega bawi sie i tropi

poprostu zajefajna sprawa miec psa;-))

Myslalem ze nie podolam |mam 15 lat| mialem psa pinczerka ale to byl samobojca... to znaczy skakal z balkonu biegal za samochodami

Takze jestem zadowolony bardzo od zawsze chcialem miec sowjego psa radosc jest nieograniczona gdy wracam ze szkoly merda ogonem
Jaca
 

Postprzez Gość 8 mar 2008, o 13:46

czesc..ja mam tez beagla i siedzi w domu 8 godz.sam co 3 tygodnie..troche rozrabia w domu ale to robi kazdy pies.. :lol:
Gość
 

Postprzez Ewka 8 mar 2008, o 14:10

Anonymous napisał(a):czesc..ja mam tez beagla i siedzi w domu 8 godz.sam co 3 tygodnie..troche rozrabia w domu ale to robi kazdy pies.. :lol:


Nie każdy. Odpowiednio wybiegany pies nie będzie rozrabiał, bo będzie odpoczywał. Poza tym trzeba psa odpowiednio wychowywać, inaczej będzie robił burdel do końca swoich dni.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Gość 8 mar 2008, o 14:30

to prawda..zapisalam go na trening bo szczeka na kazdego kto przechodzi jak jest w ogrodzie ale to mi sie wydaje dlatego ze raz go labrador zaatakowal jak bylismy na spacerze..chce tez go nauczyc komend bo mi to cos samej nie wychodzi i zeby ladnie chodzil na smyczy..a po za tym jest bardzo kochany..
Gość
 

Postprzez Amstaff88 19 mar 2008, o 19:49

Anonymous napisał(a):to prawda..zapisalam go na trening bo szczeka na kazdego kto przechodzi jak jest w ogrodzie ale to mi sie wydaje dlatego ze raz go labrador zaatakowal jak bylismy na spacerze..chce tez go nauczyc komend bo mi to cos samej nie wychodzi i zeby ladnie chodzil na smyczy..a po za tym jest bardzo kochany..


Powodzenia w nauce beagle to ulegle i wierne swojemu panu psy mysle ze to bedzie latwe.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Basia_sz 20 mar 2008, o 10:51

Amstaff88 napisał(a):Powodzenia w nauce beagle to ulegle i wierne swojemu panu psy mysle ze to bedzie latwe.

Możesz sprecyzować? Moje pojęcie uległości jakoś do beagle'a nie pasuje.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Amstaff88 20 mar 2008, o 13:57

Basia_sz napisał(a):
Amstaff88 napisał(a):Powodzenia w nauce beagle to ulegle i wierne swojemu panu psy mysle ze to bedzie latwe.

Możesz sprecyzować? Moje pojęcie uległości jakoś do beagle'a nie pasuje.


Heh tak jest w przypadku beagla mojego dziadka a wiec pomyslalem ze wszystkie takie sa i to byl raczej blad sry:P
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Re: tzn

Postprzez tez beagle 6 kwi 2008, o 00:15

Beagle napisał(a):To znaczy nie nikt nie mowil mi nie mowil gdy zamawialem Kapsla ze nie mozna jego do innych kolezanek i kotow dopuscic. ale przeszedl teraz wali w 2-3 razy w tygodniu za roewrem 15 kilosow az piszczy a jak na sarenki patrzy....


a w jakim wieku jest pies? szczeniak? bardzo młody?
pies w wieku dopiero około roku może biegać przy rowerze, ZWŁASZCZA na takich dystansach.
tez beagle
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints