Pies do bloku. HELP!

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez pauli 11 cze 2008, o 18:01

Anonymous napisał(a):Hey, odradzam Labradora w takim mieszkaniu ;) Sama miałam psiaka i musiałam wydać :cry: Teraz planuję kupić też małego pieska, bo smutno bez mojego Basterka =(


a dlaczego musiałaś wydać labka z mieszkania 60 metrów? bo się nie mógł w tym mieszkaniu wybiegać? w takim mieszkaniu teoretycznie można trzymać i 3 mastify angielskie, wystarczy podłogi dla nich do spania.
gratuluję a raczej współczuję podejścia :roll:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Diana S 11 cze 2008, o 18:22

pauli napisał(a): a dlaczego musiałaś wydać labka z mieszkania 60 metrów? bo się nie mógł w tym mieszkaniu wybiegać? w takim mieszkaniu teoretycznie można trzymać i 3 mastify angielskie, wystarczy podłogi dla nich do spania.
gratuluję a raczej współczuję podejścia :roll:


Zgadzam się z tobą Paulina Obrazek... ciekawe co Gośc powiedziałby widząc moje psy... Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Ewka 12 cze 2008, o 12:52

Cóż... ok... myślisz, że to za małe mieszkanie (to wnioskuję). No dobra (tak, to nieprawda, ale nie będziemy już do tego przekonywać), ale najpierw się trzeba zastanowić jakiego psa się bierze...

Btw. jednak wydawać psa pod takim głupim pretekstem jest naprawdę głupie...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints