trudna sprawa:)

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 12 kwi 2008, o 19:58

Anonymous napisał(a):no to nie będzie mój 1 pies miałam kundelki i miałam też mieszańca Seter-wyżeł to był. czy może mi ktoś dać jakieś stronki na których znajdę jak dbać o PON'a? z góry dzięki


kundel i mieszaniec to to samo a info o pielegnacji pona znajdziesz napewno na stronie jakiejs hodowli.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mysza.aneta 13 kwi 2008, o 00:05

Anonymous napisał(a):no to nie będzie mój 1 pies miałam kundelki i miałam też mieszańca Seter-wyżeł to był. czy może mi ktoś dać jakieś stronki na których znajdę jak dbać o PON'a? z góry dzięki


Polecam PON'a, bardzo ladne i madre psy.
Na tej stronie masz hodowle tych psow http://www.ponadto.cracow.pl
Polecam ta hodowle, pani Ania jest tez swietnym weterynarzem.
A informacje na temat pielegnacji masz na:
http://psy24.pl/art.php?art=762
:)
mysza.aneta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 12:58
Lokalizacja: Skała

Postprzez Gość 14 kwi 2008, o 19:17

Hej mama nie zgadza się na PON niestety ale co możeci nap. o sznaucerku miniaturce bo niedawno widziałam takiego był dość miły...możecie coś mi o nich nap.?? z góry dzięki
Gość
 

Postprzez Veroonica 14 kwi 2008, o 19:27

Ten mały piesek, będący wierną repliką sznaucera średniego, pojawił się w Niemczech około 1880 r. Rasa powstała w wyniku selekcji wielu generacji niewielkich okazów. .
Równie żywy i dynamiczny jak jego więksi bracia. Miły i bardzo uczuciowy, lubi życie rodzinne i kocha dzieci .Nie stwarza żadnych problemów wychowawczych i zabiera minimum miejsca, co z pewnością przyczyniło się do jego rosnącej popularności. Jest bardzo wytwornym psem do towarzystwa. Sznaucer miniaturowy jest typem sportowca i choć dobrze znosi życie w mieszkaniu, to dla zachowania kondycji i psychicznej równowagi wymaga codziennych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Nadmierne przebywanie w zamkniętym pomieszczeniu powoduje choroby skórne. Jest psem odważnym, lubi szczekać. Zachował instynkt stróżowania, właściwy sznaucerom średnim. Jest znakomitym szczurołapem i z zamiłowaniem poluje .Zminiaturyzowany wzrost w niczym nie nadwątlił jego silnego zdrowia, odziedziczonego zapewne po wiejskich przodkach.... :D


http://aurach.republika.pl/dlacz.htm
Rasowy = Rodowodowy!
www.stoppseudohodowcom.org


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Gość 18 kwi 2008, o 16:11

hej dzięki za wszystko kupiłam już sunie Amstaffa będzie wabiła się Tequilla za wszystko z góry dziękuję
Gość
 

Postprzez Veroonica 18 kwi 2008, o 16:28

No to gratuluje pieska :!: :D

Czy Tequilla posiada rodowód :?: :wink:

Pozdrawiam...Obrazek
Rasowy = Rodowodowy!
www.stoppseudohodowcom.org


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez mysza.aneta 19 kwi 2008, o 09:46

Anonymous napisał(a):hej dzięki za wszystko kupiłam już sunie Amstaffa będzie wabiła się Tequilla za wszystko z góry dziękuję

A co mama powiedziala, bo z tego co wczensiej pisalas to sie nie godzila na ta rase ?
:)
mysza.aneta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 12:58
Lokalizacja: Skała

Postprzez kaska2912 19 kwi 2008, o 12:51

tak tequilla ma rodowód a mama akurat siedzi za granica wiec bedzie musiała się przyzwyczaić jak wróci
kaska2912
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 15:26

Postprzez mysza.aneta 19 kwi 2008, o 14:56

kaska2912 napisał(a):tak tequilla ma rodowód a mama akurat siedzi za granica wiec bedzie musiała się przyzwyczaić jak wróci


A to dobrze, napewno zakocha sie w niej i nie bedzie narzekac:)
mysza.aneta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 12:58
Lokalizacja: Skała

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości

paw prints