Psinka dla mnie, Asiulki i dziecka

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Ewka 4 maja 2008, o 13:48

Julinia napisał(a):Beagle są bardzo przyjacielskie w stosunku do dzieci,a labrador może dziecku krzywdę zrobić bo to wielkie bydle :roll:


No nie wszystkie. Beagle również może zrobić krzywdę, pinczer też może zrobić krzywdę. Wybieramy rasę względnie dbrą dla dzieci. Labki są cierpliwe i raczej dziecku krzywdy nie zrobią. Ja zaś słyszałam, że beagle wcale wbrew pozorom nie pałają tak duzą sympatią do dzieci... a co z tego że wielkie bydlę (a tak w ogóle to wcale nie takie wielkie... dla 4-latka...)? Tak samo jak pinczer jest maleńki i też może dać w kość.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Assasin 4 maja 2008, o 15:01

Prędzej dziecku krzywdę zrobi bernardyn przez swoją nieuwagę a labrador nie jest aż taki wielki a na dziecko to się chyba nie przewróci. Prędzej pinczer ugryzie niż labrador. Labradory nie bez powodu są najpopularniejsze do dogoterapii.
Oddaj psią krew. Oddając ratujesz psie życie!

Obrazek
Avatar użytkownika
Assasin
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 299
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 18:18
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Julinia 4 maja 2008, o 15:41

Ja kiedyś słyszałam pewną opowieść o labradorze i dziecku :roll: Wolę nie opowiadać,ale jak ktoś chce żebym napisała to proszę mówić.
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Veroonica 4 maja 2008, o 15:42

Ja z chęcia poczytam. :P
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Julinia 4 maja 2008, o 15:46

Ja z chęcia poczytam. :P

Sadystka :twisted:
Ok.Czytałam już to dawno.W jakiejś rodzinie było dziecko gdzieś 2,3 letnie i labrador.Matka dziecka poszła chyba do kuchni żeby zrobić obiad.A ten labrador wyciągnął to dziecko na schody i je ciągnął i ciągnął.Gdyby matka się nie zorientowała to miałaby po dziecku :x Możliwe że było inaczej,ale już tak dokładnie nie pamiętam :roll:
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Veroonica 4 maja 2008, o 15:50

Ja sadystka :?: Osz Ty :P
A wracając do Labka to może to była jakaś jego zabawa :?: :wink: Hmm...
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Julinia 4 maja 2008, o 15:54

Veroonica napisał(a):Ja sadystka :?: Osz Ty :P
A wracając do Labka to może to była jakaś jego zabawa :?: :wink: Hmm...

Raczej nie... :? Gdyby ta matka nie wzięła dziecka to już by go nie zobaczyła :roll:
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Assasin 4 maja 2008, o 16:48

Czy ty sugerujesz że pies ukradł dziecko :?: :rotfl: Ludzie to mają czasem bujną wyobraźnię :mrgreen: Swoją drogą myślałam że to będzie bardziej krwawa opowieść :lol: PS: Psa nigdy nie zostawia się sam na sam z dzieckiem :!: Wina leży tylko i wyłącznie po stronie rodzców :!:
Oddaj psią krew. Oddając ratujesz psie życie!

Obrazek
Avatar użytkownika
Assasin
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 299
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 18:18
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Julinia 4 maja 2008, o 16:52

Assasin napisał(a):Czy ty sugerujesz że pies ukradł dziecko :?: :rotfl: Ludzie to mają czasem bujną wyobraźnię :mrgreen: Swoją drogą myślałam że to będzie bardziej krwawa opowieść :lol: PS: Psa nigdy nie zostawia się sam na sam z dzieckiem :!: Wina leży tylko i wyłącznie po stronie rodzców :!:

Co cię tak śmieszy ? :roll: Przecież matka poszła tylko do kuchni :roll: A pies się nigdy tak nie zachowywał :roll:
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez draca-ena 4 maja 2008, o 17:11

Julinia, ale chodzi o to, ze nawet na pojscie do kuchni nie zostawia sie psa samego z dzieckiem, chocby nie wiadomo co. Zwlaszcza, ze nie tylko psy trzeba uczyc jak zyc z dzieckiem, ale takze, a moze przede wszystkim dzieci trzeba uczyc jak zyc z psem bo one czesto potrafia sprowokowac.
Wina lezy po stronie rodzicow. Po prostu.
Pozdrawiamy: Kamila & Lily & Pulpa & Bella ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
draca-ena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2 maja 2008, o 10:29

Postprzez Ewka 4 maja 2008, o 17:21

No tak wyszła se do kuchni pichciła obiad to niby nie zostawiła dziecka z psem sam na sam? Jak gotuje się obiad to jak mozna patrzeć bez przerwy na dziecko (a o to tu chodzi, nadzór ma być czynny, nie wiadomo w której setnej sekundy coś psu do łeba strzeli, albo co gorsza dziecku)? A poza tym - nie skreślajmy labków po jednej historii. Ja nie skreślam beaglów. Tylko ogólnie nie leży w naturze labka gryzienie, każdy właściciel poprawnie uważanego labka ci to powie. Natomiast to, że beagle za dziećmi nie przepadają, to tylko teza, nie znaczy to ze każdy beagle będzie taki, tak samo nie trzeba się sugerować tym, że jakiemuś labkowi odbiło (albo w ogóle nie ciągnął tego dziecka po to by go zabić? Może właśnie uratował dziecko? Może było jakieś zagrożenie? Twoja historia jest bardzo nieścisła, pozbawiona pobocznych wątków, które czasem są istotne :idea: ). Ogólnie rzecz biorąc bardziej polecam labka. Lepiej zniosą samotność niż beagle, są bardziej posłuszne (beaglowi jak się jakaś głupia zabawa spodoba to nie popuści). Julinia wiesz co ci powiem (nie odbierz tego źle)? Ty próbujesz postawić na swoim, używając argumentów zupełnie w sprawie nikłych.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Olusi@ 5 maja 2008, o 10:58

Co do mojego braciszka...nie weźmie psa (na razie). Powiedział, że weźmie za parę lat, jak Kuba troszkę podrośnie.... Więc można skasować/zablokować ten temat Obrazek
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints