mam problem ze zdecydowaniem

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Diana S 7 maja 2008, o 18:31

Anonymous napisał(a):jaki ma byc???ma byc czlonkiem rodziny nie za wielki srednii....lagodny ze wzgledu na dzieci ale nie uparty...zabawny, smieszny ma byc po prostu Nasz - przeciez bedzie czlonkiem rodziny!!!!!!( tylko do Ewy - kiedy piszesz malo takie znaki jak !!!????....sa niezbedne i uwiez mi nie jestem zdenerwowana!!! )


Radzicie dalamta ....

Gość napisał, ze pies nie ma być uparty a dalmaty takie są wiec.... uparte osły....
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 9 maja 2008, o 21:41

nawet nie wiecie jak wiele mi pomagacie i bardzo serdecznie Wam Wszystkim dzieki!!!!! mysle sobie tak ze macie strasznie duzo racji w tym co piszecie i ze moze poczekac do wrzesnia wowczas nie bedzie tu tak goraco a do nastepnego lata bedzie miec czas na zaklimatyzowanie sie tak stopniowo powoli....mam pytanie bo ciagle jakos tak bliski mego sercu jest Pon czy jest uparty?????i czy to odpowiednia rasa dla dzieci... w Polsce zostawilysmy Bernenczyka z moim tata ktory bardzo go kocha.....i wiem ze sa rozne osobowosci i wszystko zalezy od wlasciciela nale prosze o taki szkic!!!!Pon, Spaniel
Gość
 

Postprzez takasobieja 10 maja 2008, o 22:58

Ja znam Pona, ktory jest bardzo uparty, i nie słucha. Ale za duzo o nich nie wiem. Mają swoje charakterki. A spaniel? Angielski najłatwiejszy w ułozeniu, mnie się jednak osobiscie nie podoba. Ale to zalezy od gustu. :) kazdy kocha swego psa. Spaniele są bardzo przyjazne i mile nastawione do innych psów ...
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints