mam problem ze zdecydowaniem

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez bjossa 23 kwi 2008, o 21:59

a dzieci w jakim wieku?

moze charcik włoski?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Julinia 24 kwi 2008, o 10:40

bjossa napisał(a):moze charcik włoski?

Albo whippet ? Te psy bardzo lubią dzieci i są świetne dla początkujących :wink:
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Gość 24 kwi 2008, o 12:19

oj boxera bym odradzil do dzieci bo sa bardzo ruchliwe i moj kolega z klasy ma siostre ktora przez jego boxera ma blizne na raczce bo jak sie z nia baawil to bardzo skakal a ma juz 4,5 roku ten pies.Ast/papillon ??
Gość
 

Postprzez Gość 26 kwi 2008, o 22:00

Witajcie dzieki za podpowiedzi sa dla mnie bardzo cenne....dzieci maja 5 i 8 lat sa to dziewczynki ....widze ze jednak uwazacie ze do Wloch nie nadaje sie pies z dlugim umaszczeniem....charty nie ....moze w takim razie jakis kompromis ....seterek??????
Gość
 

Postprzez mwijatak 26 kwi 2008, o 23:15

Mam dwa :) Psy z ADHD ;) Dasz radę :?: Przy dwójce dość energicznych dzieci (patrząc na wiek) :?:

Seter... nie ważne, który :idea: Pies kochający wszystkich domowników, mający cierpliwość, ale również roznoszący mieszkanie z nudów bądź zwiewający na spacerach z racji przynależności do VII grupy FCI. Spacer - tak minimum 1,5 godziny dziennie (ten najintensywniejszy) plus reszta krótkich. Podołasz :?:
Do tego również dochodzi średnia temperatura u Was. Jeśli jest gorąco to egoizmem było by brać długowłosego psa :roll:

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś tak to pozostaje wybrać jednego z czterech ;)
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Julinia 27 kwi 2008, o 14:12

Anonymous napisał(a):charty nie

A niby dlaczego :?:
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Diana S 28 kwi 2008, o 18:24

Julinia napisał(a):
Anonymous napisał(a):charty nie

A niby dlaczego :?:


Bo charty nie są da kazdego....?
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Gość 28 kwi 2008, o 20:58

chart dlatego nie bo nie mam zadnej wiedzy na temat tych psow ani doswia dczenia nikt kolo mnie nie ma takiego psa - nie znam ich psychiki i zwyczajow co lubia a czego nie jak je zywic i prowadzic - nic!!!!!! dlatego ciagle szukam i mysle ze charty nie sa dla karzdego...o .nie chodzi o to zeby miec psa....bo on jest czlonkiem rodziny i trzeba byc odpowiedzialnym.....a spaniel??????
Gość
 

Postprzez bjossa 28 kwi 2008, o 21:00

a moze jakis z tamtejszego schroniska?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 28 kwi 2008, o 21:02

a jeszcze tak na marginesie to gdzie sie nie ogladne{tu sa specjalne parki dla psow}czesto podpatruje ... to widze albo haski albo golden albo spaniel - bid.....i zdecydowanie jest wiecej psow z dluga sierscia nie wspomne o sithu, malatese, hawaiczykach one tez maja dluga siersc!!!!!no i co ze sa male??????
Gość
 

Postprzez Gość 28 kwi 2008, o 21:04

wiem jedno chce rasowego psa i to od szczeniaka......
Gość
 

Postprzez takasobieja 29 kwi 2008, o 22:17

Ale spokojniej dobrze?! Bez nerwów. Zadnych wykrzyknien.
Spaniel angielski. ok. Jest łatwiejszy w wychowaniu.
To nie tak, ze z kazdym sobie poradzisz, np labek jest tak inteligentny i szybko uczący się, ze on juz w sumie w genach ma swoje łagodne usposobienie, i nie sprawiajacy problemów charakter. Szybko sie uczy.
A np taki hmm... no husky jesli nie bedziesz go umial wyszkolic (choc i to czasem nie pomaga) to da nogi przy pierwszym spuszczeniu ze smyczy, zdemoluje mieszknie, i zawyje sasiadów gdy go zostawisz :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Gość 1 maja 2008, o 09:57

nikt nie jest nerwowy ani zdenerwowany!!!!! az czy nie jest to forum po to aby pomoc w danej sprawie.....nie pisalam ze mysle o haskim tylko ze tu we wloszech jest ich bardzo duzo....osobiscie mam swoje zdanie na ten temat i uwazam ze to nie jest okiy ale karzdy podejmuje decyzje sam za siebie i powinien byc odpowiedzialny.....!!!!!a wiec bardzo dziekuje wszystkim kto wypowiedzial swoje zdanie i tak naprawde dalej jestem w punkcie wyjscia.....ale i tak z calego serca dziekuje
Gość
 

Postprzez takasobieja 1 maja 2008, o 10:10

Jak juz mowilismy, lepiej bylo by gdybys kupila psa z krotką sierscią. Ludzie ktorzy kupują kudłacze, to na wlasna odpowiedzialnosc. Powinni zatem tez wiedziec, ze umyslnie powodują cierpienie u psa. Moze american hairless terrier? :) choc ten ten nie jest zbytnio odpowiedni :? jest wrazliwy na UV.
Kup sobie psa małego typu pinczer :) nie podoba Ci sie taki ?
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez mwijatak 1 maja 2008, o 11:52

takasobieja napisał(a):Jak juz mowilismy, lepiej bylo by gdybys kupila psa z krotką sierscią. Ludzie ktorzy kupują kudłacze, to na wlasna odpowiedzialnosc. Powinni zatem tez wiedziec, ze umyslnie powodują cierpienie u psa. Moze american hairless terrier? :) choc ten ten nie jest zbytnio odpowiedni :? jest wrazliwy na UV.
Kup sobie psa małego typu pinczer :) nie podoba Ci sie taki ?


Madziu, czemu narzucasz swoje poglądy :?: Nie o to w tym chodzi :roll:

Wiadomo, że jeśli jest bardzo wysoka średnia temperatura to nikt nie kupi sobie np. niufka, ale nie popadajmy w przesadę :?


Gościu: napisz jeszcze raz czego oczekujesz od psa, jaki ma mieć charakter. Wiemy już, że ma być łagodny ze względu na dzieci ;)
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości

paw prints