Na dworze i w domu.

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Na dworze i w domu.

Postprzez Gość 25 maja 2008, o 17:34

Chcę kupić psa. Najbardziej odpowiada mi labrador. Jednak nie wiem, czy może on mieszkać trochę w domu , a trochę na dworze.
Gdyż, kiedy nikogo nie będzie w domu, biegałby po dworze, a jak będzie ktoś w domu to on razem z nami. Spał by również w domu.
Ale czy te psy tak mogą?
Jak nie, to jaki by mógłby być inny?
Proszę o pomoc.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 25 maja 2008, o 17:52

Zimą i gdy warunki atmosferyczne są niekorzystne labrador na dworze przebywać nie może.

Aż mi się zrymowało :lol:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KittyChan 25 maja 2008, o 18:06

wmijatak - może gdyby w sposób rymowany tłumaczyć dzieciom sprawę r=r to by może byłaby jakaś szansa na zrozumienie :lol:

a co do pytania gościa - powiedz mi, jak duże masz podwórko, dom, ile czasu pies będzie sam, jakiej powinien być wielkości i ile możecie przeznaczyć na jego utrzymanie?
Odpowiedni mógłby być też Nowofunland albo Leonberger. Tak mi się wydaje :P
A ja nie mam psa.! Posiadam KOTa :3
Obrazek
Kasia mam na imię. nie musicie używać japońszczyzny Obrazek
Avatar użytkownika
KittyChan
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 19:21
Lokalizacja: z nad morza. 8)

Postprzez leonberger.go.pl 25 maja 2008, o 18:18

musisz sie zdecydowac czy pies ma byc na dworze czy w domu. jesli stale bedzie przebywał w ogrzewanych pomieszczeniach to nie bedzie miał odpowiedniej szaty, jesli bedzie stale na dworze to bedzie sie przegrzewał w domu i po wyjsciu na dwór bedze sie przeziebiał. bardziej obrazowo: jesli wyjdziesz na mróz w podkoszulce na 6 godzin to bedziesz chory czy nie? :D jesli posiedzisz w domu opatulony jak cebulka az bedziesz mokry z potu to jaki bedzie efekt gdy wyjdziesz na dwór? :rotfl:
masz ogród? kup landsera lub leonbergera. maja podszerstek który pozwala im na przebywanie na dworze, nie lubia wiatru wiec trzeba im zapewnic osłone, najlepsza jest porzadna byda z przedsionkiem, pamietaj tez ze psy rodzinne wymagaja stałego kontaktu z człowiekiem.
http://leonberger-wroclaw.pl.tl/Buda.htm
leonberger.go.pl
 


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints