pomocy

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

pomocy

Postprzez . 26 maja 2008, o 10:01

jaki byłby lepszy- jamnik szorstkowłosy, długowłosy,(nie krótkowłosy bo już go mialam),czy papillon??? ja mam 14lat a mój brat 5lat.moja mama ma alergie, a tata problemy z sercem.
    .
     

    Sklep Psiaki.pl

    Szukasz czegoś dla swojego pupila?

    Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
    Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
    Sklep dla zwierząt
     

    Postprzez Veroonica 26 maja 2008, o 13:13

    Twoja mama ma alergie i zgadza się na psa :?: :?
    Rasowy = Rodowodowy!
    www.stoppseudohodowcom.org


    Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
    Avatar użytkownika
    Veroonica
    Nadkagańcowy
    Nadkagańcowy
     
    Posty: 1002
    Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
    Lokalizacja: NibyLandia
    Rasa psa: Jamnik

    Postprzez Jaemi 26 maja 2008, o 17:12

    Jeśli twoja mama ma alergię (jak mniemam na sierść lub roztocza przenoszone w sierści), to ewentualną rasą jaką można rozpatrzyć jest chiński grzywacz. Są to pieski może nie za efektowne, ale za to dobrze nadają się do chowania z dziećmi. Są przyjazne i w miarę inteligentne. Nie różnią się za bardzo charakterem od Papillonów. Ponadto są niemal łyse, a sierść na głowie i ogonie jest rzadka i nie stanowi aż takie siedliska roztoczy. Są to psy najrzadziej wywołujące reakcje alergiczne, jednak należy pamiętać o tym, jak "duża" jest alergia twojej mamy.
    Ponadto rasa ta w Polsce jest dosyć popularna i na pewno łatwiej dostępna niż papillon.
    Twoja mama musi zrobić dokładne testy alergiczne. Jeśli alergia jest bardzo silna, może pójć na tzw. "zabiegi odczulające", które działają od pól roku do roku, następnie muszą być powtarzane. Ale o nich dokładniej powie twojej mamie alergolog.
    Z problemami sercowymi taty nie powinno być problemu. Chyba, że niewychowany pies przyspoży mu stresu.

    Przede wszystkim badania mamy.
    Jaemi
    Młodszy Miskowy
    Młodszy Miskowy
     
    Posty: 8
    Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:03
    Lokalizacja: Bydgoszcz

    Postprzez takasobieja 28 maja 2008, o 15:23

    moze być i west, york, sznaucer, pudel, nagi pies meksykański itd. :) to psy dla alergików.
    Posiadaczka Goldena Retrievera.
    Obrazek
    rasowy=rodowodowy
    Avatar użytkownika
    takasobieja
    Starszy Tropiący
    Starszy Tropiący
     
    Posty: 2259
    Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
    Lokalizacja: Tuchola
    Imię psa: Shakira
    Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

    Postprzez ewa1422 1 cze 2008, o 00:32

    Na alergie dobry byłby papilon. Potrafi byc tak aktywny jak jamnik krótkowłosy (długowłosy jest spokojniejszy od krutkowłosego i szorstkowłosego ) :)


    Rozwiązanie Twojego problemu z ortografią znajdziesz w
    słowniku
    ewa1422
     


    Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

    Kto przegląda forum

    Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 43 gości

    paw prints