Prosze o pomoc ;)!

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Prosze o pomoc ;)!

Postprzez Tysiaa 31 maja 2008, o 19:13

Witam! Mam pewien kłopot, a mianowicie to, że nie wiem jaką rasę psa wybrać :!: Mieszkam w dużym domu z średnim ogródkiem :mrgreen: Chciałabym, aby pies był duży średni aktywny, ponieważ od poniedziałku do piątku nie będzie nikogo (do 5-7godz.), żeby mógł przebywać i w domu i na dworze, ogólnie to pies mógłby być na wpół obronny a na wpół towarzysz zabaw. Od razu mówię że czas staram się spędzać aktywnie i w domu nie ma małych dzieci ;p Wcześniej miałam Ratlerka :wink:
Tysiaa
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 19:07

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Prosze o pomoc ;)!

Postprzez leonberger.go.pl 31 maja 2008, o 19:39

Tysiaa napisał(a):Witam! Mam pewien kłopot, a mianowicie to, że nie wiem jaką rasę psa wybrać :!: Mieszkam w dużym domu z średnim ogródkiem :mrgreen: Chciałabym, aby pies był duży średni aktywny, ponieważ od poniedziałku do piątku nie będzie nikogo (do 5-7godz.), żeby mógł przebywać i w domu i na dworze, ogólnie to pies mógłby być na wpół obronny a na wpół towarzysz zabaw. Od razu mówię że czas staram się spędzać aktywnie i w domu nie ma małych dzieci ;p Wcześniej miałam Ratlerka :wink:


jesli mieszkasz w domu to zapraszam cie na nasza strone
www.leonberger.go.pl
moze leosie wpadna ci w oko? nie sa psami obronnymi lecz słyna z tego ze nie sa strachliwe i w sytuacji zagrozenia własciela, staja dzielnie w jego obronie. 2 razy zdazyło mi sie ze pies uznał iz jego ludzkie stado jest zagrozone, staną miedzy nami i obcymi nam ludzmi i wydał pomruk.... takie barrrrdzo niski warkot. nikt sie nie odwazył podejsc :D kazdy własciel leosia ma podobne opowiesci.
natomiast uwazam ze nie ma psów pól-na pól. albo towazysz zabaw albo stroz albo obronny.
leos to pies do towarzystwa mogacy byc na dworze i w domu
leonberger.go.pl
 

Postprzez takasobieja 1 cze 2008, o 01:42

jesli dasz psu odpowiednią dawkę ruchu to nie powinnas miec za duzych problemów z doborem rasy :). Moze hovawart?
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Gość 1 cze 2008, o 07:43

Przejrzałam internet i wpadł mi w oko Duży Szwajcarski Pies Pasterski. Co o nim myślicie :D
Gość
 

Postprzez Ewka 1 cze 2008, o 09:34

Anonymous napisał(a):Przejrzałam internet i wpadł mi w oko Duży Szwajcarski Pies Pasterski. Co o nim myślicie :D


Hmmm... byłby dobry ;)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Magda* 1 cze 2008, o 10:28

Piękna i mądra rasa :)
Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

Postprzez takasobieja 2 cze 2008, o 20:37

Tez uwazam, ze jest ok:)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints