Jaki pies dla mnie?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 7 lip 2008, o 18:27

pistaszek napisał(a):Właśnie stwierdziłem że chyba kupie bez rodowodu bo z rodowodem są strasznie drogie a tak to będę miał pieniądze i będę mu dogadzał :]

jesli moge ciebie namawiac to znajdz psiaka z domku tymczasowego i mu dogadzaj. nie kupuj u pseudohodowcy nawet skuszony niska cena. najzabawniejsze ze na tych tanich psiakach ludzie zarabiaja najwiecej kasy. kryja tym co jest pod reka by nie wydawac pieniedzy i z tego samego powodu nie robia badan. nie zawsze ludzie kupuja psa z rodowodem bo sa snobami tylko chca miec psiaka o okreslonym wygladzie i charakterze. z pseudohodowli tak naprawde nie wiesz co wyrosnie. dlatego namawiam cie na psa z domku tymczasowego. czasem sa tam psy z rodowodem czasem kundelki. kundelki sa tez sliczne, tez sa kochane. biorac np rocznego psiaka wiadomo co z niego za gagatek, nie jest jajkiem niespodzianka. jesli jednak cie nie przekonałem i chcesz szczeniorka to znajdz takiego za 50 zł, za cene szczepien, za symboliczna drobna opłate. szczeniaczki trafaiaja sie ludziom nie tylko dla kasy, czasem suczka zakocha sie w sasiedzie :) czasem pobiegnie sama na spacer i bedzie to miłosc od pierwszego wejrzenia :) nie kupuj od pseudohodowcy za 600-800 zł. to nie to samo. on nie zrobił nic by miec psiaki. poszukaj w necie, poszukaj w gazetach, nie spiesz sie. niedawno był leos roczny do oddania, labradorek nawet na tym forum, wszystkie z rodowodem. warto szukac. nie warto płacic jesli nie chcesz wystaw.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez leonberg 7 lip 2008, o 18:28

tak długo pisałem ze mnie wylogowało :)
pozdrawiam Leonberg
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Ewka 8 lip 2008, o 12:02

http://rodowodowy.republika.pl/

Kundelki też fajne, możesz iść do schornu ;)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez dariak15 9 lip 2008, o 19:16

OWCZAREK NIEMIECKI :)
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints