Sznaucer

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Re: Sznaucer

Postprzez iwcia 28 wrz 2010, o 13:36

Mam sznaucerka mini od 5miesiecy.Zostawiam go samego w domu na ok.7godz dziennie i nie robi zadnych szkod.Sznaucerki sa to pieski aktywne lecz umia sie przystosowac do warunkow.Przyznam ze mojemu jako tako nie poswiecam zbyt duzo czasu,mieszkam rowniez w miszkaniu 67m.Wiadomo ze dla szczeniat trzeba duzo wyrozumialosci .Systematycznie nalezy go zostawiac w domu.Bardzo polecam sznaucerka-jest to wspanialy piesek.latwo naprawde sie uczy!!!!!!
iwcia
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 wrz 2010, o 13:30
Imię psa: Max
Rasa psa: szanucer miniaturowy

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Sznaucer

Postprzez miłośniczka 13 sty 2011, o 13:50

Tak czytam Wasze wypowiedzi na temat sznaucerów i z niektórymi zupełnie się nie zgodzę. Miałam sznaucerka miniaturę i był to najukochańszy zwierzak pod słońcem. Na spacer wychodziłam z nim 4 razy dziennie ale były to spacery krótkie ok 6 rano potem ok 15, 18 i 23. Nawet gdy czasami wyszłam z nim rano a wróciłam do domu wieczorem to nie załatwił się, miałam go od 3 miesiąca i nie poniszczył mi nic. Raz poszarpał mi na drobne kawałeczki 50 zł jak był sam ale to był jednorazowy przypadek :) Dostałam mojego Fuksika gdy miałam niecałe 13 lat, można by powiedzieć że sama się nim zajmowałam i jego wychowanie nie wymagało ode mnie niezwykłych umiejętności. Uczył się niesłychanie szybko, był mistrzem w robieniu sztuczek, był bardzo radosny, pocieszny i przyjacielski. Żył ponad 11 lat. Niestety w ostatnią sobotę musiałam go uśpić :( Zupełnie nie radzę sobie z jego brakiem. Drugi raz sznaucera na pewno nie kupię bo żaden nie byłby dla mnie już tak kochany jak Fuksik ale wszystkim którzy pragną kupić psa i tym bardziej pierwszego bardzo tę rasę polecam. Wypowiadam się tylko o miniaturach bo sama takiego miałam natomiast o średnich słyszałam różne opinie ale lepiej niech wypowie się ktoś kto takiego ma :) Pozdrawiam!
Załączniki
FUKS.jpeg
to mój Fuksik ś.p. :(
FUKS.jpeg (21.52 KiB) Przeglądane 7797 razy
miłośniczka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sty 2011, o 13:39

Re: Sznaucer

Postprzez kryha76 31 mar 2011, o 19:42

A może labrador ???
kryha76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 10:36
Imię psa: Saba
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Sznaucer

Postprzez Scotie. 27 kwi 2011, o 20:05

Mogłabyś wziąć jakiegoś podobnego do sznaucera ze schroniska :) ale wszystkie psy mają swoją przeszłość ,więc jest różnie.Ale jakbyś mogła... :wink:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
Obrazek
Avatar użytkownika
Scotie.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 lut 2011, o 18:39
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints