owczarek niemiecki

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez takasobieja 16 sie 2008, o 19:47

Pamietaj jednak, że szczeniakowi dobrze zrobiłoby szkolenie. Jesli chodzi o Onki
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 18 sie 2008, o 20:10

Dzięki :D
Gość
 

Postprzez dalmatynka 25 sie 2008, o 18:39

No właśnie onki potrzebują szkolenia
:lol:
Avatar użytkownika
dalmatynka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2008, o 18:33

Postprzez Anashar 27 sie 2008, o 23:24

Ja swojego sam szkoliłem. :wink: Wszystko zależy od podejścia. Jeżeli się nie jest pewnym polecam profesjonalne szkolenie pod okiem fachowca. Jeżeli ma się doświadczenie i wiedzę, można to zrobić na własną rękę (lecz należy pamiętać, że ONki łatwo zniszczyć przez złe wychowanie)
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Noriko 28 sie 2008, o 19:22

Ile się płaci za profesjonalne szkolenie??
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Anashar 28 sie 2008, o 20:52

Zależy od szkoły. PT pewnie ok. 600-800zł. Można znaleźć taniej i drożej. Ale nie radzę patrzeć na ceny, tylko popyta o opinię na temat danej szkoły. Bo szkoła szkole nei równa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Noriko 29 sie 2008, o 19:33

okey dzięki :D
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Mati2616 4 gru 2008, o 12:33

Sam mam 4,5 miesięcznego ON - ka i wiem co to znaczy szkolić go ... Uczę go podstawowych komend ale ciągle go coś rozprasza ( np. psy sąsiadów itp. ) ale mimi to nauczył się już wiele rzeczy ... Uczy się dosyć szybko ale trzeba mieć do tego " nerwy " ... Trzeba do niego mówić spokojnie i cicho, a wtedy on się skupia ... Jeżeli robiłabyś z nim takie spacery takie jak ja ( 2-3 razy dziennie po min. 1 h ) a oprócz tego będziesz się z nim bawić, karmić dobrą karmą i będzie miał duży ogród do wybiegu bez smyczy oraz kojec to jak najbardziej kup bo przynajmniej będzie mieć kochającą go rodzinę ... a nie tak jak mają inne że przywiązane są albo sznurem albo łańcuchem do budy ... Ci ludzie którzy im to robią moim zdaniem traktują ich w bestialski sposób ... Oczywiście kup psiaka w dobrej HODOWLI a nie w PSEUDO HODOWLI czyli popytaj się znajomych o jakieś dobre Hodowle ... zresztą sam pomoge Ci doradzić, ale powiedz najpierw skąd jesteś ... oraz pomyśl też o szkoleniu szczególnie PT bo to dobrze robi i psiakowi i Tobie, ponieważ psiak na takim szkoleniu bardziej się do Ciebie przywiązuje i słucha ... Sam chcę wraz z moim psiakiem iść na szkolenie ... Jeżeli pomogłem to NIEMA ZA CO .. xD
Obrazek
Mati i Rex
Avatar użytkownika
Mati2616
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 198
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 23:23
Lokalizacja: Radlin
Imię psa: Rex
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez Kamilka xd 28 lut 2009, o 16:54

to prawda do schronisk ląduje bardzo dużo psiaków co jest bardzo smutne i przybijające. A taki psiak będzie Ci wdzięczny do końca życia, że mu pomogłeś/łaś. Więc może się zastanów nad tym :)
Pozdrawiam .
Kamilka xd
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 14:18

Owczarek długowłosy

Postprzez martam300 19 mar 2009, o 09:41

Hej sama mam owczarka tylko długowłosego są to wspaniałe psiaki mój ma już rok ale mieszkam w mieszkaniu w bloku. Moge ci wszystko opowiedziec .No więc bardzo lubi dzieci bawi się z nimi szaleje a moja siostra ma 4 lata wiadomo jak to dzieci tam szarpnie uszczypnie ale pies nie ugryzie jak już bardzo go zaboli to pisknie .Tylko w domu przeważnie ktoś jest i jest problem bo gdy jest sam piszczy ale to też zależy jak psa wychowasz. Bardzo polecam rase a oto mój psiak[img]
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints