Jakim psem jest maltanczyk?????

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Jakim psem jest maltanczyk?????

Postprzez alinka23 13 wrz 2008, o 08:45

a wiec kupilam dwa tyg temu szczeniaka maltanczyka,kupilam nie znajac ten rasy bo przyznam sie ze bardzo zauroczyl mnie ten piesek,wiem ze potrzebuje duzo pilegnacji ze wzgelu na jasna siersc i dlugi wlos,ale jakimi sa psami? czy szybko sie ucza? narazie siedzi w domku ze wzgledu na kwarantanne ale ucze go sikania na gazetki i iwdze ze rozumie
alinka23
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 08:57

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Noriko 13 wrz 2008, o 12:23

słyszałam ,żę są bardzo upartymi psami, ale nie jestem jego posiadaaczką, więc za dużo nie powiem
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez dariak15 13 wrz 2008, o 12:57

Owszem maltańczyki to bardzo mądre psy uczą się szybko :) są uparte ale nie aż tak bardzo jak ja mówię do mojej stanowczym głosem to zawsze się posłucha choć ma dopiero 2 miesiące i 12 dni bardzo przywiązują się do właściciela i są troche łakome trzeba od początku mówić "nie wolno " .Moja Majka potrafi stać i piszczeć jak jemy obiad dlatego od początku trzeba uczyć bo potem mogą być problemy
P.S w jakim wieku jest twój psiak i z jakiej jest hodowli :?:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez alinka23 13 wrz 2008, o 12:58

narazei to zauwazylam ze sa to madre psy i rozumieja co sie do nich mowi,piesek wie kiedy jestem na niego zla jak np nasika na terakote a nie na gazetke,jak gryzie i mowie ze nie wolno to piesek przestaje,jest z nami 2 tyg i juz umie sikac na gazetki ktore leza na korytarzu ale zdarza sie mu zrobic oczywiscie gdzie indziej,staram sie go pilnowac,bo nie chcem aby sikal po calym korutarzu,a ktos jeszcze ma maltanczyka?

nie znam tej rasy,moze najpierw powinnam zainteresowac sie rasa zanim kupilam piesak,ale nie sadzilam ze akurat ten piesek mnie tak zauroczy
alinka23
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 08:57

Postprzez dariak15 26 wrz 2008, o 10:56

ja już jestem za okresem kwarantannym 1 października maja skończy 3 miesiące czasem zdarza się jej zrobić siusiu ale jak ma jakąś potrzebe to piszczy pod drzwiami :lol: Majka piszczy w nocy pod moimi drzwiami i sama se je otwiera póki co śpi ze mną zaś w dzień w swoim posłanku :wink:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints