Westki...? dla mnie?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez leonberg 27 lut 2009, o 17:29

moje o 5 rano sa bardziej spiace niz ja :lol: :lol: :lol:
gdy wychodze do pracy ok 6 to nie daja nawet oznak życia :lol: :lol: :lol:
spokojnie, nie bój sie psiaka nawet jesli okaze sie ze bedzie wstawał wczesnie. pies w domu to zmiany.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Kasia:) 28 lut 2009, o 12:04

hmm...:) psa mamy zamiar zavrac do domu kolo maja, tak zeby niedlugo zaczynaly sie wakacje, zebysmy mieli dla niego jak najwięcej czasu, na nauke czystosci, chodzenia przy smyczy itd.:) a od ilu miesięcy psa zaczyna się tego wszytkiego uczyc?? kolo 4 miesiecy moge zaczynac?
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Sissy 28 lut 2009, o 13:21

Wiek 3-6 miesięcy to wiek,gdy szczeniaki z reguły już się ,,kilmatyzują'' do końca. Więc od 4-miesiąca śmiało możesz zacząć ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Kasia:) 28 lut 2009, o 19:08

bardzo sie cieszę :)
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Kasia:) 6 mar 2009, o 16:02

hej, luchajcie a macie moze jakies hodowle, ktore polecacie? shih tzu oczywiscie. Bo ja mam upatrzoną już, ale chaialm sie jeszcze rozejrzec...
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Sissy 6 mar 2009, o 17:16

Kilka hodowli,o których słyszałam:
Przemyśl- http://www.perla.x.wp.pl/
Lublin- http://www.pumilo.pl/
Piasek- http://www.dotykaniola.fci.prv.pl/shintzu.html
Pszczyna- http://www.shihtzuas.com
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Kasia:) 6 mar 2009, o 19:04

ooo... wlasnie z Pumilo chce pieska kupic. a slyszalas coś więcej o tej hodowli?? tzn. mam strone, moja mama dzownila, ale czy masz jakies swoje wsiadomosci:)
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Sissy 6 mar 2009, o 20:31

Słyszałam,że hodowla jest dobra,wiele pozytywnych recenzji.
Wiem,że ,,Pumilo'' jest ogólnie polecaną hodowlą,bo jest po prostu hodowlą dobrą ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Kasia:) 14 mar 2009, o 12:14

Słuchajcie, a co z zębami u sihh-tzu? Bo czytałam, ze wymieniają one mleczne na stałe okkoło 4 miesiąca, ale czy to je boli? i jeszcze jedno pytanie, ... jak pojade to zapytam się p. ktora hoduje tę rasę,ale chce wiedziec wczesniej... w uszkach wyrywa sie wlosy... co ile ? Ja chyba tego robic nie będę tylkomoja mama, bo jestem chyba za bardzo przewrazliwiona.
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Sissy 14 mar 2009, o 12:58

Kasia:) napisał(a):Słuchajcie, a co z zębami u sihh-tzu? Bo czytałam, ze wymieniają one mleczne na stałe okkoło 4 miesiąca, ale czy to je boli? i jeszcze jedno pytanie, ... jak pojade to zapytam się p. ktora hoduje tę rasę,ale chce wiedziec wczesniej... w uszkach wyrywa sie wlosy... co ile ? Ja chyba tego robic nie będę tylkomoja mama, bo jestem chyba za bardzo przewrazliwiona.

Mojemu psiakowi włoski z uszu wyrywa ,,psia kosmetyczka'',co miesiąc ;)
Kiedy mój zmieniał zęby,było to praktycznie niezauważalne. Ale zdarza się,że mleczaki trzeba usuwać operacyjnie...
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez dariak15 16 mar 2009, o 16:52

Kasia:) napisał(a):Słuchajcie, a co z zębami u sihh-tzu? Bo czytałam, ze wymieniają one mleczne na stałe okkoło 4 miesiąca, ale czy to je boli? i jeszcze jedno pytanie, ... jak pojade to zapytam się p. ktora hoduje tę rasę,ale chce wiedziec wczesniej... w uszkach wyrywa sie wlosy... co ile ? Ja chyba tego robic nie będę tylkomoja mama, bo jestem chyba za bardzo przewrazliwiona.

Jeżeli tawoja mama by to robiła to byście musiały kupić taki puder znieczulający bo to pieski boli :wink:
A co do zębów to w domu znalazłam tylko 3 zęby jest to praktycznie niezauważalne :wink:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez Kasia:) 18 mar 2009, o 17:06

tzn. mama.. jezeli ja bym nie potrafiła, ale na początku i tk chodzić będę do kosmetyczki, albo i caly czas bedziemy tam chodzic, jezeli sobie nie poradzimy:) Niewiem tylko jaką płeć psa mamy wybrać... rodzice ówia, ze raczej psa... ale ja zastanawiam sie jeszcze nad suczką, wydaje mi sie, ze z NIM będzie mniej kłopotów...
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Sissy 18 mar 2009, o 19:01

Kasia:) napisał(a):tzn. mama.. jezeli ja bym nie potrafiła, ale na początku i tk chodzić będę do kosmetyczki, albo i caly czas bedziemy tam chodzic, jezeli sobie nie poradzimy:) Niewiem tylko jaką płeć psa mamy wybrać... rodzice ówia, ze raczej psa... ale ja zastanawiam sie jeszcze nad suczką, wydaje mi sie, ze z NIM będzie mniej kłopotów...

Mówi się,że z suką jest mniej problemów,ale zależy od tego,co rozumiemy przez pojęcie ,,problem''. Psy trudniej nauczyć dyscypliny(z reguły),a u suk natomiast trzeba się liczyć z 3 tyg. cieczką 2x do roku.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Kasia:) 19 mar 2009, o 14:01

hmmmm... moze zadam dziwne pytanie, ale napradwe nigdy nie mialam doczynienia z suką, czy jezeli suczka ma 2 razy do roku cieczke, czy to siest krwawienie obfite? czy jezeli ja wysterylizujemy chyba tak to sie nazywa, czy zmieni sie jej w jakis sposob zachowanie. JEzeli chodzi o wychowanie, chcialabym aby piesek nauczyl sie szybko czystosci, czyli mowisz Sissy, ze suczka szybciej się uczy.
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Sissy 19 mar 2009, o 19:21

Kasia:) napisał(a):hmmmm... moze zadam dziwne pytanie, ale napradwe nigdy nie mialam doczynienia z suką, czy jezeli suczka ma 2 razy do roku cieczke, czy to siest krwawienie obfite? czy jezeli ja wysterylizujemy chyba tak to sie nazywa, czy zmieni sie jej w jakis sposob zachowanie. JEzeli chodzi o wychowanie, chcialabym aby piesek nauczyl sie szybko czystosci, czyli mowisz Sissy, ze suczka szybciej się uczy.

Po sterylce może trochę się wyciszy ;)
Z tą nauką to taki trochę stereotyp. Bo właściciele suk mówią,że one są bardziej uległe etc,a z kolei szkoleniowcy,że to psy łatwiej się uczy.
Ostatnio czytałam kwietniowy numer PP. Jest tam duży artykuł dotyczący wybrania płci. Wszystkie wady i zalety suk i psów ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints