jaki piesek po stracie bokserka??

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

jaki piesek po stracie bokserka??

Postprzez lala 12 paź 2008, o 20:22

witam wszystkich..

w czwartek pochowalam moja 12-letnia bokserke :cry: :cry: :cry:
nawet nie jestem w stanie pisac jak sie teraz czuje :(

dom od kilku dni jest przerazliwie pusty i wiem, ze po prostu musze szybko kupic jakiegos szczeniaczka..

poradzcie mi.. jaka wybrac rase??
z poczatku chcialam goldena lub labradora.. ale naczytalam sie, ze te sliczne pieski padly ofiara "masowej hodowli"..

dodam, ze nie mam szczegolnych wymagan.. lecz chcialabym "sredniego" pieska..
mieszkam w domu z wielkim ogrodem + spacery.. wiec moze to byc aktywna gadzina.. nie bedzie "sam", gdyz moi rodzice sa juz na emeryturze..

wiec?? pomozcie :cry: :cry:
lala
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mArGoSiA 12 paź 2008, o 20:23

a może jakaś kundelkowa bida schroniskowa? :]
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez lala 12 paź 2008, o 20:31

wlasnie zastanawialam sie nad beaglem..
jakie sa te pieski?? czesto choruja?? sa "rodzinne"?? czytalam o tej rasie.. ale zawsze lepiej zapytac wlascicieli ..
jeszcze jakies pomysly??
lala
 

Postprzez Sissy 13 paź 2008, o 12:49

A może cocker spaniel?? Dłudie spacery działają na korzysc.



Jeśli nie będzie sam,to dobrze bo np.beagle własnie mogą dostac ,,choroby sierocej" jesli będą zbyt długo same. Podobnież od 4-8 miesiąca życia beagle mają ,,fazę ucieczek" ,nawet posłuszne dotąd psiaki bywaja wtedy wyjątkowo nieznośne.Z powodu długich, zwisających uszu, beagle są podatne na infekcje bakteryjne lub grzybiczne tych okolic ciała i wymagają one starannej pielęgnacji. Oprócz regularnego czyszczenia uszu, beagle wymagają niewiele zabiegów pielęgnacyjnych, które ograniczają się do wyczesywania sierści, okresowego kąpania i czyszczenia zębów, w celu uniknięcia osadzania się kamienia nazębnego. W przypadku psów, które prowadzą mało aktywny tryb życia – grozi im otyłość. Nie tylko spaniele musza miec problemy z uszami,Gościu-polecane przez ciebie beagle też je mają. :roll:. Gościu-beagle także obowiązują szczepienia oraz odrobaczanie. Raz na rok do weta??!! Co ty pleciesz?? Każdy pies musi byc przynajmniej co pół roku oglądany przez lekarza weterynarii! Pieszesz to tak,jakby to był przykry obowiązek!! Chyba to dobrze,że można jechac do weta,by zbadał psiaka i zapobiegł ewentualnym chorobom?? A,jeszcze do tego,że odradzasz cocker spaniela,bo wszystkie meble pogryzione-beagla to bardzo energiczne psy,myślisz że one nigdy nieczego nie pogryzą?
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Gość 13 paź 2008, o 15:31

moj bokserek mial problemu z uszami wiec wiem co to znaczy :?

spaniele odpadaja.. maja dluga siersc i trzeba ja przycinac..
beagle.. sliczny piesek.. to, ze psotnik mi w ogole nie przeszkadza.. bo moja psinka jak byla mala to zezarla ze 100 koszow wiklinowych, 8 tomow slownikow i miliony kapci
:lol:

wiecie co.. chyba juz podjelam decyzje.. i znowu kupie bokserka.. zaden psiak na ktorego patrze, nie wywoluje takich emocji pozytywnych jak szczeniaczek bokserek..
:lol:

a poza tym.. znam ta rase jak wlasna kieszen.. wiem jakie maja problemy zdrowotne.. jak sie zachowuja..
Gość
 

Postprzez Sissy 13 paź 2008, o 17:37

Jeśli czujesz że chcesz boksera,to moim zdaniem dobry wybór. Gdy znasz rasę to rzeczywiście dobrze. Trzymam kciuki za nowego psiaka.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints