jaki dla mnie

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez OliwCia1. 13 lis 2008, o 19:49

czekaj nie zagryzł tylko ugryzł że miała krwotok i pogotowie ją zabrało 2 tydnoe w szpitalu. Labek owszem nadaje sie na agility ale tak jak mwijatak napisal/ała musi byc z dobrej hodowli bo dysplazja .. Mysle nad sheltie, dobkiem i borderkiem :D i labem
OliwCia1.
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez OliwCia1. 13 lis 2008, o 19:51

a miał złą psychike ponieważ został znaleziony na parkingu i myślał że człowiek to zlo konieczne i troche go przyzwyczailam do ludzi ale mama przyjaciólki sie schyliła onmyślał że coś jej chce zrobic ..
OliwCia1.
 

Postprzez Sissy 13 lis 2008, o 20:20

mwijatak napisał(a):Labek do agility się nadaje, ale musi to być pies z BARDZO dobrej hodowli ze względu na duże obciążenie dysplazją :idea:


Właśnie dlatego miałam wątpliwości P.Marto... Dobrze,to wiemy już Oliwio,że labcio się nadaje.
Jak już P.Marta napisała seter i wyżeł dla laika-stanowcze nie.
Zastanów się naprawdę dobrze nad borderem i dobermanem. No i labkiem-ale tylko naprawde świetna hodowla-co nie znaczy,że pies,jakikolwiek będzie(rasowy) ma być ze złej hodowli lub pseudo-tak samo-dobra hodowla.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez OliwCia1. 13 lis 2008, o 20:50

Czekaj czy ty napisałaś że pies z pseudo może byc dobry? Czy mi na mózg padło?
OliwCia1.
 

Postprzez zeberka161 13 lis 2008, o 22:22

nie pewnie chodzilo o to ze pozostale rasy oprocz labka tez maja byc z dobrej hodowli a nie ze zlej i nie z pseudo

czy tak to mialo byc ? :)

bo ja tak to wywnioskowalam,
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Sissy 14 lis 2008, o 12:01

OliwCia1. napisał(a):Czekaj czy ty napisałaś że pies z pseudo może byc dobry? Czy mi na mózg padło?


Nie,nie i nie! Napisałam,że nie znaczy to,że te inne prócz labka mają być ze złej.... W żadnym wypadku! Nigdy nie powiedziałam,że zakupiony pies ma być z pseudohodowli.

Zeberko,dobrze...Właśnie o to mi chodziło
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez OliwCia1. 14 lis 2008, o 15:37

Uff.. Widac mi jednak na mózg padlo ale to lepiej :D
OliwCia1.
 

Postprzez Alisha-Emma 7 kwi 2009, o 16:23

No ja bym też poleciła bordera, albo dobermana. Chociaż z dobermanem, to trzeba mieć duże doświadczenie. A właśnie, apropo owczarka australijskiego, to też byłby niezły wybór.
Rasowy=Rodowodowy

Pozdrawiam wspólnie z Zorą ;)
Avatar użytkownika
Alisha-Emma
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 17:48

Postprzez martam300 10 kwi 2009, o 11:56

Może owczarek niemiecki ??
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez martam300 14 kwi 2009, o 12:17

Jak jakiś mniejszy pies to może jakiś spaniel - bardzo posłuszne psy i oczywiście można z nimi trenować agality a gdybyś psu zapewniała naprawde dużo ruchu to beagle . ON -ki też nie są złe -odważne posłuszne psiaki!
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez Marysia 16 kwi 2009, o 14:15

Jak mozna dobermana polecac 12 letniej dziewczynce ? SZOK :roll:
Te pies jednego pana i nie sadze zeby uznal dziecko za przewodnika !
Dobermana trzeba konsekwentnie wychowac ,wyszkolic ,myslicie ,ze 12 letnia dziewczyna poradzi sobie z tym ?
Ja normalnie czasami sie zalamuje czytajac te "zlote rady".

OliwCia1. napisał(a):Mam 12 lat mieszkam w katowicach wmieszkaniu ok.53m2. Pies średni,. duzy, ogromny. Nie kanapowiec ani żaden mały. Pies spedzał by na dworze ok. 4godzinny dziennie i musi zostawac w domu sam na ok.6 godzin. Bedzie mieszkał w mieszkaniu. Wiadomo rodowód. Mam już upatrzonego psa ale chce sie dowiedziec jakie wy mi rasy radzicie. Mam bokserke 4 letnia wczesniej miałam ok. 3psy . Bokserke, kundelka i wilczarza irlandzkiego. Pies na tor agility i szkolenie. Rasy które odrazu mówie że nie pittbulek, amstafek, pon, śródziemno. itp. :D


mwijatak napisał(a):A co się stało z trzema wcześniej posiadanymi psami :?: Z bokserką agility trenować się nie da :?:


OliwCia1. napisał(a):Poprzednia bokserka miała 18 lat i guzki jej sie rozrastały po całym ciele i trzeba dla jej dobra było ją uśpic (*) Karina (wilczarz irlandzki) zdechła ze starości miała 13 lat a Figo był na obserwacji jego zachowac u veta a ponieważ miał uszkodzoną psychike zagryzł mamę przyjaciółki mojej i vet zalecił uśpienie go i od ttej pory zmieniliśmy weta



To ja juz nic nie rozumiem :roll:
W koncu masz ta bokserke ,czy nie ?
Jesli tak to ponawiam pytanie mwijatak .
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez mrowka456 16 kwi 2009, o 18:50

posokowce to sa dopiero nie zmordowane pieski :D ostatnio moja ganiala sie z pieskiem w typie bernardyna .... i powiem ze Miska nie mogla dogonic mojej drumli mimi ze miala dwa razy dluzsze nogi :) posoczki to takie 2w 1 - delikatne i kochane (komunikuje mi tez wszystko co broi moja corcia) a zarazem szalone
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Tęczova 16 kwi 2009, o 20:38

OliwCia1. napisał(a):Czekaj czy ty napisałaś że pies z pseudo może byc dobry? Czy mi na mózg padło?


a co, pies z pseudo gorszy? :roll:
a co, nie może być dobry ?
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez mrowka456 16 kwi 2009, o 20:52

czy kundelek czy rasowy i tak kochany .... moja tesciowa miala kundelka uratowanego przed utopieniem i szalona Hesti zyla 16 lat ... jak dla mnie to pies oze i byc zielony w rozowe kropki (przenosnia) i tak bedzie kochany i moze byc lepszy niz niejeden rasowy
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Marysia 17 kwi 2009, o 13:15

Tęczova napisał(a):a co, pies z pseudo gorszy? :roll:
a co, nie może być dobry ?


Tak Tęczova ,psy kupione w pseudo sa w pewnym sensie "gorsze" ( winni temu sa pseudohodowcy,nie psy!) , niz te ktore pochodza z dobrej hodowli.
Czesto psy maja problemy zdrowotne ,problemy z psychika itd.
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints