jaki pies do domu do kochania zabawy i pilnowania...

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Doda1211 3 sie 2006, o 12:25

Gratuluję! :D
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez jola 3 sie 2006, o 16:26

Mozesz wstawiac zdjecia tu http://www.psiaki.pl/forum/viewforum.ph ... 0bca90527f

Stworz swoim psiakom galerie :D

A tu znajdziesz wszystko jak wstawiac zdjecia http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=624

milej pracy :!:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gość 4 sie 2006, o 11:07

zdjecia są tu http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=3342 ale z niewiadomego powodu nie weszły i trzeba klikac linki :(
Gość
 

Postprzez Masi 4 sie 2006, o 11:08

sorry znów sie zapomnialam zalogowac :(
Pozdrawaim
Masi
Avatar użytkownika
Masi
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 lip 2006, o 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Owczarek Pod 4 sie 2006, o 20:30

Ja bym ci polecil Owczarka Podhalańskiego troche jest duzy pies ale pilnuje solidnie !! i w domu tez jest dobry bo niejest zabardzo szczekajacy i wariujacy!!
Owczarek Pod
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sie 2006, o 22:19

Postprzez Masi 9 sie 2006, o 00:58

mialam owczarka podchalańskiego chociaż tak naprawde był to węgierski kuwasz faktycznie to bardzo dobry pies i dla dzieci i do pilnowania tylko w tej chwili jest dla mnie zbyt duzy...
Pozdrawaim
Masi
Avatar użytkownika
Masi
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 lip 2006, o 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lucjusz 13 sie 2006, o 15:15

Miałem pitbulla choć to naprawdę był dog niemiecki :lol:
Lucjusz
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Myszka 14 sie 2006, o 11:52

Moim zdaniem nadawałby się doberman, wiadomo mają miano 'rasy agresywnej' co jest kompletną bzdura ale respekt by wzbudzał. Dobrze wychowany jest najmilszym psiakiem pod słońcem, ale w razie potrzeby potrafi obronić ;);) Mogłby być też Berneńczyk tylko, że ten troche mniej groźny :lol:
Obrazek
Myszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 lip 2006, o 14:52
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gość 14 kwi 2008, o 23:28

Masi napisał(a):cierpliwoś mam i lubie psiaki z długim włosem ale nie dane mi jest widać mieć rasowego ;) Przyniesli mi do domu 4- 5tygodniowego szczeniaczka rasy nieznanej a raczej wielu ras ;) znalezionego w okropnym stanie gdzies w parku. No i mam sunie czarną wielorasową Baja sie nazywa. Weterynarz ocenił, ze dorośnie do wielkości mniej więcej spaniela. :) Czyli taka średnia będzie i dobrze przyniesli wiec niech juz zostanie... pokazałabym ale nie umiem wstawić zdjęcia i nie wiem czy wolno :) jest u nas od wtroku i juz lekko odzyła... dziekuje za wszelkie rady co do rasy jak widać zycie lubi niespodzianki


Co do BERNENSKIEGO PSA PASTERSKIEGO jest on duuuzy ale strasznie ale to strasznie przyjazny dziecq wiadomo suka jest bardziej spokojniejsza ale pies jest aktywniejszy ale krzywdy ne zrobi .... Moja corcia wychowywala sie przez dluzszy czas z suka i robila z nia co kciala jak to male dziecko ale aktualnie u dziadkow mamy psa tej rasy wiadomo pies ten z nia nie bywa na co dzien i pierwszy raz mial z nia konatakt jak mial 5mcy a potem jak juz prawie rok ne no co ona wyrabiala z tym psem to my to tylko pilnowalismy aby temu psu krzywda sie ne zdziala a ne jej bo piesek nic jej ne mowil jedyne co to jak mial dosc to uciekal na dwor - ne kce opisywac co mala mu robila bo wrecz do maltretowala a on wiekszy od nej ....
POLECAM
Gość
 

Postprzez takasobieja 15 kwi 2008, o 20:54

temat ma 2 lata :!:
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Assasin 1 maja 2008, o 19:28

Ja polecam Rottweiler (to nie jest morderca tylko kochający pies rodzinny potrzebujący dobrego wychowania!) i Rhodesian ridgeback
Oddaj psią krew. Oddając ratujesz psie życie!

Obrazek
Avatar użytkownika
Assasin
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 299
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 18:18
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez takasobieja 1 maja 2008, o 20:02

spojrz na date :!:
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints