Jaki psiak do mieszkania?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Paulinka... 19 sty 2009, o 16:25

Ja osobiście jestem za suniami , ale tylko dlatego , że jestem miłośnikiem dużych ras, a psa po prostu nie utrzymałabym.
Paulinka...
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez @ Tuśka @ 19 sty 2009, o 18:41

Nie można powiedzieć, że psy są lepsze od suni czy na odwrót... To nie prawda... Wszystko zależy od tego jakie masz wymagania od psa i jak go wychowasz... Czy chcesz mieć sunię z rodowodem i ją rozmnażać i co pół roku mieć kolejki osiedlowych psów... Czy wolisz mieć psa i nie mieć tego problemu... Ja polecałabym psa, bo mieszkasz w bloku i nie będzie tobie nic podsikiwał... Ale moim zdaniem nie ma takiego czegoś jak lepszość między płciom... Wszystko zależy od Ciebie... :wink:
Avatar użytkownika
@ Tuśka @
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 672
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 22:07
Imię psa: Misiu
Rasa psa: Polski Owczarek Podhalański

Postprzez takasobieja 19 sty 2009, o 18:47

Ta, tyle, ze jak pies poczuje cieszke to nie zwraca uwagi na to czy go wołasz, a suka za cieczką nie poleci. Na cieczke jest rozwiązanie = sterylka. Wg mnie suka jest wierniejsza dlatego zdecydowałam się na sukę. I bałam się też zabawy u psa z wszelkimi poduchami, misiami, nogami itp :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Mela_piecho1996 19 sty 2009, o 19:18

Dzięki za odpowiedzi, będę mieć najprawdopodobniej psa, ale jeszcze nie na 100%

Teraz to ja już nie wiem, przeglądałam właśnie stronę schroniska dla bezdomnych zwierząt we wrocławiu i jak sobie pomyślałam o tych biednych porzuconych psiaczkach, to się zastanawiam, czy nie dać ciepłego domku jakiemuś zwierzkowi z tamtąd, bo rasowe pieski wszyscy chcą, a takie smutne to nikt.
Co o tym myślicie?
Mówcie, to znaczy piszcie co o tym myślicie, bo jestem w dołku...

Zamiast pisać kilka wypowiedzi jedna pod drugą
używaj opcji Zmień


Jak na razie mam 3 wyjścia:
1. Rasowy labek
2. Schroniskowe coś labkopodobne(nie wiedziałam jak to nazwać...)
3. Suczka koleżanki mojej mamy się oszczeniła (mieszaniec labradora), bo kiedy miała cieczkę, to przyszedł sąsiad(pies, jakiś rasowy, ale i tak mieszanka wyjdzie)) przez dziurę w płocie no i teraz są szczeniaczki... Takie słodziusie (X piesków, X dziewczynek, ale szczeniaczki to 4 maści labkowatej biszkoptowej, i 4 jakiejś ciemnej maści) Pieski będą do odbioru gdzieś 15-20 marca.
Jak myślicie?Która opcja no ba ja teraz to już na prawdę nie wiem... Mr. Green

Zamiast pisać kilka wypowiedzi jedna pod drugą
używaj opcji Zmień
Avatar użytkownika
Mela_piecho1996
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 sty 2009, o 14:48

Postprzez zeberka161 19 sty 2009, o 21:55

ja bylabym za schronem tam pieski naprawde potrzebuja milosci...
i uwierz ze za twoja milosc i miske pelna jedzonka i cieply dach nad glowa oddadza calych siebie..

ja jak bym miala wybierac bylby to psiak ze schronu osobiscie mam 3 adoptowane psiaki... i nie zamienilabym ich na zadnego innego psa :)

ale wybor nalezy do ciebie
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Mela_piecho1996 19 sty 2009, o 23:10

Dzięki zeberka161 za wsparcie, bo już wszystko mi się pomieszało, w takim razie w przyszłym tygodniu razem z tatą odwiedzamy schronisko we Wrocławiu, bo tam taka bieda, z resztą tak wszędzie. Ludziom po prostu zależy na rasowych psach, a te wesołe mordki,które są wdzięczne nawet za jedno głaskanko idą w zapomnienie. To przykre... :cry:
Avatar użytkownika
Mela_piecho1996
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 sty 2009, o 14:48

Postprzez @ Tuśka @ 20 sty 2009, o 12:40

Mela_piecho1996 napisał(a):Dzięki zeberka161 za wsparcie, bo już wszystko mi się pomieszało, w takim razie w przyszłym tygodniu razem z tatą odwiedzamy schronisko we Wrocławiu, bo tam taka bieda, z resztą tak wszędzie. Ludziom po prostu zależy na rasowych psach, a te wesołe mordki,które są wdzięczne nawet za jedno głaskanko idą w zapomnienie. To przykre... :cry:


Dobrze, że na świecie są jeszcze tacy ludzie... :wink:
Avatar użytkownika
@ Tuśka @
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 672
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 22:07
Imię psa: Misiu
Rasa psa: Polski Owczarek Podhalański

Postprzez zeberka161 20 sty 2009, o 19:36

nie ma za co :)
jak juz bedziesz miec psiaka to zaloz mu galerie tu na forum i wstaw jego zdjecia i opisz jak sie sprawuje w nowym domku :)

pozdrawiam cieplo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

paw prints