Cocker spaniel angielski

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Cocker spaniel angielski

Postprzez martam300 19 mar 2009, o 16:24

Hej!
Chciałabym kupić spaniela mieszkam w bloku mieszkanie 60 m. Pies by zostawał jakieś 5 -6 godzin sam oprócz weekendów.1piętro bym mogła poświecić mu jakieś 3-4 godzin dziennie na spacery , i pół godzinki na pielęgnacje .Jest tylko jeden problem : Słyszałam że spanielki są strasznie hałaśliwe gdy zostają same i potrzebują towarzystwa człowieka i czy niszczą one i gryzą ? :?: Proszę właścicieli piesków i osoby znające rase o pomoc mój e-mail martam300@wp.pl Dięki bardzo :wink:
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Kasia:) 19 mar 2009, o 17:00

Hej :) Moja ciocia ma dwa spaniele i są bardzo ułożone, nie szczekaja byle czego, są posłuszne. Zależy jak wychowasz psa, niektore są halasliwe a niektore są bardzo ciche, zalezy tez od charakteru psa, a le jezeli będziesz miala psa od szczenięcia i poswięcisz mu czas, zahcowasz dyscypline, pokazesz kto jest tu panem, to napewno nie będziesz miała z nim problemow:) (oczywiscie, wystawiam swoją opinię, ktos moze sie ze mną niezgodzic:) ) POzdrawiam!
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez martam300 19 mar 2009, o 17:56

Dzięki z odpowiedz.!!
PoZDROwienia
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez zeberka161 23 mar 2009, o 22:55

oczywiscie wszystko zalezy od wychowania ale tez od danego osobnika ja mam 6 miesieczna spanielke ktora ma nadpobudliwosc ruchowa :roll:

ale jest ogolnie grzecznym psem i jak zostaje sama to spi.

ale dziennie ma 2 godziny biegania w parku z moimi dwoma pozostalymi psami wiec jest grzeczna ale sa dni kiedy z przyczyn losowych nie moge jej zapewnic tego wybiegania sie to dostaje szalu w domu. ale komeda na miejsce i wtedy sie wycisza i uspokaja.

wiec to zalezy jak go wychowasz i mam nadzieje ze psiak bedzie z rodowodem i z dobrej hodowli.
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Alisha-Emma 7 kwi 2009, o 16:37

No. Są też przypadki napadów agresji u spanieli, ale to na pewno nie dotyczy psów z dobrej hodowli. Jeśli wychowasz go konsekwentnie, to nie będziesz miała problemu, no i oczywiście ten ruch... bardzo potrzebny. Z reguły spanielki są łagodne i jeśli okaże się im dużo serca, to powinny odwdzięczyć się tym samym. Jazgotliwość również zależy od wychowania.
Rasowy=Rodowodowy

Pozdrawiam wspólnie z Zorą ;)
Avatar użytkownika
Alisha-Emma
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 17:48

Postprzez violaa 9 kwi 2009, o 08:05

Kiedyś......miałam spaniela -psa. Było z nim trochę kłopotów. Próbował zdominować nas wszystkich.....i te ciagłe ucieczki do dziewczyn....

Teraz mam sunię. Ok. 7 godzin dziennie spędza sama w domu. Oczywiście śpi jak suseł. Jest bardzo grzeczna, karna ......jedynie na co muszę zwrócić uwagę- okropne szczekanie na wszelkich inkasentów:)
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...
[*Obrazek]
Avatar użytkownika
violaa
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 395
Dołączył(a): 17 lip 2008, o 20:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Imię psa: Figa i Alma[*]
Rasa psa: spanielki

Postprzez martam300 9 kwi 2009, o 08:39

Dzięki za odp!

POzdrowiena dla wszystkich
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez Noriko 13 kwi 2009, o 17:30

Moja spanielka jak zostaje sama nic nie robi, tylko chyba cały czas siedzie pod drzwiami xD jest razem w Maxem i nic nie robia, chyba Maxio starszy braciszek ja trzyma przy sobie i nie pozwala na psoty :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez martam300 18 kwi 2009, o 13:46

A i jeszcze jedno ... Czy spaniele mogą byc w domu w którym jest małe dziecko czy raczej nie?( 3,5lata)
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez zeberka161 21 kwi 2009, o 06:56

moga spaniele uwielbiaja dzieci moja mala jak zobaczy dzieci to nie mozna jej od nich odciagnac ;p

ale musisz pamietac ze przy tym psiaku musisz byc konsekwetny.
no i poswiecic mu duzo czasu na bieganie plywanie aportowanie i inne takie rozrywki. to sa psy ktore maja zawsze duzo energi :)
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints