Pies do domu 50 cm²

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Pies do domu 50 cm²

Postprzez Amstaff88 11 kwi 2009, o 08:40

Witam.Temat dla mojego kuzyna,poniewaz on nie ma konta.Jakiego psa z srednich ras polecacie do domu 50cm² ?? Zastanawialismy sie nad bulldogiem angielskim,ale duzo choruje wiec nie.Myslimy jeszcze o amstaffie tak jak ja.Mozemy poswiecic duuzo na jedzenie,zabawki i wszystko,ale na choroby juz maly problemik.Pies najlepiej srednio/malo aktywny oraz inteligentny.Dobrze by bylo jakby umial obronic pana,ale nie musi.Pozdrawiam prosze o odpowiedzi.
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Sissy 11 kwi 2009, o 12:50

Amstaff to pies bardzo aktywny i wyłącznie dla doświadczonego, konsekwentnego właściciela. Jeśli to ma być pierwszy pies to zdecydowanie odradzam.
A może sznaucer średniak? Pies aktywny,żywiołowy. Warto się zastanowić ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Amstaff88 11 kwi 2009, o 14:35

Tak.Nad sznaucerem tez sie zastanawialismy.Potem poczytam o rasie bo teraz nie mam czasu.Podawajcie wasze propozycje.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Amstaff88 12 kwi 2009, o 09:17

Hmm czytalem o sznaucerze i pisze ze jest on aktywny i ma nadmiar energii dlatego nie moze mieszkac w miescie ? nie kapuje ;< kuzynowi sie podoba sznaucer ale po tym co przeczytalk nie jest pewny bo nie ma duzo miejsca w domu
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Sissy 12 kwi 2009, o 10:29

Jeśli pies będzie chodził na częste spacery,będzie mógł się wybiegać to małe mieszkanie nie jest problemem ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Amstaff88 12 kwi 2009, o 11:31

Kuzyn konczy szkole o 13.00 w srode w poniedzialek o 15.30 a we wtorek jezeli tydzien jest pazysty to o 14.55 a jezeli nie to 17.05 :p czwartek i piatek 17.05,ale jego mama jest okolo 15.00 juz w domu takze mysle ze sznaucer moze byc.Ale mamy jeszcze na oku Staffordshire Bull Terriera co o tym sadzicie ??
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Amstaff88 12 kwi 2009, o 18:03

Chcialem dodac,ze kuzyn powiedzial,ze podczas wyjazdu na wakacje bedzie mogl zabierac psa ze soba,i zapomnialem powiedziec ze kuzyn mieszka na 8 pietrze w bloku z winda,winda jedzie na 0 12 sekund obliczalismy :D jego ojciec mial juz 2 psy wiec wie jak sie z nimi obchodzic,narazie chca amstaffa.Podczas jakiegos dluzszego wyjazdu np na kilka dni moga czasami zostawic psa u rodziny gdzie ciocia nie pracuje i ma male dziecko w chwili obecnej ma 8 miesiecy.Chce jeszcze dodac,ze kuzyn w dni w ktore wychodzi ze szkoly po godzinie 14.00 o 12.00 moze isc do psa,poniewaz mieszka we francji w tym samym miescie co ja i tu,na przerwie obiadowej jezeli mieszkamy blisko mozemy wychodzic do domu,wiec wychodzilby wybiegal sie z psem,zjadl i wrocil do szkoly.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Alisha-Emma 13 kwi 2009, o 18:52

We Francji?? Dobrze przeczytałam? To tak dla ciekawostki, nie chodzi o wybór psa. Może powiedz jakie typy psów mu pasują, z tego co wyczytałam, to chyba takie bullowate, prawda? Wszystkie one potrzebują dużo ruchu, konsekwencji i doświadczenia w wychowaniu.
Rasowy=Rodowodowy

Pozdrawiam wspólnie z Zorą ;)
Avatar użytkownika
Alisha-Emma
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 17:48

Postprzez Amstaff88 14 kwi 2009, o 08:57

Tak,we Francji przeprowadzil sie do mojego miasta na wakacjach :D hmm ogolnie to kuzyn jest psiarzem tak jak ja i wszystkie psy kocha,ale najbardziej te bullowate lub psy typowo domowe np.Labki,Goldeny,lubi tez Owczarki.Jednak ze wzgledu na to,ze jak narazie ma maly dom to te psy odpadaja + jego mama nie chce by pies tracil duzo siersci :p
Tak wiec:Bullowate
Owczarki (Rozne)
Obronne

Zastanawialismy sie nad Staffikiem jednak nie wszystkim sie podoba.Narazie myslimy nad Amstaffem mamy juz nawet kilka dobrych hodowli.

Moze wie ktos z was jakiej rasy jest pies Baracka Obamy ? Jego tato slyszal o tym psie i bardzo im sie spodobal z wygladu.Chcieliby poznac jego cechy,etc.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez martam300 14 kwi 2009, o 09:06

Jak ma byc mały to może West
A pies Obamy to wodołazportugalski (portugalski pies wodny)
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez Amstaff88 14 kwi 2009, o 09:52

Westy odpadaja.Nie wiem dlaczego poprostu kuzyn ich nie lubi.Woli psy pasujace bardziej do chlopaka,ze tak to ujme.Nie dla kumpli,etc. poprostu nie podobaja mu sie.Woli psy juz o troche silniejszym charakterze i nieco wieksze.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez martam300 14 kwi 2009, o 12:00

A myślałeś nad owczarkiem niemieckim?? -wysoki stopień posłuszeństwa oraz zdolność do szybkiego uczenia , odważne psy przywiązane do rodziny ,inteligentne .
Atena ********
martam300
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:28

Postprzez Amstaff88 14 kwi 2009, o 17:13

Tak,myslelismy nad nim,ale jednak wydaje sie nam troche za duzy jak do kuzyna domu.Nawet jezeli sie wybiega na dworze to mialby malo miejsca w domu a amstaff jest mniejszy.Wiec nie wiem. :evil: :evil: :roll: :!: :!: :oops: 8) :( :o :lol: :cry: :? :shock: :D :) :wink: :arrow: :idea: :?: :!: :evil: :twisted: :roll: :oops: :P :x :? :shock: 8)
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez mrowka456 14 kwi 2009, o 18:27

50m2 to malo/ ja mam 38 i nie marudze ;p a mam posokowca . najwazniejsze zeby pies mial gdzie biegac a spac to moznai w 20m2 ;p
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Alisha-Emma 15 kwi 2009, o 17:55

A pitbull (skoro bullowate)? Też wymagający, ale jeśli potrafiłby sprostać wychowaniu amstaffa, to z pitbullem też sobie poradzi.
Rasowy=Rodowodowy

Pozdrawiam wspólnie z Zorą ;)
Avatar użytkownika
Alisha-Emma
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 17:48

Następna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints