Jaką rasę wybrać?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Michał 29 lip 2005, o 12:33

No nie... Kuzi przesadzasz. Proszę nie rób takich nie smacznych żartów, proszę. Sam się tak opisałeś( w temacie "Dobór rasy"), ja napisałem w swoim powitaniu bez zbędnych ceregieli ile mam lat. Gdybym tego nie napisał, mogłoby się to zwrócić przeciwko mnie. Dodam jeszcze tyle, że podanie wieku jest ważne, np. przy zwracaniu się do kogoś, np pisać/mówić Ci na "ty", czy Pan lub SzP? To jest bardzo istotne w komunikowaniu się z innymi członkami naszego społeczeństwa. To samo się obserwuje u psów. Szczęnięta zwracają się do rodziców ( niekoniecznie boilogicznych ) z szacunkiem, liżą matki/ojca pysk w oznace podległości. Oczywiście ludzie tak nie robią! Tu chodzi o szacunek w którym się zwraca do człowieka. Do 40-latka inaczej się zwraca niż do nastolatka, czy też do człowieka w podeszłym wieku. Tak już było od dawna. Mam nadzieję, że nie jesteś na mnie obrażony, a tego bym nie zniósł :( .
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez kuzi 29 lip 2005, o 14:40

Gdy spotkamy się osobiście, możesz mówić mi per pan. Na forum używaj zwrotu "ty".
Pozdr
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Michał 29 lip 2005, o 15:59

Ok. Przynajmniej doszliśmy do jakiegoś porozumienia :P . To mnie cieszy :D . Jeśli chodzi o osobiste spotkanie, to nie wiem, czy do niego dojdzie. To zależy głównie od rodziców. Co do psa, to chyba już wybrałem. Staffordshire Bull Terrier. To tylko kwestia pieniężna oraz tego, czy ktoś mi go nie podaruje :wink: . O imię dla suczki zapytam się później, w innym temacie. Myślę, że ten temat można już zamknąć. Dziękuję za pomoc okazaną dla mnie przez Was. Pozdrawiam wszystkim - Michał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez ciemnooka 29 lip 2005, o 16:32

wiesz Kuzi rozbawiles mnie swoim wiekiem 11 :lol: :lol: :lol: :lol: myslisz ze uwierze w to :lol: :lol: zapomnij a ten dzieciak na zdjeciu to napewno nie ty :lol: moze syn :?: niestety ja nie mam 11 lat tylko 25 i wiem jakie sa pozostale roczniki na tym forum :lol:
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez kuzi 29 lip 2005, o 20:19

Michał napisał(a):Staffordshire Bull Terrier. To tylko kwestia pieniężna oraz tego, czy ktoś mi go nie podaruje :wink:


www.staff-ka.com
+48 (012) 681-04-59

Zadzwoń, lub niech rodzice zadzwonią. Pytaj o panią Katarzynę. Wypytaj się co ona o tym sądzi itd. Zapytaj czy spodziewa się jakichś miotów. Możesz zaznaczyć, że odesłał Cię do niej Kuzi z "zielonego forum". Naprawde dobra hodowla.
A i hodowla znajduje się w Kraku.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Michał 30 lip 2005, o 08:55

Witam!
Dziękuję Ci Kuzi za ten numer telefonu. Postaram się w najbliższym czasie zadzwonić. Pozdrawiam wszystkich - Michał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Lucjusz 1 sie 2005, o 08:12

fajnych masz rodzicow michał , ze podoba im sie co 2 pies... szkoda ze ja takich nie mam :P :D
Lucjusz
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Michał 1 sie 2005, o 08:22

Dziękuję :D . Wóbór rasy psa się tyczy tylko tego, czy będzie się dobrze czuł w naszym mieszkaniu. Zauważyłem, że często zmieniasz Avatary i fotografie w podpisach. Fajny szczeniak :P .
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Lucjusz 1 sie 2005, o 08:23

nie mam co robic , to sobie zmieniam
:P
Lucjusz
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kuzi 1 sie 2005, o 08:29

@Michał

Dzwoniłeś już?
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Lucjusz 1 sie 2005, o 08:31

PEwnie nie , dzwonil z tego co mi sie wydaje
Lucjusz
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Michał 1 sie 2005, o 08:39

Nie, jeszcze nie :( . Zamierzaliśmy zadzwonić w niedzielę, ale jakoś tak wyszło, że byliśmy zajęci. Uczestniczę w krakowskim klubie miłośników Orchidei. Wczoraj zasiedzieliśmy się w mieszkaniu Pani Grażyny Siemińskiej, by oglądnąć jej kolekcję storczyków złożoną z ponad 500 okazów. W razie pytań, odpowiem na nie. Dzisiaj napewno ( mam taką nadzieję ) zadzwonimy. Powiadomię Cię, jak poszło w sprawie kupna psa.
Pozdrawiam wszystkich - Michał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez kuzi 1 sie 2005, o 13:01

Słuchaj Michał. Nie myśl, że to będzie tak, że dzwonisz i masz psa. Ja Cię namawiam byś zadzwonił, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Staff-ka pani Katarzyny to najlepsza w Polsce hodowla Staffików. P. Katarzyna jest bardzo obeznaną osobą, odpowie Ci na każde pytanie. Na prawde warto do niej zadzwonić. To ona mnie przekonała by wybrać Stafforda, zamiast Bulteriera.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Michał 1 sie 2005, o 14:59

Rozumiem. Oczywiście wiem, że jeden telefon nie sprawi, że będę miał ot tak psa. Na razie nie wiem, dokładnie jakie pytania zadać, więc mam nadzieję, że wkrótce je wymyślę. Mam nadzieję wypytać o wszystko co będzie mi potrzebne i, że ( nie mogę znaleść innego odpowiednika słowa "że" ) Staffordshire Bull Terrier będzie dla mnie dobrym wyborem. Pozdrawiam wszystkich - Michał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Michał 1 sie 2005, o 18:57

Moja Mama zadzwoniła. Najprawdopodobniej Pani Katarzyna spodziewa się miotu Staffordshire Bull Terrierów w październiku. Szczeniaki sprzedaje w wieku ośmiu tygodni. Akurat termin sprzedaży zbiega się z moimi urodzinami - 26 stycznia :D :P :P . Może wyproszę od rodziny na urodziny ( ale rymy :) ) szczeniaka 8) :P :) . Wypytaliśmy o różne rzeczy, a odpowiedzi mnie cieszyły. Kuzi, Pani Katarzyna nie mieszka dokładnie w Krakowie, tylko w Nowej Hucie :lol: . Ale się nic nie dzieje. Mam nadzieję, że nic się nie stanie złego i wszystko pójdzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich - Michał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron