jaka rasa?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Nina 4 maja 2009, o 23:21

znalazłam tą śliczną sunie:
http://www.schronisko-zwierzaki.lublin. ... &dogId=419
jak myślicie, byłaby odpowiednia? nie duża, a śliczna. już podrośnięta, więc mądrzejsza od szczeniaka ;p .

zakochałam się w niej :D !
może jeszcze w tym tygodniu pojadę ją obejrzeć :D !
Nina
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 maja 2009, o 22:32

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mArGoSiA 5 maja 2009, o 07:38

Bardzo fajna sunia :wink: tylko pamiętaj,żeby zapamiętać numer schroniskowy suni jak będziesz tam jechać.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez Saszka 5 maja 2009, o 11:14

Jest bardzo ładna, a najśliczniejsze ma łapki. Nigdy nie miałam psa ze schronu, ale podobno jak żadne inne potrafią się odwdzięczyć za okazane im serce i dobroć. Zanim podejmiecie rodzinną decyzję warto pojechać kilka razy do schroniska, zabrać sunię na spacer, pobawić się z nią, wtedy się przekonasz, czy to właśnie ona jest Ci pisana. Porozmawiaj z jej opiekunem, dlaczego trafiła do schronu, wiesz powodów może być wiele, może komuś się znudziła, a może uciekała lub coś innego, tak czy inaczej nie śpiesz sie z tą decyzją, co nagle to po diable.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saszka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 501
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Imię psa: Luksus, Dżaga

Postprzez Nina 5 maja 2009, o 12:36

teraz myślę, jak by tu przekonać dziadków na pieska...
hymm...
ciocia gra ze mną ' w jednej drużynie ' w tej sprawie :] .
dużo mi pomaga, i może jakoś ich przekona.
jeśli dobrze pójdzie pojade dzisiaj obejrzeć Igę :D .
Nina
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 maja 2009, o 22:32

super!

Postprzez ailata 8 maja 2009, o 19:39

Gratuluję decyzji! Super! Psy ze schronisk bardzo potrzebują domu i kochających ludzi. Jesteś wspaniała!
Ja mam tylko jedną uwagę: pies (każdy) jest zwierzęciem stadnym, co oznacza, że potrzebuje towarzystwa, inaczej cierpi.
Może udałoby się przekonać dziadków na jakiegoś malutkiego psiaka, który mógłby mieszkać z Wami w domu?
Tak sobie myślę o tym, co napisałaś, że przy mrozach mógłby spać w domu. Tyle, że jak pies spędza całe życie w ogrodzie, to raczej trudno go później wpuścić na salony - jest brudny i śmierdzący, w domu marnie się czuje, może mieć kłopoty z załatwianiem swoich potrzeb poza domem.
Dodajmy jeszcze jego nieszczęście kiedy mrozy zelżą i znów będzie musiał się wynieść na zewnątrz.
Moze troche przesadzam, ale do mnie jakos idea psa w ogrodzie nie przemawia... Psy baaardzo potrzebuja towarzystwa.
Avatar użytkownika
ailata
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12 kwi 2009, o 18:48
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints