odp

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

odp

Postprzez olka0885 12 maja 2009, o 11:56

w moim rodzinnym domu byłam wychowywana z owczarkiem niemieckim.Moi rodzice wciąż go mają i nie narzekam bardzo bystry i kochający pies.
Chciała bym spróbować innej rasy.Na spacery będę mu poświęcać prawie cały dzień bo i tak nie mam prawie żadnych obowiązków ,a wszyscy w dzień pracują.
Nie chcemy dalej czekać...a właściwie ja nie chcę dalej czekać, bo czekaliśmy już zbyt długo.
olka0885
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 11:06
Lokalizacja: London

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez m.m 13 maja 2009, o 07:27

Po pierwsze- proszę o nadawanie tematom logicznych, zrozumiałych tytułów, które jasno określają w czym rzecz.

Po drugie- mało wynika z tego co napisałaś. Czego oczekujesz od nas? Jeśli pomocy w wyborze rasy, podaj więcej szczegółów (o oczekiwaniach względem psa, swoich możliwościach i preferencjach), tak jak to robią ludzie w innych tematach. Albo najpierw poczytaj pozostałe tematy, może tam znajdziesz pomoc dla siebie, bez potrzeby zakładania kolejnego.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints