Jak myślicie?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Doda1211 1 paź 2006, o 08:49

ja znam dużo berneńczyków, a niedaleko mnie mieszka jeden rasowy. wszystkie jakie znam są radosne, ale spokojne. Takie berneńczyki powinny być. Szlachetne i spokojne, zachowujące pogodę ducha.
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Korcia 1 paź 2006, o 12:11

czyli bereńczyk byłby dobry?
Avatar użytkownika
Korcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 14:25
Lokalizacja: Kleszczów

Postprzez Doda1211 1 paź 2006, o 15:38

moim zdaniem raczej nie, ponieważ jak już pisałam ten pies chyba nie będzie dobrze czuł się w budzie.
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Myszka 1 paź 2006, o 17:59

Nie przesadzajmy w budzie nie byłoby mu tak źle,no chyba, że mówimy o kojcu, bo w takim przypadku mówie NIE i to nie ważne jaka rasa,no i berneńczyki to są psy których psychike łatwo złamać karceniem :)
Obrazek
Myszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 14 lip 2006, o 14:52
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gość 2 paź 2006, o 10:43

On miałby solidną bude.O kojcu nie ma mowy.Ciocia tymczasowo nie pracuje i bardzo lubi sport.Szczegulnie jażdżenie na rowerze i lubi dłuuuugie spacery.Nudzić by mu się nie nudziło bo byśmy puszczali nasze psy razem podczas naszej nieobecności.Ciocia przeważnie jest na dworze.Myślę że było by mu dobrze
Gość
 

Postprzez Korcia 2 paź 2006, o 10:55

Anonymous napisał(a):On miałby solidną bude.O kojcu nie ma mowy.Ciocia tymczasowo nie pracuje i bardzo lubi sport.Szczegulnie jażdżenie na rowerze i lubi dłuuuugie spacery.Nudzić by mu się nie nudziło bo byśmy puszczali nasze psy razem podczas naszej nieobecności.Ciocia przeważnie jest na dworze.Myślę że było by mu dobrze


To napisałam ja :D
Avatar użytkownika
Korcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 14:25
Lokalizacja: Kleszczów

Postprzez Korcia 27 lut 2007, o 13:27

Muszę odświerzyć temat. Ciocia ma zamiar kupić sobie na wiosnę psa. Niedługo odwiedzi schronisko tylko jest mały problem . Ma dwie córki - jedną młodszą (chodzi do trzeciej klasy) i drugą starszą (chodzi do czwartej klasy). Wiki (młodsza) kocha psy tak samo jak ja i zdażyła się taka sytuacja że się popłakała i spytała się mnie dlaczego ludzie są tak okrutni wobec psów? Próbowałam jej to wytłumaczyć ale nie wiem czy mi się udało. Jessi (starsza) trochę boi się psów wogule zwierząt. Do Kory trochę się przekonała jednak głaszcze ją tak jak by z obawą. Gdy Kora do niej podchodzi mówi (żartobliwie) że ją atakuje. Do Saby labradora- boi się podejść. Musi być to pies któremu może zaufać bo inaczej będzie się go bała. Oczywiście swój pies to swój ale jednak ta obawa jest. Jej ciocia ma cocker spaniela. Jest to ukochany piesek bardzo łagodny. Sama go poznałam i wyczułam jak by Jessi takiego chciała. Tylko on nie nadaje się do budy. Może seter irlandzki? Mój dziadek ma takiego. Może kiedyś z nim przyjedzie to jej pokaże. Na zimowiskach w ośrodku były dwa owczarki podhalańskie. Jessi podchodziła do nich ze mną ale ich nie głaskała. Pokazałam jej na internecie berenczyka. Nawet jej się podobał. Cioci z koleji podoba się azjata. Nie wiem co im doradzić. Czy poradzą sobie ze schroniskowcem? Pomóżcie mi błagam!
Avatar użytkownika
Korcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 14:25
Lokalizacja: Kleszczów

Postprzez ValdeQ 27 lut 2007, o 15:35

To może szczeniak? Szczeniecia chyba nie będzie sie bała? Tylko wychowawczych kłopotów więcej.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Korcia 27 lut 2007, o 16:38

ale co? szczeniak ze schroniska?
Avatar użytkownika
Korcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 14:25
Lokalizacja: Kleszczów

Postprzez ValdeQ 27 lut 2007, o 16:54

Są tam też szczenieta.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Korcia 27 lut 2007, o 17:03

tak wiem że są tam szczenięta tylko nie wiedziałam czy chodzi o szczenię ze schroniska czy szczenię z Chodowli. A gdy będzie za schroniska to potrzeba więcej czasu na wychowanie? Mogą być z nim jakieś kłopoty?
Avatar użytkownika
Korcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 14:25
Lokalizacja: Kleszczów

Postprzez ValdeQ 27 lut 2007, o 18:03

Więcej niż z dorosłym. Trzeba się dokładnie dowiedzieć o stan zdrowia. Nie mówię, żeby wymagać idealnego zdrowia, ale trzeba znać całą prawde i jezeli piesek wymaga leczenia, to musisz z góry wiedzieć, czy podołasz.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Ania_Ś 1 mar 2007, o 13:22

Może właśnie berneńczyk :) .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Korcia 1 mar 2007, o 16:35

a moglibyście mi coś więcej o tej rasie powiedzieć?
Avatar użytkownika
Korcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 14:25
Lokalizacja: Kleszczów

Postprzez Ania_Ś 2 mar 2007, o 18:10

Słyszałam tylko tyle że są łagodne i przyjazne do dzieci.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints