Psiak do mieszkania.

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez watek 8 cze 2009, o 15:28

Może źle się wyraziłem na początku :P no bo to że ma odstraszać czy być psem obronnym jakoś nie jest u mnie wymagane, ale by mi to nie przeszkadzało. Hmm <myśli> jakie sporty? Myślałem nad agility i weight pulling :wink:

Rottek u mnie w mieszkaniu to było by dobre xD babcia strasznie się boich tych psów xD może wkońcu by się wyprowadziła :twisted:
watek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 cze 2009, o 15:43

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Sissy 8 cze 2009, o 15:40

Ale rottek to nie pies dla każdego. Taki trochę typ indywidualisty,który jednak silnie przywiązuje się do jednej osoby-i zwykle jest to osoba wybrana przez samego psa. On potrzebuje doświadczonego właściciela,konsekwentnej ,,ręki'' w prowadzeniu. Pozostawiony samopas staje się agresywny.
Te Twoje wymienione sporty jakoś(mi ;) ) się kontrastują. Bo ja w weight pulling'u widzę tylko masywne psiska,z kolei w agility takich leciutkich atletów ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez watek 8 cze 2009, o 15:45

Wiem że to pies nie dla każdego :) dlatego nawet nie brałem pod uwagę tej rasy ;P
watek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 cze 2009, o 15:43

Postprzez Atena 8 cze 2009, o 20:09

Sissy napisał(a):Bo ja w weight pulling'u widzę tylko masywne psiska,z kolei w agility takich leciutkich atletów ;)

a nieprawda :P na zawodach stosowany jest przelicznik masy ciała do uciągu i najczęściej bywa tak, że wygrywa lżejszy pies, bo ma lepszy przelicznik :wink: (oczywiście mam na myśli WP)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Sissy 9 cze 2009, o 17:52

Atena napisał(a):
Sissy napisał(a):Bo ja w weight pulling'u widzę tylko masywne psiska,z kolei w agility takich leciutkich atletów ;)

a nieprawda :P na zawodach stosowany jest przelicznik masy ciała do uciągu i najczęściej bywa tak, że wygrywa lżejszy pies, bo ma lepszy przelicznik :wink: (oczywiście mam na myśli WP)

Nie śmiem się kłócić,w końcu ekspert wie lepiej ;)
To tylko takie moje małe odczucie ;) Ja nawet bałabym się,że taka ,,krucha'' psina się połamie ;)
A tak zbaczając z tematu... P.Olu,któryś z Pani psów brał udział w WP? Może wie Pani,jak wyglądają takie zawody?
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints