HELP blok 50m2 bez parku w poblizu

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez KsiezniczkaIza 18 cze 2009, o 16:17

Z tym znoszeniem po schodach to fakt. Ja mam jamnika, ale mieszkamy w domku jednorodzinnym, więc nie mam tego problemu. Jednak moja ciocia mieszka w bloku z jamnikiem i radzi sobie ze znoszeniem i wnoszeniem. :) W końcu to tylko ok. 7 - 9 kg.
Jeden z moich znajomych nie wziął sobie tego do serca, a po pięciu latach jego pies zachorował na dyskopatię i niestety, ale w tym przypadku lekarz weterynarii stwierdził, ze już nic nie da się zrobić. :(
A co do wypowiedzi mrówki, to trochę przesadzasz. Wszystkim polecasz posokowce bez względu na to czy mogą mu poświęcić na spacer 30 minut dziennie, czy 3 godziny, czy to młodzi i aktywni ludzie, czy mole książkowe po sześćdziesiątce. ;dd To oczywiście tak na przykład. Narzucasz innym swój gust i użalasz się nad sobą wkładając innym w usta rzeczy, których nie mówili. Wywołujesz tym konflikty tak samo jak w temacie o książkach, kiedy skrytykowałaś mój gust i wciskałaś mi ksiązki, które Twoim zdaniem są świetne mówiąc, że nie wiem, co to dobra książka. :roll:
Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam. ;)
I'm a Jack Sparrow captain, savvy?
Obrazek
http://www.ekomiko.pl
Chcesz być eko? Prosta sprawa! 'Ekomiko' to podstawa.
Avatar użytkownika
KsiezniczkaIza
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 59
Dołączył(a): 19 lut 2009, o 15:04
Imię psa: Lucky.
Rasa psa: jamnik.

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints
cron