Jaki pies dla mnie? Pilne!

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Jaki pies dla mnie? Pilne!

Postprzez KamilooS 26 wrz 2010, o 08:38

No to jestem Kamil, ... Mieszkam w domku jednorodzinnym z ogrodem. Mam prawie 14 lat i chce kupic pieska :P
Musi lubieć dzieci i sie z nimi dogadywac, myslalem nad pinczerem srednim, wyżłem weimarskim, lub owczarkiem niemieckim, (mogą być innej wielkości) psa jeszcze nie mialem nigdy. Wydawać na psa miesięcznie mogę no naprawde sporo mysle. Odpadaja psy typu shih tzu, jamniki, yorki. Pies praktycznie nie bedzie wogóle sam w domu, zawsze bedzie mama, a po 14 przychodze ja :)
Spacery, polgodzinny rano przed szkołą, jakos w poludnie o 12 na pol godziny, no i jakis wieczorny spacerek godzinny. Nie mam zamiaru uczęszczac z psem na szkolenie. Jestem najmlodszym domownikiem z rodziny. ( jesli to wazne ). No i to chyba tyle,
Pozdrawiam.
KamilooS
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2010, o 08:25

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jaki pies dla mnie? Pilne!

Postprzez Olusi@ 26 wrz 2010, o 13:23

Berneńczyk?
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Re: Jaki pies dla mnie? Pilne!

Postprzez KamilooS 28 wrz 2010, o 18:41

Dzięki, już zobacze forum o nich :>
Czemu tylko 1 odpowiedz? ;(
KamilooS
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2010, o 08:25

Re: Jaki pies dla mnie? Pilne!

Postprzez czmtsz 28 wrz 2010, o 20:32

Moja mama ma wyzla weimarskiego-suczke. Przez pierwszy rok zycia byla zwariowana i troche glupiutka ale po roku sie bardzo uspokoila i z moim 2 letnim synkiem obchodzi sie bardzo czule. Wiem, ze ta sunia spi wiekszosc dnia jednak podczas minimum godzinnego spacerku dziennie szaleje, biega i nigdy sie nie meczy. Mysle, ze i kilku-godzinna bieganine by wytrzymala. Jest naprawde wspanialym psiakiem i potrafi okazac swoje przywiazanie, wiernosc i milosc. Pozdrawiam.
dana
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints