jala rasa jest najlepsza?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez kilerka 23 lis 2006, o 20:00

Miałam na myśli tego co ma fioła na punkcie biegania ale nie pamiętam jaka to była rasa.
Kocham wilki!
Zapraszam na strone: http://www.wolf.wild.art.pl/
Avatar użytkownika
kilerka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 5 lis 2006, o 08:21

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Echta 25 lis 2006, o 21:56

Atena napisał(a):
Echta napisał(a):Ja proponueje BIEAGLE 8) :lol:
Taki fajny,ruchliwy psiak:)Pasuje do kazdego :) No..Prawie... 8) :lol:

a ta znowu z tym "BIEAGLE'M" :? :ojej: poza tym, po co piszesz takie posty nic nie wnoszące do tematu, że nie wspomnę już o tym, że nie masz pojęcia o czym piszesz :?: :roll:


a ty wiesz?wychodzi,na to,ze nie:]robisz z siebie wszechwiedzaca a tak na prawde jest na dowrot:)
daje ludziom sensowne rady a nie jakies pierdoly...
jeryy.... moja wiara ma racje,ze to forum jest dziwne..znaczy sie moderatorzy :roll: :roll: :roll: :roll:
wiec,zegnam was.
milego "pouczania". haha
=-=-=-=-=-=-=-=- Nie ma złych psów,są źli właściciele -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Avatar użytkownika
Echta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2006, o 15:58
Lokalizacja: Luboń k/PoZnaNiA

Postprzez KasiK 26 lis 2006, o 13:43

Echta, zaraz się obrażasz...
Atena zwróciła uwagę, że po pierwsze napisałaś tę rasę z błędem (pewnie celowym), ale przede wszystkim, że polecasz Beagla osobom, które prawdopodobnie sobie z nim nie poradzą... To naprawdę trudna do wychowania rasa, potrzebuje dużo ruchu, a jednocześnie są to dość małe psiaki i to kilkuletnie dziecko mogłoby zrobić mu krzywdę.

Naprawdę, zanim poleci się komuś rasę, lepiej poczytać wymagania kilka razy i pomyśleć, czy nie ma czegoś przeciw.
Bo potem są propozycje, żeby kupić Doga Niemieckiego do budy, a Beagle to kanapowce...

I nie chcę Cię atakować, tylko zwrócić uwagę, że nasze porady mogą mieć przykry skutek dla innych ludzi - i psów.

I nie uciekaj od nas :)
If it's not a Malamute, it's only a dog...
Bezdomne Szpice
Stake-Out
Avatar użytkownika
KasiK
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 513
Dołączył(a): 11 lut 2006, o 19:27
Lokalizacja: Z Alaski pod Palenicą ;)

Postprzez Echta 26 lis 2006, o 14:51

Dziekuje bardzo ale z takimi agresywnymi moderatorami ,ktorzy sami za duzo nie wiedza o psach i jeszcze zwracaja uwage ludziom,ktorzy naprawde cos wiedza nie mam ochoty ee..przebywac?:/
Robia z siebie WIELKICH PSIARZY i znawcow..Usmialam sie i na tym podziekuje.
=-=-=-=-=-=-=-=- Nie ma złych psów,są źli właściciele -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Avatar użytkownika
Echta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 lis 2006, o 15:58
Lokalizacja: Luboń k/PoZnaNiA

Postprzez Atena 26 lis 2006, o 16:39

jeśli nie mam pojęcia o danej rasie, to się na jej temat nie wypowiadam - w przeciwieństwie do niektórych, którzy piszą, aby pisać...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez KasiK 26 lis 2006, o 19:34

Zaraz, zaraz. Jeszcze nie zauważyłam, żeby któryś z moderatorów palnął jakąś ewidentną gafę nt. psów. A wśród użytkowników, którym zwrócili uwagę - tak, i to ile! Moderatorzy moim zdaniem spełniają swoje zadanie. Bez nich byłby tu chaos.

Sama nie byłabym miła, gdybym na codzień miała upominać innych... a oni chyba nie znają opcji szukaj, zasad pisowni polskiej, ani ras psów...

Naprawdę, warto się zastanowić zanim da się poradę. Jeśli się nie jest pewnym - lepiej nic nie mówić... Mowa srebrem...
If it's not a Malamute, it's only a dog...
Bezdomne Szpice
Stake-Out
Avatar użytkownika
KasiK
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 513
Dołączył(a): 11 lut 2006, o 19:27
Lokalizacja: Z Alaski pod Palenicą ;)

Postprzez GANJA91 13 sty 2007, o 18:08

TO MOZE HUSKY JEST BARDZO PRZYJAZNYM PSEM LUBI DUZO RUCHU TYLKO ZE TRACI BARDZO DUZO SIERSCI
co ma być to bedzie THC jest wszedzie %)
GANJA91
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 sty 2007, o 14:39
Lokalizacja: jamajka

Postprzez Basia_sz 13 sty 2007, o 18:22

GANJA, jedna prośba :D Nie pisz drukowanymi literami, bo jest to odbierane jako krzyk, a my głusi nie jesteśmy 8) , słyszymy i normalne literki :P
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Gość 16 lut 2007, o 12:58

ja polecam ci sznaucerka=idealny stróż,idealny dla dzieci i po prostu najlepsza rasa!!!!!!:D
Gość
 

Postprzez szczotek 16 lut 2007, o 14:25

Anonymous napisał(a):ja polecam ci sznaucerka=idealny stróż,idealny dla dzieci i po prostu najlepsza rasa!!!!!!:D


Z tym do dzieci to bym uwarzała, stróż z miniaturu też kiepski. Widze, że masz sznaucera, ale to nie znaczy, że to pies dla każdego. Jeżeli proponujesz jakąs rase, to przedstaw jej walory.
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

...

Postprzez natalia2012 16 lut 2007, o 19:47

Moim zdaniem odpowiednim psakiem bedzie albo lalador albo Polski owczarek nizinny ( bardzo lubią małe i duże dzieci :)wiem z doświadczenia )
Avatar użytkownika
natalia2012
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 13 lut 2007, o 19:24

Re: ...

Postprzez Basia_sz 16 lut 2007, o 19:53

natalia2012 napisał(a):Moim zdaniem odpowiednim psakiem bedzie albo lalador ...


Przepraszam, co to za rasa :?: :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

...

Postprzez natalia2012 16 lut 2007, o 21:18

lablador... pomyliłam sie ...
Avatar użytkownika
natalia2012
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 13 lut 2007, o 19:24

Postprzez Basia_sz 17 lut 2007, o 07:27

No i owszem, nawet dwukrotnie :roll:
Labradory owszem, kochają dzieci i rodzinę, ale z tym pilnowaniem, to im nie najlepiej wychodzi :lol:
No i ruchu też sporo potrzebują.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Anka145 17 lut 2007, o 09:11

Echta napisał(a):Dziekuje bardzo ale z takimi agresywnymi moderatorami ,ktorzy sami za duzo nie wiedza o psach i jeszcze zwracaja uwage ludziom,ktorzy naprawde cos wiedza nie mam ochoty ee..przebywac?:/
Robia z siebie WIELKICH PSIARZY i znawcow..Usmialam sie i na tym podziekuje.

Nie wydaje mi się, abyś wiedziała coś na temat beagli :roll:
Po pierwsze ten pies wymaga dużej dawki ruchu, po drugie nie nadaje sie dla niedoświadczonych ludzi, po trzecie nie jest to pies dla dzieci, on nie bedzie slepo słuchał właściciela- przypominam że sa to psy MYŚLIWSKIE a nie owczarki ktore słuchaja zawsze. Wiem są bardzo śliczne, ale większość jest nieszczęśliwych, chodzą na krotkich smyczach dookoła bloku :roll: masakra.
Beagle nie ucza się szybko, kombinują co zrobić aby nie wykonac polecenia...dobermana tez osobiście bym nie polecała.

A może bokser? To sprytne psy, lubią prace z człowiekiem, są łagodne, ale pilnować tez umią-tylko że te psy musza mieszkać w domu ;)
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints