Czy chihuahua to pies dla mnie??

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Czy chihuahua to pies dla mnie??

Postprzez Aniia 13 gru 2006, o 10:36

A więc:bardzo chciałabym mieć suczkę rasy chihuahua.Mieszkam w bloku dlatego moi rodzice zgadzają się tylko na naprawdę małego psa.Chociaż wiele czytałam o tych psach i bardzo je polubiłam,pozostało kilka kwestii nad którymi się zastanawiam.Czy ten piesek może zostawać sam na 3-4 godziny dziennie?Oczywiście chciałabym wziąć sunię z hodowli,ale mimo moich poszukiwań nie znalazłam żadnej w woj.lubelskim czy ktoś zna może hodowlę w tych okolicach? Co jeszcze powinnam wiedzieć nim zdecyduję się na pieska tej rasy?Miałam już 2 psy i myślę,że poradziłabym sobie z wychowaniem szczenięcia.Pozdrawiam.
:D
Pies ma wszystkie cechy,aby zostać naszym najlepszym przyjacielem...
Avatar użytkownika
Aniia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 gru 2006, o 19:49
Lokalizacja: Lublin

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Czy chihuahua to pies dla mnie??

Postprzez kilerka 15 gru 2006, o 17:50

Aniia napisał(a):A więc:bardzo chciałabym mieć suczkę rasy chihuahua.Mieszkam w bloku dlatego moi rodzice zgadzają się tylko na naprawdę małego psa.Chociaż wiele czytałam o tych psach i bardzo je polubiłam,pozostało kilka kwestii nad którymi się zastanawiam.Czy ten piesek może zostawać sam na 3-4 godziny dziennie?Oczywiście chciałabym wziąć sunię z hodowli,ale mimo moich poszukiwań nie znalazłam żadnej w woj.lubelskim czy ktoś zna może hodowlę w tych okolicach? Co jeszcze powinnam wiedzieć nim zdecyduję się na pieska tej rasy?Miałam już 2 psy i myślę,że poradziłabym sobie z wychowaniem szczenięcia.Pozdrawiam.
:D

Warunki w których pies będzie mieszkał są odpowiednie :lol:
Kocham wilki!
Zapraszam na strone: http://www.wolf.wild.art.pl/
Avatar użytkownika
kilerka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 5 lis 2006, o 08:21

Postprzez Gość 20 lut 2007, o 14:34

Tak możesz mieć takiego psa, ale zdradź więcej... bo chihuahua mają swe wady :?
Gość
 


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 40 gości

paw prints
cron