O Dogu Niemieckim

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

O Dogu Niemieckim

Postprzez szym90 14 sty 2007, o 10:44

Czesc chce miec Doga Niemieckiego. Mieszkam w domu na wsi mam Owczarka Cooli czteroletniego jest agresywny w stosunku do opcych psów i nie wiem czy jak kupie sobie Doga to nie bedzie z nimi zadnego problemu?
Czy Dog potrzebuje duzo opieki? Czy jest bardzo drogi w utrzymaniu?
Prosze o pomoc z góry dzieki :)
szym90
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Doda1211 14 sty 2007, o 18:57

dog jest psem olbrzymim, a jest to jednoznaczne z tym, że dużo kosztuje.
1 poważnym wydatkiem jest zakup psa z rodowodem z DOBREJ HODOWLI. Psy te ze względu na swój wzrost mogą mieć problemy ze stawami dlatego ważne jest, żeby rodzice byli przebadani.
2 następnie wiadomo trzeba szczeniaka zaszczepić odrobaczyć itp.
3 w okresie wzrostu bardzo ważne jest aby pies jadł specjalną karmę dla psów ras olbrzymich. nie zapomnij też aby podawać witaminy, które będą chroniły kości, takowe przepisze Ci weterynarz.
4 no i oczywiście dog zje dużo więc to też jest koszt
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Timon 14 sty 2007, o 23:32

a jesli chodzi o mojki z kolim...
jesli sie beda od malego razem chowac i nauczysz tego starszego, ze to tez teren nowego osobnika, przy tym okazujac mu wciaz tyle samo, a moze i wiecej zainteresowania to powinno byc okej.
niestety ale moze dojsc do pozniejszych spiec z nimi jak dog dorosnie i przestanie mu sie podobac dominacja koliego.
choc z drugiej strony dogi sa bardzo lagodne.
wiec zatanow sie odbrze zanim sie zdecydujesz. no i podstawowa sprawa - zacznij od szkolenia koli - zwalczania w nim agresji. a jak? przez wzmacnianie porzadanych zachowan
SZALOM
---
...psia dusza większa jest od psa...
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza.
Avatar użytkownika
Timon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 gru 2006, o 23:03
Lokalizacja: Rzeszów/Pionki

Postprzez szym90 15 sty 2007, o 17:56

A jaka rase polecacie która duzo nie potrzebuje tak jak Dog i nie jest tak kosztowna, jest psem spokojnym a jednak obroni mnie przed złem??
Ale jednak chyba pozostane p[rzy Dogusi tak mi sie wydaje! Dog niestety nie zyje długo to moze kupie Doga bez rodowodu za mniejsza sume i zobacze jak sie nam bedzie zyło a potem kupie Doga z prawdziwego zdarzenia! Co wy na to?? prosze o szybka odpowiedz
szym90
 

Postprzez olwo 15 sty 2007, o 19:05

Nie kupuj doga bez rodowodu :!: :!: :!:
Jeśli nie stać Cię na psa z papierami, to nie będzie cię też stać na utrzymanie go :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez szym90 15 sty 2007, o 21:02

Na utrzymanie mnie stać tylko nie chca mi starzy dac całej sumy na psa z rodowodem! co robic??
szym90
 

Postprzez Timon 15 sty 2007, o 21:03

jesli chcesz psa duzego, stozujacego, a przy tym kluske do kochania dla somownikow to ja polecam, zebys zaczal od lektury o buwierach flandryjskich. jedyny mankament tej rasy to dluga siersc ktora niestety wymaga calkiem innej pielegnacji niz Dog.

a czy Dog oby napewno jest psem strozujacym? :roll:
SZALOM
---
...psia dusza większa jest od psa...
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza.
Avatar użytkownika
Timon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 gru 2006, o 23:03
Lokalizacja: Rzeszów/Pionki

Postprzez szym90 15 sty 2007, o 21:24

Nie Dog nie jest psem strużującym ale potrafi pokazać ze nie jest taką kluskeczka na jaką wygląda!
szym90
 

Postprzez szym90 15 sty 2007, o 21:30

Timon sorry ale nie chce psa którego trzeba strzyc naprawde nie ma u nas w okolicy fryzjera dla zwierząt! a Jakieś inne psy?? ty jakiego masz psiaka?
szym90
 

Postprzez kiciaczek 15 sty 2007, o 21:37

Też zamierzam mieć doga decyzja jest już przemyślana,ale najpierw czeka mnie przeprowadzka i odbudowanie budżetu po niej.
Już wiele nasłuchałam się o wystawianiu na innych forach.
Chciałam się tylko zapytać w jakim stroju powinno się wystawiać dogi?
Bo raczej nie pasują mi do tej rasy szpilki(wg mnie bardziej małe"fikuśne"pieski),ale znowu strój sportowy tez nie bardzo.
poradźcie coś i może wstawcie jakieś zdjęcia z wystaw z tą właśnie rasą.
z góry dziękuje
kiciaczek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 gru 2006, o 17:34
Lokalizacja: KATOWICE(Św-ce)

Postprzez szym90 15 sty 2007, o 21:48

kiciaczek inaczej niz po sportowemu tu sie nie da inaczej bo te psy sa duze i silne nie pasuje np szpilki i mini spÓdniczka! Rób jak uważasz!
szym90
 

Postprzez Ania_Ś 16 sty 2007, o 14:23

Nie kupuj psa bez rodowodu. Co to za dziwne stwierdzenie że najpierw się kupi psa bez rodowodu a potem jak będzie na niego stać to z rodowodem :? .
Kiciaczek w szpilkach z dogiem nie będzie ci do "twarzy" a po za tym to się "zabijesz" na ringu :wink: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Atena 16 sty 2007, o 14:36

łomatko, chciałabym zobaczyć kogokolwiek w szpilkach, biegającego po ringu :rotfl:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez szym90 16 sty 2007, o 15:20

To co więc mam robić poleccie mi cos! :cry:
szym90
 

szym90

Postprzez szym90 16 sty 2007, o 15:37

Hako jest tu kto...?
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"

"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
szym90
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 sty 2007, o 15:27
Lokalizacja: Łowicz

Następna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints