doradżcie

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

doradżcie

Postprzez aneczkaw 17 lip 2011, o 11:04

szukam psa i nie wiem, mój pierwszy pies był wielorasowy więc można powiedzieć że znam się na wielu rasach :)
a na poważnie mam dom z ogródkiem, więc pies może być większy, ale nie za wielki i ciężki bo mam 4 letnie dziecko i jak znajoma suczka husky się z nim bawi to trochę skóra mi cierpnie, ogródek mam wspólny z sąsiadem który ma 2 dzieci ale starszych od mojego, więc nie może to być pies agresywny i z typu takich co wykopują kwiatki z grządek, bo sąsiadka mnie znienawidzi, aha często zostajemy sami w domu na kilka dni bo mąż ma wyjazdową pracę, więc może jednak jakiś większy żeby chociaż trochę odstraszał włamywaczy, no i jeszcze żeby tak mógł trochę sam zostawać w domu sam bo pracuję i nie ma mnie w domu około 5-6 godzin, no i na koniec żeby to nie był totalny kanapowiec bo jednak trochę lubimy po górach połazić więc miło byłoby jakby mógł z nami, ale też nie chcę strasznie aktywnego psa typu husky bo ja jednak leniwa jestem
tylko mi nie piszcie że takie rzeczy to tylko w erze :)
aneczkaw
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lip 2011, o 10:20

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: doradżcie

Postprzez Annabeth 23 lip 2011, o 15:02

Przy żadnej rasie nikt Ci nie zagwarantuje, że psiak nie będzie kopał w ogródku. Jeśli chodzi zostawanie w domu, to każdy będzie musiał się tego nauczyć, na początku będzie piszczał, gdy zostanie sam. Popatrz do spisu ras, wydaje mi się, że jest tam napisane ile mniej więcej dana rasa może przebywać samotnie.
Jak bardzo leniwa? :) Każdy psiak potrzebuje ruchu. Jedne troszkę mniej, drugie ciut więcej, ale zawsze.
Obrazek
Annabeth
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2011, o 13:47
Rasa psa: Beagle

Re: doradżcie

Postprzez bady-vady 27 lip 2011, o 09:39

Radzę tajskiego ridgebacka!Do wszystkichz wymienionych opcyj pasuje)
bady-vady
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2011, o 08:48
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: Hiro & beki
Rasa psa: thai ridgeback dog

Re: doradżcie

Postprzez samurajjka 11 lut 2015, o 14:24

Dlaczego akurat tego??

Wg mnie mozesz miec każdego psa tylko musisz go wszystkiego nauczyć.
samurajjka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2015, o 11:46

Re: doradżcie

Postprzez AlisaLevis 20 lut 2017, o 12:54

Moi rodzice zawsze mieli jamniki, teraz to ich 3, ja sie znimi wychowywalam i uwiebiam ta rase, polecam wszystkim.
AlisaLevis
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 13:44
Imię psa: Tosia
Rasa psa: Jamnik

Re: doradżcie

Postprzez rover 19 wrz 2017, o 15:58

Sama musisz zdecydować jakiego psa wybierzesz bo przecież to ty będziesz się nim opiekować. Jeśli wybierzesz owczarka to powiem z doświadczenia, że często zdarzają im się problemy ze stawami. Dlatego radzę profilaktycznie podawać arthrovet collagen z vetexpert, który wspomaga prawidłową pracę stawów. Ale ostateczna decyzja należy do ciebie.
rover
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 11:23


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints