jaka rasa małe mieszkanie

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Re: ...

Postprzez Anka145 18 lut 2007, o 19:11

natalia2012 napisał(a):... pies takiej wielkosci będzie sie męczył w małym mieszkaniu ... ;/ rozumiem psa rasy średniej ale dobermana ja bym nie kupiła do malego mieszkania


Średniej wielkości jest border colli a wymaga wiecej ruchu i uwagi niż doberman.. :roll: Nie mieszkam w centrum miasta, nie na duzym blokowisku, z okna widze łąki, ktore sa potezne. To zdecydowanie lepsze warunki dla psa niż dom z ogrodem z ktorego pies nie wychodzi.

Zreszta jesli ktos mieszka w centrum Warszawy to nie znaczy, że nie moze miec aktywnego, duzego psa... :roll:
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 18 lut 2007, o 19:40

Temat o dobieraniu psa do mieszkania już gdzieś był poruszany :roll:

Moje zdanie jest takie same jak większości tzn. nawet dog może mieszkać w kawalerce o ile ma zapewnioną odpowiednią ilość ruchu.
Sama jestem kolejnym przykładem, że wszystko jest możliwe. Dwa setery (jeden dochodzący) i kot w 44 m2 :D
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

...

Postprzez natalia2012 22 lut 2007, o 09:26

no tak jesli masz kolo siebie laki itp. ale jesli mieszkasz w centrum miasta to nie nadaje sie do bloku ;/
Avatar użytkownika
natalia2012
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 13 lut 2007, o 19:24

Re: ...

Postprzez Anka145 22 lut 2007, o 12:08

natalia2012 napisał(a):no tak jesli masz kolo siebie laki itp. ale jesli mieszkasz w centrum miasta to nie nadaje sie do bloku ;/


Dlaczego? Bardzo czesto w centrum miast sa parki, mozna tam z psem pobiegac, a jak ma sie wolne na weekend to pojechac gdzies gdzie sa wlasnie łąki, ale tego trzeba chcieć. Tak prawde mowiac to nawet york nie bedzie szczesliwy mieszkajac w bloku i majac spacerki 3x15 minut.. :roll:
Ja mam 15letiego kundelka w dobrej kondycji, rano i popoludniu chodzimy na łąki taki spacer trwa od godziny do poltorej, a wieczorem przechadzam sie z nim po osiedlu i trwa to minimum 30 minut.. a ostatnio zaUwazylam jak wyprowadza sie modne psy (beagle, yorki) zal psow... :roll:
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints