Szczekanie zakazane ;/

Przepisy, sytuacje praktyczne, regulacje międzynarodowe...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Basia_sz 18 lip 2006, o 05:57

Ojjj, racja, racja :!: Sama też zbieram codziennie sprzed domu jakieś prezenty pozostawione przez uprzejmych pasażerów przejeżdżających samochodów: Pudełka po papierosach, kubki po shake`ach (czy jak się to odmienia :lol: ), jakieś plastikowe cuda i dziwy... Bo przecież najprościej otworzyć okno, i ffrrrruuu :!:
Z drugiej strony pozostawienie psiego prezentu na chodniku, żeby każdy mógł wdepnąć, to też nie w porządku.
A żeby już tak całkiem nie zboczyć z tematu :wink: , zakaz szczekania wydaje mi się idiotyczny i tyle. Tak samo trzeba by zakazać żabom rechotania, albo świerszczom cykania, bo te to dopiero potrafią urządzać nocne koncerty :!: :roll: Najgorzej, jak Ci się taki pod oknem usadowi.... :roll: :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez KasiK 18 lip 2006, o 07:05

Każdy na szczekanie patrzy z innej perspektywy... :roll:
Ktoś, kto ma psa zwykle lubi słuchać pieskie szczekanie i wycie (a może to ja jestem inna 8) ), a inny nie może przez to zasnąć.

Są ludzie którzy lubią słuchanie perkusji, a niektórych oprowadza to do szału... tylko trzeba się dogadać (w miarę możliwości) po sąsiedzku... :D
If it's not a Malamute, it's only a dog...
Bezdomne Szpice
Stake-Out
Avatar użytkownika
KasiK
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 513
Dołączył(a): 11 lut 2006, o 19:27
Lokalizacja: Z Alaski pod Palenicą ;)

Postprzez ValdeQ 18 lip 2006, o 10:05

Mój pies przebywa w nocy w mojej sypialni. Gdyby chcial ujadać, to w pierwszej kolejności obudziłby mnie.

Przeszkadzają sąsiadom spać psy, których właściciele nie chcą wpuścić do domu.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Michał 18 lip 2006, o 10:35

ValdeQ napisał(a):
Przeszkadzają sąsiadom spać psy, których właściciele nie chcą wpuścić do domu.

Muszę niestety Ci przyznać rację :roll: . Niedaleko jest rodzina z psem (dom), który siedzi w budzie przez całą noc, nawet w zimie :( . W nocy szczeka, co jest trochę denerwujące dla najbliższych sąsiadów...
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Poprzednia strona

Powrót do Pies w prawie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints