WPROWADZANIE PSA DO SKLEPU

Przepisy, sytuacje praktyczne, regulacje międzynarodowe...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Chita 13 gru 2008, o 15:47

wlasciwie to nie(nie pomyslalam wtedy o tym)bo jej slowa byly nazwijmy to niemile
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mrowka456 19 kwi 2009, o 17:20

1. niezostawie nigdy psa pod sklepem ;/
2. do warzywniaczka na osiedlu mamy tylko my prawo wstepu z pieskiem (jest znaczek zakaz wstepu z psami) od samego wlasciciela bo on jest jednoczesnie kierownikiem i chodowca .. no i naszym dobry znajomym
3 do drugiego sklepu na osiedlu tez wchodze i powiem szczerze wisi mi to ze cos gadaja bo nie maja tabliczki zakaz wstepu z psem ;p
4. jak mam sie wybrac po zakupy do marketu to piesio zostaje w domciu bo niewyobrzama sobie zostawiania go w aucie
5 niesprzatam po swoim piesku bo wychodzimy na laczke a nie zamierzam latac pomiedzy innymi kupami zeby wziasc swoja bo chyba bym musiala latac ;/
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Tęczova 19 kwi 2009, o 18:46

Znajoma mojego sąsiada, gdy idzie do restauracji (!) to zostawia psa pod nią :roll: A wiadomo że w restauracji nie siedzi się 5 min.
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez mrowka456 25 maja 2009, o 09:03

slyszalam gdzies ze za granica (nie pamietam w jakim kraju) ma sie prawo nawet do marketow wchodzic psami .. ja ostanio dostlam zjeby w warzywniaczku ze weszlam z psem bo szanowna pani ekspedientka dostala mandat od sanepidu , wiem od wlasciciela ze to ona dostala i ona musiala za to zaplacic ... tylko jakim prawem wyzywa sie babsko na mnie ;/ jak wejdzie baba z yorkiem to nikt nic nie mowi a wiekszy pies to juzwogole jaja ;/
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez mArGoSiA 25 maja 2009, o 09:09

Ale nie bluźnij :roll: dobrze postąpiła tylko może nieodpowiednio to przekazała. Z psami nie wolno wchodzić do sklepu !
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez mrowka456 25 maja 2009, o 09:28

tyko w naszej "kochanej" polsce . w polsce czlowiek nie ma praw a ma tylko obowiazki ;/ i wszyscy robia pod gorke

zreszta nie przeklnelam ;p a uniesc sie mam prawo
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Baxi3 25 maja 2009, o 17:52

mrowka456 napisał(a):1. niezostawie nigdy psa pod sklepem ;/
2. do warzywniaczka na osiedlu mamy tylko my prawo wstepu z pieskiem (jest znaczek zakaz wstepu z psami) od samego wlasciciela bo on jest jednoczesnie kierownikiem i chodowca .. no i naszym dobry znajomym
3 do drugiego sklepu na osiedlu tez wchodze i powiem szczerze wisi mi to ze cos gadaja bo nie maja tabliczki zakaz wstepu z psem ;p
4. jak mam sie wybrac po zakupy do marketu to piesio zostaje w domciu bo niewyobrzama sobie zostawiania go w aucie
5 niesprzatam po swoim piesku bo wychodzimy na laczke a nie zamierzam latac pomiedzy innymi kupami zeby wziasc swoja bo chyba bym musiala latac ;/



Hahah...Mam pytanie; Jesteś pełnoletnia?
Baxi (^.^)
Baxi3
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 18:33

Postprzez mrowka456 25 maja 2009, o 18:58

posledz tematy to sie dowiesz ;p
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez mArGoSiA 25 maja 2009, o 19:39

Polska czy nie wprowadzania psa do sklepu to lekka przesada. Szczególnie do sklepu z żywnością,nie każdy musi tolerować obecność naszego sierściucha.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez bjossa 25 maja 2009, o 19:43

mrowka456 wyobraź sobie sytuację że wchodzisz do warzywniaka a tam na jabłkach siedzą sobie szczury, kupila bys cos? a byłyby by to szczurki włascicielki sklepu, która jest miłosniczką tych inteligentnych zwierzaków. JA mimo iz kocham kazde zwierze bym NIE kupiła. Nie kazdy musi chciec kupowac jedzenie z miejsca gdzie to jedzenie miało bezposredni kontakt ze zwierzętami, i trzeba umiec to uszanować. z psem sie na zakupy nie chodzi i tyle.
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mrowka456 25 maja 2009, o 20:07

jesli to byly by szczurki wlascicielki sklepu to bym kupila , sama kiedys mialam szczury i sie ich nie brzydze

kurde przeciez niewsadzam psa do lodowki z zywnoscia a jablka i tak sie myje
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez mArGoSiA 25 maja 2009, o 20:20

To Ty masz takie podejście jako osoba,która lubi zwierzęta ale czasem trzeba też pomyśleć o innych [tak,tak o innych]. Nie wszyscy lubią zwierzęta.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez bjossa 25 maja 2009, o 21:08

jesli to byly by szczurki wlascicielki sklepu to bym kupila

a jesli to byłby by wielkie pająki i węże?

Tobie moze to nie przeszkadzac, ale innym owszem i mają do tego prawo. Poza tym nie da sie ukryc ze nawet jesli twójpies jest szczepiony i regularnie odrobaczany to nie znaczy ze wzystkie inne takie są. A taki piesek moze z łatwoscia rozniesz bąblowca po całym sklepie z jedzeniem. milusio co nie?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez takasobieja 26 maja 2009, o 23:17

bjossa napisał(a):Tobie moze to nie przeszkadzac, ale innym owszem i mają do tego prawo. Poza tym nie da sie ukryc ze nawet jesli twójpies jest szczepiony i regularnie odrobaczany to nie znaczy ze wzystkie inne takie są. A taki piesek moze z łatwoscia rozniesz bąblowca po całym sklepie z jedzeniem. milusio co nie?

Olga daj spokój, bo to jak walić grochem w ścianę. Masz mrówka swoje lata, a mimo wszystko teraz zachowujesz sie jakbyś miała 10.
Nie kazdy toleruje psy. Tak samo nie każdy pies jest systematycznie szczepiony, odrobaczany itp. Wg mnie to, ze się nie wchodzi z psami do sklepu to wielki plus. Oczywiscie tych z żywnością. Bo np u nas mogę wejsc do sklepu z ciuchami, ale tego nie robię bo Shakira wszędzie zostawia sierść, a dla innych to tez nie higieniczne. Przyjdą do mnie znajomi i są cali w siersci psa. Nie kazdy to toleruje. Poza tym, pies nie jest od tego żeby robić zakupy. A ja np mojej pod sklepem nie uwiązuje, każe jej leżeć i leży aż wrócę.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez mrowka456 27 maja 2009, o 08:49

eeejjjno roumiem

chodzi mi o jeden konkratny przypadek tego konkretego miejsca u mnie w miesice gdzie wszyscy majacy psy "przenosne" sobie z nimi wchodza a moj musi wyrywac barierke pod sklepem i drzec jape ;/
no ale tak samo jest u nas z wozkami ... do laseczkek majacych wypasione drogie wozki nikt nawet nie zamarudzi zeby z wozkiem do sklepu nie wlazily , gdzie ja majac standardowy nie wypasiony woezek na 4 wielkich kolach ( zreszta tez jeden z lepszych ale nie wygladajacy jak cudo techniki bo wozek ma byc wozkiem a nie statkiem kosmicznym) , kilka razy uslyszalam ze mam zostawic wozek przed sklepem .. .wiec gdzie tu w jednym i drugim przypadku sprawiedliwosc ...

aaa i pieski te male wcale nie sa trzymane na raczkach ;/ niemoge robic pod gorke znajomemu ktoy jest wlascicicielem sklepu (od niego mamy tez drumle)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pies w prawie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints