Gusię obejrzał weterynarz i okazało się, że miała ostre zapalenie trzustki, była odwodniona, przez kilka godzin była podłączona do kroplówki.
Mała dostała antybiotyk, probiotyk, no-spę(rozkurczowo na brzuch który ciągle napinała) oraz pastę wspomagającą jelita.
Gusia ok. 2 lat - jest uroczym mix'em posokowca, wysterylizowana, chętnie się bawi, nie reaguje na koty, lubi inne psy, utrzymuje czystość w domu i pozwala się wyspać domownikom. W tej chwili przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu - gotowa do adopcji.
Suczka powinna przez pewien okres jeść karmę dla psów z problemami trzustkowymi.
Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia - adopcje@bavariateam.pl
Zuza tel: 661100252
e-mail: zuzu_8@wp.pl
Adopcję Gusi wspiera forum e-beagle.pl

http://www.e-beagle.pl/forum/viewtopic.php?t=12339




