suka przywiązana do drzewa

Zagubione, porzucone, szukają domu, potrzebna pomoc...

Moderator: Moderatorzy

suka przywiązana do drzewa

Postprzez Paweł 4 maja 2009, o 14:21

Witam,

Pod koniec marca znalazłem w lesie sukę leżącą przy drzewie, która musiała być wcześniej do niego przywiązana; szczęśliwie przegryzła już sznurek, który był na jej szyi. Wyglądało na to że spędziła tam ok. 3/4 tygodni. Myślę, że gdybym się spóźnił o tydzień lub dwa to już by nie żyła. Była bardzo wychudzona, przestraszona i słaba. Zapakowałem ja do samochodu i przewiozłem do schroniska dla zwierząt na Paluchu. Jest wielkości owczarka niemieckiego, ma ok. 7 lat. Jest zdrowa, bardzo ładna i jest po wszystkich wymaganych szczepieniach i badaniach. Okazała się być bardzo sympatycznym zwierzęciem. Kilka razy ją odwiedziłem w czasie jej rekonwalescencji. Jest wesoła, żywa, przyjazna i posłuszna. Nie sprawia żadnych kłopotów. Nie ucieka i nie szaleje tak jak młode psy co może być dla niektórych zaletą. Myślę, że świetnie nadaje się dla kogoś kto ma dzieci lub jest w starszym wieku i mieszka w domu lub mieszkaniu. W sumie to chyba nadaje się dla wszystkich.

Jeżeli ktoś chciałby ją przygarnąć do siebie to jest do odebrania w:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Paluch 2, 02-197 Warszawa, tel. 846 02 36 lub 868 06 34; jej numer, który należy podać, to: 788/09

Jeżeli nie możecie jej przygarnąć to bardzo proszę o dystrybucję tego maila do swoich znajomych lub przekazanie informacji każdą inną drogą bo mam głęboką nadzieję że ta wspaniała suka znajdzie wreszcie swój dom.

Pozdrawiam,

Paweł

Obrazek
Obrazek
Paweł
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Na ratunek!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints
cron